Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Piłkarze Czarnych wracają do gry – w sobotę przy Śniadeckich podejmą lidera ligi

34

W najbliższy weekend ruszają rozgrywki rundy wiosennej piłkarskiej IV ligi podkarpackiej. Zawodników jasielskich Czarnych już w pierwszym po zimowej przerwie meczu o punkty czeka niezwykle trudne zadanie – w sobotę 22 marca na własnym stadionie podejmować będą bowiem lidera ligowej tabeli, drużynę Wisłoki Dębica. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.

Mocno odmłodzony zespół Czarnych czeka w sobotę ciężka przeprawa. Drużyna z Dębicy jesienią prezentowała się okazale – oprócz zaledwie jednej porażki z Piastem Tuczempy i dwóch remisów z wszystkich pozostałych potyczek wychodziła zwycięsko i nie bez powodu z sześciopunktową przewagą nad Wólczanką Wólka Pełkińska jest liderem ligowej tabeli na półmetku rozgrywek. Zawodnikom jasielskiego klubu niezwykle ciężko będzie zrewanżować się piłkarzom Wisłoki za porażkę, jakiej doznali na jej obiekcie w meczu pierwszej kolejki obecnego sezonu.

Jak wygląda sytuacja w jasielskim klubie – zajmującym obecnie 10 miejsce w tabeli IV ligi podkarpackiej – tuż przed startem rundy wiosennej? O to zapytaliśmy Piotra Samborskiego, sekretarza Zarządu Czarnych Jasło.

Zarząd jest obecnie w trakcie realizacji projektu naprawczego klubu. Zdajemy sobie sprawę z wielu naszych potknięć i niedoskonałości, ale małymi kroczkami staramy się przywrócić w Czarnych normalność i jasne zasady działania. Po raz pierwszy od wielu lat nie mamy zaległości finansowych za rundę jesienną – zarówno w stosunku do zawodników jak i byłego trenera. Powolutku staramy się wyjść z kryzysu, jaki dotknął ten zasłużony klub. Jeśli chodzi o kwestie szkoleniowe – postawiliśmy na trenerów jasielskich młodszego i starszego pokolenia, aby rutyna mieszała się z młodością. Co do spraw czysto piłkarskich – nie szukaliśmy do drużyny tzw. ,,gwiazd” z terenu Podkarpacia, ale oparliśmy ją na wychowankach zespołów jasielskich i klubów z terenu powiatu jasielskiego.

Nasz rozmówca podkreśla, iż Zarząd Czarnych zdaje sobie sprawę z położenia, w jakim znalazł się klub i nie oczekuje od mocno odmłodzonego zespołu dokonań przekraczających jego możliwości. Z drugiej strony widzi w tej drużynie potencjał i przede wszystkim wolę walki o osiąganie jak najlepszych wyników.

Mamy najmłodszą drużynę w 4 lidze podkarpackiej. Ci chłopcy może jeszcze nie są tak zaawansowani technicznie oraz taktycznie jak ich starsi koledzy z innych drużyn. Nie mają doświadczenia i tzw. Boiskowego ,,cwaniactwa” – mogę jednak zapewnić, że każdy kibic, który przyjdzie na mecz Czarnych po jego zakończeniu nie odmówi tym chłopakom ambicji i pełnego zaangażowania – powiedział nam Piotr Samborski.

Zdaniem sekretarza Zarządu jasielskiego klubu młodzi piłkarze Czarnych potrzebują wsparcia ze strony mieszkańców Jasła i okolic – zwłaszcza licznej ich obecności na meczach przy ul. Śniadeckich. Chcielibyśmy by na trybunach obecne były rodziny tych chłopaków, ich koledzy, koleżanki. W spotkaniach tej drużyny warto uczestniczyć, obserwować jej grę – ci chłopcy są naprawdę nieprzewidywalni. Wiem, że wiele osób ma w sercu Czarnych Jasło i dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców Jasła i okolic do kupowania biletów, wspólnego oglądania i dopingowania naszych zawodników w trakcie spotkań rozgrywanych przy ulicy Śniadeckich tej wiosny.   

