Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Piłka przegrała z zimą

23

Zaplanowany na jutrzejszy dzień mecz sparingowy pomiędzy Czarnymi Jasło a Tarnovią Tarnów nie odbędzie się. Na przeszkodzie w jego rozegraniu stanęły skutki intensywnych opadów śniegu. Na boisku piłkarskim ze sztuczną nawierzchnią w Jaśle zalega spora ilość białego puchu, którego nie sposób skutecznie usunąć z pola gry.

Intensywne opady śniegu, z którymi mieliśmy do czynienia w ciągu ostatniej doby storpedowały plany organizacji meczu kontrolnego, który Czarni mieli rozegrać w sobotę. Przeciwnikiem podopiecznych Adama Domaradzkiego miała być drużyna Tarnovii Tarnów. Od samego rana obsługa obiektu przy ul. Śniadeckich (boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią) robiła wszystko, aby przygotować go do jutrzejszych zawodów. Okazuje się jednak, że ilość śniegu jest tak duża, że niemożliwym jest jego usunięcie poza linie wyznaczające pole gry. Za liniami końcowymi i bocznymi zalegają zwały śniegu, nagromadzonego w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Czarni Jasło, jak do tej pory, w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrali jeden mecz sparingowy. W minioną sobotę jaślanie zremisowali na własnym terenie z zespołem Sawa Sonina 2:2. W środę 10 lutego bieżącego roku Czarni mieli zmierzyć się z Przełomem Besko. Mecz ten został jednak odwołany. Spotkanie przeciwko Tarnovii będzie więc drugim z zaplanowanych na zimę sparingów, który nie dojdzie do skutku.

MD

Napisany dnia: 12.02.2021, 12:14
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ @wieslaw
dnia 12.02.2021, 13:02
Ocena
komentarza:
-5
[Komentarz nie na temat]
@ tyko
dnia 12.02.2021, 13:21
Ocena
komentarza:
6
[Komentarz nie na temat]
@ Natural Born Leader
dnia 12.02.2021, 13:49
Ocena
komentarza:
-7
[Komentarz nie na temat]
@ JKS TO MY
dnia 12.02.2021, 13:52
Ocena
komentarza:
3
[Komentarz nie na temat]
@ Jaślak
dnia 12.02.2021, 13:52
Ocena
komentarza:
4
Miasto niech zajmie się zwałami na drogach,bo ciężko jest się minąć,z parkingu wyjechac. Ważniejsze sa literki na oknach urzędu...
@ geo
dnia 12.02.2021, 16:36
Ocena
komentarza:
-2
Spoko. Taki teren odśnieżyć to wielki szacun dla ludzi, którzy przy tym pracują.
@ Bałwan
dnia 12.02.2021, 22:13
Ocena
komentarza:
7
Jeden pracuje a reszta sie pląta
@ Jajaślanin
dnia 12.02.2021, 20:16
Ocena
komentarza:
12
W Sanoku jest sztuczna płyta i jest odświeżona i Sparing i normalnie w weekend grają.W Jaśle się widać nie da
@ ciekawy
dnia 12.02.2021, 20:31
Ocena
komentarza:
10
To nie zrobili podgrzewanej płyty boiska?
@ Interwencyjny
dnia 12.02.2021, 21:38
Ocena
komentarza:
10
Dać łopaty derekcji połopatują i po sprawie.
@ X
dnia 13.02.2021, 14:08
Ocena
komentarza:
0
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ traktorzysta
dnia 12.02.2021, 21:54
Ocena
komentarza:
10
Kurcze mają taki sprzęt i kicha.
@ Majstersztyk
dnia 13.02.2021, 10:32
Ocena
komentarza:
1
Dawniej to piłkarze brali łopaty i na rozgrzewkę wraz z zarządem
odśnieżali. Teraz mamy kopaczy, więc się nie da
@ Jajaślanin
dnia 13.02.2021, 11:57
Ocena
komentarza:
0
Matołku,dawniej stadion należał do klubu Czarni Jasło i klub miał z miasta i zakładów pracy kasę na utrzymanie stadionu i zatrudnianie ludzi.Teraz stadion należy do miasta i to miasto zatrudnia i płaci pracownikom za to żeby tam było wszystko zrobione jak należy.
@ wujek sam
dnia 13.02.2021, 18:32
Ocena
komentarza:
-4
Bo przedtem to w Czarnych byli piłkarze, a obecnie są kopacze
@ Wuju
dnia 14.02.2021, 01:32
Ocena
komentarza:
6
Bo kiedyś byli kibice, a teraz są burasy hejterzy. Precz!
@ Starszy
dnia 14.02.2021, 19:19
Ocena
komentarza:
-4
Miał być Kuzio w Czarnych, a jest w Czeluśnicy. To jest prezes.
@ Młody
dnia 14.02.2021, 19:46
Ocena
komentarza:
11
A kto to jest Kuzio? Co rundę gdzie indziej,nie znalazł uznania w Ustrzykach w okręgówce to znalazł przystań u spadkowicza.Wyciagnie kasę i zniknie a czelusnicą wyląduje w a klasie
@ Majstersztyk
dnia 13.02.2021, 12:51
Ocena
komentarza:
1
Osiolku czyli się należy, nic od siebie.
@ _jr
dnia 14.02.2021, 11:27
Ocena
komentarza:
-3
Nie dało się i tyle, po co to krytykować? Będą następne mecze.
@ Obiektywy
dnia 14.02.2021, 13:25
Ocena
komentarza:
0
Wujek sam kopnij się w łeb
@ tyko
dnia 14.02.2021, 21:49
Ocena
komentarza:
0
Czarny pisał , że ma być Kuzio, szkoda, że nie wyszło, bo nima napadziora.
@ piknik
dnia 15.02.2021, 07:55
Ocena
komentarza:
0
Z Kuzio nikt nie rozmawiał bo to żadne wzmocnienie:)
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Magistrat przyznał dotacje dla klubów sportowych na 2022 r. Do podziału jest 620 tys. zł

