Piłkarze z Osieka Jasielskiego najlepsi!
6
W dniu 16.06 na stadionie w Osieku Jasielskim została rozegrana Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osiek Jasielski. Mimo trudnych warunków atmosferycznych zawody odbyły się zgodnie z planem. Mecze były ciekawe i wyrównane, obfitowały w duża ilość bramek a drużyny wykazały dużą wolę walki za co należą się im szczególne podziękowania.







Serdeczne podziękowania dla Wójta Gminy Osiek Jasielski Mariusza Pykosza
za ufundowanie nagród, dyplomów i pucharów.
J.Przybyłowski
Końcowa kolejność:
1. Gimnazjum Osiek
2. Gimnazjum Łężyny
3. Gimnazjum Bączal Dolny

1. Gimnazjum Osiek
2. Gimnazjum Łężyny
3. Gimnazjum Bączal Dolny
Serdeczne podziękowania dla Wójta Gminy Osiek Jasielski Mariusza Pykosza
za ufundowanie nagród, dyplomów i pucharów.
J.Przybyłowski
