Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Piłka przegrała z zimą

22

Zaplanowany na jutrzejszy dzień mecz sparingowy pomiędzy Czarnymi Jasło a Tarnovią Tarnów nie odbędzie się. Na przeszkodzie w jego rozegraniu stanęły skutki intensywnych opadów śniegu. Na boisku piłkarskim ze sztuczną nawierzchnią w Jaśle zalega spora ilość białego puchu, którego nie sposób skutecznie usunąć z pola gry.

Intensywne opady śniegu, z którymi mieliśmy do czynienia w ciągu ostatniej doby storpedowały plany organizacji meczu kontrolnego, który Czarni mieli rozegrać w sobotę. Przeciwnikiem podopiecznych Adama Domaradzkiego miała być drużyna Tarnovii Tarnów. Od samego rana obsługa obiektu przy ul. Śniadeckich (boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią) robiła wszystko, aby przygotować go do jutrzejszych zawodów. Okazuje się jednak, że ilość śniegu jest tak duża, że niemożliwym jest jego usunięcie poza linie wyznaczające pole gry. Za liniami końcowymi i bocznymi zalegają zwały śniegu, nagromadzonego w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Czarni Jasło, jak do tej pory, w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrali jeden mecz sparingowy. W minioną sobotę jaślanie zremisowali na własnym terenie z zespołem Sawa Sonina 2:2. W środę 10 lutego bieżącego roku Czarni mieli zmierzyć się z Przełomem Besko. Mecz ten został jednak odwołany. Spotkanie przeciwko Tarnovii będzie więc drugim z zaplanowanych na zimę sparingów, który nie dojdzie do skutku.

MD

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
0
@ tyko
dnia 14.02.2021, 21:49 · Zgłoś
Czarny pisał , że ma być Kuzio, szkoda, że nie wyszło, bo nima napadziora.
Odpowiedz
0
@ piknik
dnia 15.02.2021, 07:55 · Zgłoś
Z Kuzio nikt nie rozmawiał bo to żadne wzmocnienie:)
Odpowiedz
0
@ Obiektywy
dnia 14.02.2021, 13:25 · Zgłoś
Wujek sam kopnij się w [...]
Odpowiedz
-3
@ _jr
dnia 14.02.2021, 11:27 · Zgłoś
Nie dało się i tyle, po co to krytykować? Będą następne mecze.
Odpowiedz
1
@ Majstersztyk
dnia 13.02.2021, 12:51 · Zgłoś
Osiolku czyli się należy, nic od siebie.
Odpowiedz
1
@ Majstersztyk
dnia 13.02.2021, 10:32 · Zgłoś
Dawniej to piłkarze brali łopaty i na rozgrzewkę wraz z zarządem
odśnieżali. Teraz mamy kopaczy, więc się nie da
Odpowiedz
0
@ Jajaślanin
dnia 13.02.2021, 11:57 · Zgłoś
[...],dawniej stadion należał do klubu Czarni Jasło i klub miał z miasta i zakładów pracy kasę na utrzymanie stadionu i zatrudnianie ludzi.Teraz stadion należy do miasta i to miasto zatrudnia i płaci pracownikom za to żeby tam było wszystko zrobione jak należy.
Odpowiedz
-4
@ wujek sam
dnia 13.02.2021, 18:32 · Zgłoś
Bo przedtem to w Czarnych byli piłkarze, a obecnie są kopacze
Odpowiedz
6
@ Wuju
dnia 14.02.2021, 01:32 · Zgłoś
Bo kiedyś byli kibice, a teraz są burasy hejterzy. Precz!
Odpowiedz
-4
@ Starszy
dnia 14.02.2021, 19:19 · Zgłoś
Miał być Kuzio w Czarnych, a jest w Czeluśnicy. To jest prezes.
Odpowiedz
11
@ Młody
dnia 14.02.2021, 19:46 · Zgłoś
A kto to jest Kuzio? Co rundę gdzie indziej,nie znalazł uznania w Ustrzykach w okręgówce to znalazł przystań u spadkowicza.Wyciagnie kasę i zniknie a czelusnicą wyląduje w a klasie
Odpowiedz
10
@ traktorzysta
dnia 12.02.2021, 21:54 · Zgłoś
Kurcze mają taki sprzęt i kicha.
Odpowiedz
10
@ Interwencyjny
dnia 12.02.2021, 21:38 · Zgłoś
Dać łopaty derekcji połopatują i po sprawie.
Odpowiedz
10
@ ciekawy
dnia 12.02.2021, 20:31 · Zgłoś
To nie zrobili podgrzewanej płyty boiska?
Odpowiedz
12
@ Jajaślanin
dnia 12.02.2021, 20:16 · Zgłoś
W Sanoku jest sztuczna płyta i jest odświeżona i Sparing i normalnie w weekend grają.W Jaśle się widać nie da
Odpowiedz
-2
@ geo
dnia 12.02.2021, 16:36 · Zgłoś
Spoko. Taki teren odśnieżyć to wielki szacun dla ludzi, którzy przy tym pracują.
Odpowiedz
7
@ [...]
dnia 12.02.2021, 22:13 · Zgłoś
Jeden pracuje a reszta sie pląta
Odpowiedz
4
@ Jaślak
dnia 12.02.2021, 13:52 · Zgłoś
Miasto niech zajmie się zwałami na drogach,bo ciężko jest się minąć,z parkingu wyjechac. Ważniejsze sa literki na oknach urzędu...
Odpowiedz
-7
@ Natural Born Leader
dnia 12.02.2021, 13:49 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
3
@ JKS TO MY
dnia 12.02.2021, 13:52 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
6
@ tyko
dnia 12.02.2021, 13:21 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-5
@ @wieslaw
dnia 12.02.2021, 13:02 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.