Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Piłkarze Czarnych mają nowego trenera

34

W 2012 roku doprowadził jasielskich piłkarzy do historycznego awansu na trzecioligowe boiska. Po kilkunastu miesiącach rozłąki z drużyną wraca, by wyciągnąć ją z kryzysu. Robert Hap znów na trenerskiej ławce Czarnych.

Vacat na zwolnionym przez Roberta Podkulskiego stanowisku szkoleniowca Czarnych trwał od ponad tygodnia. Dziś zarząd jasielskiego klubu obwieścił, iż wypełni go Robert Hap. 41-latek jest osobą dobrze znaną w lokalnym środowisku piłkarskim. W przeszłości jako piłkarz bronił barw Rafinerii Jasło (wcześniej Nafty), a po połączeniu jej z Czarnymi przez kilka sezonów występował przy Śniadeckich.

W 2011 roku, po licznych doświadczeniach w pracy z młodzieżą objął czwartoligowych seniorów Czarnych. Kilkanaście miesięcy później trenowany przez niego zespół świętował historyczny awans do trzeciej klasy rozgrywkowej. W maju 2013 roku Hap, w obliczu kryzysu, w jakim znalazł się jasielski klub zrezygnował z pełnionej funkcji. Po odejściu z Czarnych objął drużynę Wisłoka Strzyżów. W ostatnim czasie wraz z Jakubem Słomskim prowadził piłkarską reprezentację województwa podkarpackiego, w wolnych chwilach grywając w OKS Sobniów Jasło.


Pierwszy mecz w ramach rozgrywek IV ligi podkarpackiej sezonu 2014/2015 pod wodzą Roberta Hapa Czarni rozegrają już w najbliższą sobotę. Potyczkę z Przełomem Besko stoczą na własnym boisku. Jej początek o godzinie 17.  