Zarząd klubu JKS Czarni 1910 Jasło zachęca wszystkich sympatyków jasielskiego klubu do dopingowania go podczas sobotniego meczu z Wisłoką Dębica. Cena biletu na to spotkanie wynosi 10 zł (na ten mecz w sprzedaży nie ma biletów ulgowych). Można go nabyć za okazaniem dowodu osobistego w biurze Czarnych Jasło mieszczącym się przy ul. Śniadeckich 15 (stary budynek obok bramy wjazdowej na stadion) jeszcze dziś i jutro od 8.00 do 15.00. W dniu meczu sprzedaż biletów rozpocznie się 2 godziny przed jego rozpoczęciem. Przypominamy, że od obecnego sezon konieczność zakup biletu wstępu na spotkania rozgrywane przy ul. Śniadeckich obowiązuje również kobiety. Szczegółowe informacje na temat wejściówek oraz karnetów na całą rundę wiosenną podane są tutaj: http://www.czarnijaslo.pl/karnety-i-bilety-wstepu-na-mecze-czarnych-jaslo-w-rundzie-wiosennej-3/.

Jak informuje oficjalna strona jasielskiego klubu, decyzją Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej na wniosek Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie mecz pomiędzy Czarnymi Jasło a Wisłoką Dębica został zakwalifikowany jako spotkanie „podwyższonego ryzyka”.  Z racji prac remontowych przy budynku klubowym, modernizacji parkingu dla pracowników huty oraz remontu ogrodzenia stanowiącego przedłużenie jednej z trybun spotkanie odbędzie się bez udziału kibiców zespołu gości. Więcej na temat kwestii związanych z organizacją sobotniego wydarzenia przeczytać można pod tym linkiem: http://www.czarnijaslo.pl/komunikat-zarzadu-klubu-jks-czarni-1910-jaslo-przed-meczem-z-ks-wisloka-debica-w-dniu-22-03-2014/