   

  Urząd Miasta w Jaśle, podjął decyzję, w sprawie podziału dotacji na organizację działań sportowych w 2022 r. Pieniądze trafią do 15 podmiotów, które w ubiegłym roku złożyły stosowne wnioski o udzielenie dotacji. Kluby otrzymają łącznie 620 tys. zł, a więc o 20 tys. zł więcej niż w ubiegłym roku.

 • Spróbuj pysznych pierogów u "Wojtka"

  Pracownię Pierogów "Wojtek" znają niemal wszyscy. Oprócz klasycznych smaków, popularnej na naszych stołach potrawy, pierogarnia serwuje na przykład pierogi z kurczakiem, czy też o smaku bounty, na słodko. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, koniecznie to zróbcie. 

 • Hyperion Investments chce inwestować w Jaśle. Na obrzeżach miasta ma powstać obiekt wielkopowierzchniowy

  Inwestor posiada blisko 10 hektarów nieruchomości położonych w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Bieszczadzkiej w Jaśle. Spółka nie posiada drogi dojazdowej do swoich działek, dlatego zadeklarowała się na własny koszt przebudować skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną na rondo i wykonać drogę lokalną do działek, na których chce realizować inwestycję. Aby mogli podjąć się tego zadania, konieczna była zgoda radnych na bezprzetargową sprzedaż blisko 7-arowej działki miejskiej. Uchwała została podjęta, jednak kilku radnych wstrzymało się od głosu.

 • 30. finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

   

  W najbliższą niedzielę (30 stycznia) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zagra po raz trzydziesty w historii. Tegoroczna zbiórka, prowadzona jest z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Na ulicach Jasła i okolicznych miejscowości, pojawi się blisko 150 wolontariuszy, z tradycyjnymi puszkami w dłoniach. Impreza na płycie jasielskiego rynku rozpocznie się o godz. 18.

 • Przy urzędzie gminy w Tarnowcu dobudowywane jest nowe skrzydło budynku

  Końcem ubiegłego roku rozpoczęły się prace inwestycyjne dotyczące rozbudowy, nadbudowy oraz modernizacji budynku Urzędu Gminy w Tarnowcu. Zadanie zostało podzielone na kilka etapów. Obecnie trwają prace przy budowie nowego skrzydła.

 • Strażacy ochotnicy odwiedzili z prezentami pacjentów rzeszowskiej Kliniki Onkohematologii Dziecięcej

   

  Strażacy ochotnicy z regionu jasielskiego, już po raz czwarty, odwiedzili pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. W sobotnie przedpołudnie, wyruszyli z Zimnej Wody do stolicy województwa podkarpackiego z prezentami, których zbiórka prowadzona była od października ubiegłego roku. Dzieci, które każdego dnia toczą walkę z chorobą nowotworową otrzymały zabawki, artykuły szkolne, czy też książki.

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105