Jakub Hap
jakhap@gmail.com

Reklama

Komentarze: 33

Dodaj komentarz Widok:
0
@ oooo
dnia 29.08.2014, 18:13 · Zgłoś
kolego dlaczego mieszasz pana bazana i wislokke moge ci zdradzic ze wisloka ma sie bardzo dobrze i nie mamy zamiaru jej rozwiazywac ale mimo wszystko zycze powodzenia w sobote
Odpowiedz
1
@ edek
dnia 29.08.2014, 11:08 · Zgłoś
jak zawsze pisałem to są zwykli kopacze w balon
Odpowiedz
0
@ wisłoka
dnia 28.08.2014, 23:28 · Zgłoś
Jakbyś miał w klubie 14 tyś zaległe za 3 lige to też byłbym trenerem...Pozdrowienia dla Pana Bazana.Pan może rozwiązać Wisłoke Nowy Żmigród
Odpowiedz
0
@ wisłoka
dnia 28.08.2014, 23:25 · Zgłoś
Pan Baniak i nowa hala sportowa przyciągnie 62 tyś kibiców na mecz 3 ligi siatkówki.Pozdrowienia dla ratuszu...
Odpowiedz
1
@ antidotum
dnia 28.08.2014, 23:18 · Zgłoś
-1
@ anty [...]
dnia 28.08.2014, 19:19 · Zgłoś
zal mi was [...] tylko czarni!
Odpowiedz
0
@ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dnia 28.08.2014, 19:10 · Zgłoś
tylko gaudium!!!
Odpowiedz
0
@ st
dnia 28.08.2014, 10:07 · Zgłoś
masz racje zrobic winnice a posrodku pomniki szpaka i mysliwca...
Odpowiedz
2
@ O Mateusz
dnia 28.08.2014, 08:00 · Zgłoś
Ja bym winnice zrobił zamiast boiska bo to winne klimaty w modzie
Odpowiedz
0
@ nnaafftaa
dnia 28.08.2014, 01:15 · Zgłoś
kase dac Baniakowi i Czeloszniakowi bedzie liga???
Odpowiedz
0
@ aaaaaaaaaaaaaaaa
dnia 27.08.2014, 23:31 · Zgłoś
rozwiazac ten klub w [...] i kase dac gdzie trzeba !!!
Odpowiedz
3
@ JKS!
dnia 27.08.2014, 22:25 · Zgłoś
Powodzenia trenerze, teraz musi być lepiej, jesteśmy z wami ! A reszta płaczków niech się nie pokazuje na meczach i niech [...]ają kibicować niegłowicom w c klasie i tomaszewskiemu... Nigdy nie zginie, JKS nigdy nie zginie !
Odpowiedz
-2
@ widzew
dnia 27.08.2014, 21:28 · Zgłoś
I tyle???
Odpowiedz
0
@ wisłoka
dnia 27.08.2014, 20:13 · Zgłoś
Panie Bazan Panie Lato Panie Kowalski i Panie Dyląg Panie HAP jest propozycja założenia nowego klubu pod nazwą BLKDH NAFTA JASŁO...
Odpowiedz
1
@ antidotum
dnia 27.08.2014, 20:54 · Zgłoś
Nafta Jasło już dawno umarła - teraz macie UKS Tomaszewski Jasło.
Odpowiedz
0
@ antidotum
dnia 27.08.2014, 20:56 · Zgłoś
Który trenuje Jasielską młodzież między innymi za pieniądze miasta a potem oddaje ją do karpat krosno.
Odpowiedz
4
@ antidotum
dnia 27.08.2014, 18:55 · Zgłoś
Żeby w tym czasie objąć trenerkę trzeba być albo [...] albo kimś kto kocha ten klub i chce Mu pomóc w złej sytuacji.Znam Roberta i wiem ,że [...] nie jest.Powodzenia Robert i sprubuj razem z piłkarzami utrzymać się w tej IV lidze.
PRAWDZIWI KIBICE SĄ Z WAMI NA DOBRE I NA ZŁE I ZAWSZE O TYM PAMIĘTAJCIE.
Odpowiedz
0
@ st
dnia 27.08.2014, 16:27 · Zgłoś
znowu pogoni naszych chłopakow na wies ...z drugiej strony chyba na gostkow z tego składu nie byłoby chetnych...kasa chyba teraz inna...
Odpowiedz
2
@ gelo
dnia 27.08.2014, 16:12 · Zgłoś
jaki historyczny awans ? po prostu 4 liga stała sie automatycznie 3, a teraz czarni grają w dawnej 5 lidze na ostatnim miejscu, hehe wstyd i hańba dla daty 1910
Odpowiedz
-1
@ czarnifan
dnia 27.08.2014, 14:49 · Zgłoś
[...] ciekawe czy w realu tez bys mi to powiedzial twarza w twarz .Pokaz ze jestes kozak.
Odpowiedz
-1
@ czarnifan
dnia 27.08.2014, 14:47 · Zgłoś
[...] jestem ciekawy czy taki madry i odwazny jestes w realu .No pochwal sie przed wszystkimi tutaj piszacym ..Moze mi to powiesz w twarz.Jestes taki kozak ?.
Odpowiedz
-10
@ kibic
dnia 27.08.2014, 13:12 · Zgłoś
czy w jasle niema kto grac i trzeba sciagac [...] z osieka swiecan itp z lig buraczanych sie pytam
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 27.08.2014, 11:48 · Zgłoś
"Piłkarze" czy przypadkowa zbieranina - raczej to drugie !!!
Prędzej małpę nauczysz czytać i pisać , niż tych "kopaczy szmacianki" grać w piłkę.
Szkoda każdego grosza na ten klubik !!!
Odpowiedz
0
@ rjs
dnia 27.08.2014, 19:50 · Zgłoś
odezwał sie "prawdziwy" jaślak. Jakby ci zależało na miescie i wszystkim co zwiazane z nim to na klubie tez by zależało a nie taka gadka!
Odpowiedz
6
@ kibic
dnia 27.08.2014, 08:13 · Zgłoś
Pan Hap jest dobrym trenerem, mam nadzieję że piłkarze zaczną trenować a nie tylko pi... i [...]...Ważne jest oprócz treningów również ich wychowanie a tego im brakuje
Odpowiedz
3
@ no to koniec
dnia 27.08.2014, 07:03 · Zgłoś
Czy teraz też pan Robert ściągnie armię zaciężną a naszych chłopców wyśle do okolicznych klubów? Będzie jak w piosence. teraz to koniec, nie ma już nic ... Szkoda, wielka szkoda :(
Odpowiedz
0
@ bera
dnia 27.08.2014, 05:57 · Zgłoś
Ostatnio 2 spadki zakamuflowane a zaliczone z Czarnymi Jasło oraz Wisłokiem Strzyżów przez zbawiciela jasielskiej piłki R.H pytanie czy będzie kolejny i od razu HAT-TRIK
Odpowiedz
-2
@ www
dnia 27.08.2014, 00:18 · Zgłoś
Ponie Hap jakim klubie pan byl???
Odpowiedz
-2
@ widzew
dnia 27.08.2014, 00:16 · Zgłoś
Hap i Dylog Bazan do topolin tam wasze miejszcze [...] od Czarnych///
Odpowiedz
22
@ zawodnik
dnia 26.08.2014, 22:26 · Zgłoś
Przecież mowił, że jego noga już w tym klubie nie stanie
Odpowiedz
-1
@ Tarzan-zan
dnia 28.08.2014, 13:38 · Zgłoś
I ktokolwiek ma nadzieję że czarni teraz przestaną przegrywać ??? Najpierw trzeba umieć grać... Jak ktoś jest nieuleczalnie chory to zmiana lekarza mu nie pomoże, jak ktoś nie umie grać to zmiana trenera tez nie pomoże... Jak ktoś nie zna nut to Chopinem nie będzie... A Karpaty krosno to - wiadomo - potęga !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.