Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Piłkarze z Osieka Jasielskiego najlepsi!

6
W dniu 16.06 na stadionie w Osieku Jasielskim została rozegrana Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osiek Jasielski. Mimo trudnych warunków atmosferycznych zawody odbyły się zgodnie z planem. Mecze były ciekawe i wyrównane, obfitowały w duża ilość bramek a drużyny wykazały dużą wolę walki za co należą się im szczególne podziękowania.













Końcowa kolejność:

1. Gimnazjum Osiek
2. Gimnazjum Łężyny
3. Gimnazjum Bączal Dolny 





Serdeczne podziękowania dla Wójta Gminy Osiek Jasielski Mariusza Pykosza
za ufundowanie nagród, dyplomów i pucharów.


J.Przybyłowski    

Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Ktoś
dnia 27.06.2009, 15:14 · Zgłoś
tak tak jasne dobrze że tam do Osieka pozbierali dobrych zawodników z innych miejscowości z Gminy więc nie sam Osiek najlepszy
Odpowiedz
0
@ lsakjfkl
dnia 27.06.2009, 08:34 · Zgłoś
Osiek jest i będzie najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ asdasd
dnia 25.06.2009, 15:10 · Zgłoś
PIsman co za głupoty, w Osieku??
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 24.06.2009, 18:44 · Zgłoś
hehe ja tam gralem :D oczywiscie w osieku :D we are the best
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 23.06.2009, 21:22 · Zgłoś
Jurek Przybyłowski i jego drużyna są the best :D A za paręnaście miesięcy Osiek będzie miał najpiękniejszy kompleks sportowy w okolicy :D
Odpowiedz
0
@ Jakaś
dnia 23.06.2009, 20:13 · Zgłoś
Woooooooooooooooooooooow!Nie spodziewałam się!xD
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.