Jakub Hap

Reklama

Komentarze: 33

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gosc123
dnia 23.03.2014, 12:05 · Zgłoś
wygrali 1:0
Odpowiedz
3
@ kibic
dnia 22.03.2014, 18:46 · Zgłoś
dopiero co narzekali z ewzmocnienia z b klasy itd teraz nagle huraa jescze brakuje zeby ktos rzucil haslem 3 liga nic dziwnego z eczarni wygrali taka liga mocna:) ale fajnie z ewygrali:) jak widac mozna sie w niej spokojnie utrzymac brava:)
Odpowiedz
3
@ Zabka
dnia 22.03.2014, 18:23 · Zgłoś
Gratulacje chłopaki:*
Odpowiedz
3
@ jr
dnia 22.03.2014, 17:38 · Zgłoś
brawo Czarni, tylko tak dalej.
Odpowiedz
1
@ mieczysław
dnia 22.03.2014, 17:13 · Zgłoś
sparingi to nie liga... brawo:)
Odpowiedz
4
@ jks
dnia 22.03.2014, 16:57 · Zgłoś
1-0!!!
Odpowiedz
2
@ Były gracz kibic
dnia 21.03.2014, 21:35 · Zgłoś
Bilet za 10 zł ten poziom ta liga jak wy chcecie sciagnac ludzi to jest kpina dążycie do dna.Popatrzcie jak bilety kosztują na extraklase 5 zł więcej i bilet można już kupic kpina.
Odpowiedz
2
@ 1312
dnia 22.03.2014, 07:38 · Zgłoś
jak ci szkoda 10 to siedź w domu i nie płacz
Odpowiedz
2
@ JKS
dnia 21.03.2014, 17:16 · Zgłoś
Święta prawda, że jedynym rozsądnym z tego zarządu jest właśnie Piotrek Samborski. Prezesi dawno powinni przestac przeszkadzać!
Odpowiedz
4
@ woju
dnia 21.03.2014, 10:14 · Zgłoś
Tylko Czarni Jasło!Jutro na sektorze huta wszyscy razem!Był ,bedzie jest,jasielski JKS
Odpowiedz
3
@ kibic z 3 maja
dnia 21.03.2014, 09:24 · Zgłoś
Panie Piotrze róbcie dalej swoje i nie przejmujcie sie głupimi komentarzami.Sami nic nie robią a innych obrażają,tacy to pseudokibice w Jaśle są.Na szczęście jest tez dużo spokojnych ,normalnych kibiców i będziemy z Czarnymi na dobre i na złe.Życzę wygranej i utrzymania sie w lidze
Odpowiedz
4
@ NN
dnia 21.03.2014, 09:11 · Zgłoś
Jak zwykle zaczyna się "wojenka" na słowa . Kto chce niech gra w piłkę , kto chce niech chodzi oglądać mecze - tylko po co pewne rzeczy wywlekać na forum ?
Odpowiedz
3
@ jj
dnia 21.03.2014, 08:22 · Zgłoś
jak chcecie by na mecze chodziły rodziny to wygoncie tą [...] przeklinającą
Odpowiedz
4
@ kij
dnia 21.03.2014, 08:30 · Zgłoś
Chodzi o tych starszych panów z krytej trybuny czy może tych spod zegara będących zawsze w wesołych nastrojach?
Odpowiedz
1
@ 1312
dnia 22.03.2014, 07:37 · Zgłoś
pewnie o nich chodzi jedzą słonecznik wypiją ze 2 [...] i jadą po wszystkich do okoła [...] !
Odpowiedz
-7
@ Kibic
dnia 20.03.2014, 22:16 · Zgłoś
Pan Sekretarz straszne bzdury w tych wywiadach opowiada - niby nie ma zaległości ... hahaha !!! Redaktor nie sprawdził tych rewelacji ? Jedynym wyjściem dla tego klubu jest ogłoszenie upadłości i oby dotarło to do włodarzy jak najszybciej . Ludzie Czarnych , Panie Sekretarzu to na pewno w sercu nie mają , a gdzie niech się Pan domyśli sam ... A co do remontu - w którym miejscu on trwa - niby parking powstaje - a będzie płatny ? A za remont budynku klubowego to kto płaci - MOSiR czy Czarni ? Jeśli Czarni to skąd maja pieniądze jak toną w długach ? Poza tym co ma do tych terenów Huta - to jest w końcu własność MOSiRu czy Huty , bo jeśli Huty to po [...] płacić za wynajem boiska MOSIRowi ...
Odpowiedz
6
@ zawodnik
dnia 21.03.2014, 08:05 · Zgłoś
Akurat pan Samborski jest w tym zarządzie wiarygodna osobą i w tym co powiedział jest prawda. Pieniądze jakie zalega klub to są jeszcze z czasów 3 ligii ale to starsi zawodnicy mają.Wypłata za jesień była co do grosza.
Panie Kibic,my mamy w sercu Czarnych i wielu kibiców np.z huty tez, tak ze nie pisz pan bzdur.
Odpowiedz
7
@ maruda
dnia 20.03.2014, 22:09 · Zgłoś
Ładnie powiedziane prezesie! Dajmy trochę pozytywnych fluidów chłopcom niech ich niosą. Oni zagrają jeszcze różnie raz dobrze dwa razy żle ale to nasze chlopaki i rutyna przyjdzie razem z ilością rozegranych spotkań. W Jaśle zawsze była utalentowana młodzież i wcale nieżli trenerzy. Niech się darzy !!
Odpowiedz
11
@ Tadeusz
dnia 20.03.2014, 20:02 · Zgłoś
wszyscy na stadion. w sobotę o godz 15 na stadionie śniadeckich 15 ma być doping i pełny stadion.mamy wspomóc piłkarzy w pierwszym meczu rudny wiosennej w drodze o 3 pkt.
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 20.03.2014, 19:17 · Zgłoś
To idz do ratusza i spytaj dlaczego stadion jest w takim a nie innym stanie
Odpowiedz
0
@ do [...]
dnia 21.03.2014, 20:21 · Zgłoś
A niby w jakim jest stanie jest stadion? Weryfikatorzy oceniaja, że spełnia wymogi II Ligi.
Odpowiedz
2
@ 1312
dnia 22.03.2014, 07:35 · Zgłoś
chyba ty jesteś tym weryfikatorem hahahaha
ledwo na 4 lige podbili pieczątkę ze zgodą na rozgrywanie meczy po prostu są równe i równiejsze kluby
Odpowiedz
0
@ masakra
dnia 22.03.2014, 12:09 · Zgłoś
Co ty mówisz, czarni grali w III lidze i nie było problemów z wymogami. Klub Czarnych ponad innymi? Niby czemu? Niby jakim prawem?
Odpowiedz
1
@ jr
dnia 20.03.2014, 19:13 · Zgłoś
Co to za mecz jak przyjezdnych nie będzie. Remontować to mogli przed rozpoczęciem rundy. Kłamstwo prosto w oczy kibica! Mimo wszystko warto i tak przyjść na mecz, ja będę!
Odpowiedz
-1
@ 1312
dnia 22.03.2014, 07:34 · Zgłoś
100 % prawdy w tym co piszesz
Odpowiedz
13
@ leju
dnia 20.03.2014, 18:26 · Zgłoś
No tego się nie spodziewałem,myślałem ze tam już boisko zarosło chwastami a piłkarze poszli sobie do innych klubów.Tak wszędzie narzeka sie na Czarnych a tutaj jednak coś sie dzieje.W Jaśle nie ma sportu to może chodziarz ta piłka nożna stanie na nogi i będzie na co chodzić.
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 21.03.2014, 13:22 · Zgłoś
A który "inny" klub by chciał takich zawodników :D [...]... Zawodnicy czarnych poszli do biedronki wozić cukier w paletach :D
Odpowiedz
15
@ Brawo to się chwali.Chłopaki trzymam :)!
dnia 20.03.2014, 17:37 · Zgłoś
Brawo to się chwali.Chłopaki trzymam Kciuki.
3 pkt mobilizacja kibicowska i na boisku:)
Odpowiedz
-7
@ Tarzan-zan
dnia 21.03.2014, 12:48 · Zgłoś
Trzymaj trzymaj, mocno :) żebyś nie "popuścił" jak Dębica przyjedzie zrobić porządek :)
Odpowiedz
12
@ biało-czarny
dnia 20.03.2014, 16:36 · Zgłoś
Oby to był początek lepszych czasów dla tego 104 letniego klubu.Brawo dla trenerów i zarządu ze stawiają w końcu na utalentowana młodzież a nie emerytów i zgrane gwiazdeczki.
Odpowiedz
-12
@ Tarzan-zan
dnia 21.03.2014, 10:17 · Zgłoś
Ta drużyna honoru nie ma za grosz... Jak się czegoś nie umie to trzeba odejść a nie kompromitować się dalej... Znowu 90% meczów przegrają, wygrają może raz z jakąś [...] drużyną z zapadłej wioski i taki to będzie wielki "powrót czarnych"... A kasa idzie... Jak lubią "kopać w balona" to niech se kopią za darmo na jakiejś łące, nikt nikomu nie broni rozwijać swoich pasji... Ale kasę brać - to trzeba mieć za co ją brać... :)
Odpowiedz
-8
@ Tarzan-zan
dnia 21.03.2014, 12:45 · Zgłoś
A taka potęga jak Wisłoka Dębica ZMIAŻDŻY czarnych jak palacz [...]... Z Dębica to nawet kibole czarnych sobie nie poradzą i albo będą czatować w krzakach z pełnym portkami albo w ogóle nie przyjdą bo blady strach na nich padnie jak Dębica do wioski jasło przyjedzie... To cóż dopiero mają powiedzieć ci pseudo "piłkarze" czarni :P
Odpowiedz
1
@ 1312
dnia 22.03.2014, 07:32 · Zgłoś
Ale ty tarzan PRYMITYWNY jesteś piszesz te swoje wywody z d*py wzięte nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

ŻAL takich [...] jak ty !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.