Plebiscyt na biało-czarnego piłkarza 2009 roku trwa!
11
Redakcja Serwisu wraz ze Stowarzyszeniem Sympatyków - Czarni 1910 podobnie jak w ubiegłym roku organizuje plebiscyt na najlepszego piłkarza naszego klubu w mijającym 2009 roku. Czytelnicy strony będą mogli wybierać spośród 20 kandydatów, którzy zostali nominowani do tego zaszczytnego wyróżnienia.
Głosy można będzie oddawać w ankiecie umieszczonej na oficjalnej stronie klubu, jak również na forum sportowym drużyny Czarnych 1910 Jasło: www.forum.jaslo4u.pl/. Swój głos na "jednego z dwudziestu" można również przesłać mailem na adres naszej skrzynki czarnijaslo@poczta.onet.pl z dopiskiem PLEBISCYT. Wśród tych osób, które zechcą zagłosować drogą mailową zostaną rozlosowane nagrody w postaci klubowych gadżetów.
Głosowanie rozpoczęło się 1 grudnia i potrwa do 10 stycznia 2009. Kandydatów przedstawimy w dniu rozpoczęcia głosowania, a przez kolejne dni będziemy prezentować ich sylwetki. Nominowani do plebiscytu: Sławomir Kwiek, Wiktor Cyran, Tomasz Dziobek, Łukasz Dedo, Dariusz Bernacki, Piotr Chrząszcz, Piotr Kosiba, Karol Matysik, Tomasz Warzocha, Paweł Kasprzyk, Konrad Kukowski, Damian Halz, Rafał Grzesiak, Grzegorz Munia, Arkadiusz Dubiel, Robert Szalony, Artur Żuraw, Łukasz Bieniasz, Damian Tłuściak, Michał Majewski.
Dla przypomnienia w ubiegłym roku kibice oraz czytelnicy strony internetowej najlepszym biało-czarnym piłkarzem 2008 roku wybrali Tomasza Dziobka.
Sylwetki kandydatów, szczegóły i regulamin plebiscytu na stronie: www.czarnijaslo.pl
Czarni Jasło
Głosy można będzie oddawać w ankiecie umieszczonej na oficjalnej stronie klubu, jak również na forum sportowym drużyny Czarnych 1910 Jasło: www.forum.jaslo4u.pl/. Swój głos na "jednego z dwudziestu" można również przesłać mailem na adres naszej skrzynki czarnijaslo@poczta.onet.pl z dopiskiem PLEBISCYT. Wśród tych osób, które zechcą zagłosować drogą mailową zostaną rozlosowane nagrody w postaci klubowych gadżetów.
Głosowanie rozpoczęło się 1 grudnia i potrwa do 10 stycznia 2009. Kandydatów przedstawimy w dniu rozpoczęcia głosowania, a przez kolejne dni będziemy prezentować ich sylwetki. Nominowani do plebiscytu: Sławomir Kwiek, Wiktor Cyran, Tomasz Dziobek, Łukasz Dedo, Dariusz Bernacki, Piotr Chrząszcz, Piotr Kosiba, Karol Matysik, Tomasz Warzocha, Paweł Kasprzyk, Konrad Kukowski, Damian Halz, Rafał Grzesiak, Grzegorz Munia, Arkadiusz Dubiel, Robert Szalony, Artur Żuraw, Łukasz Bieniasz, Damian Tłuściak, Michał Majewski.
Dla przypomnienia w ubiegłym roku kibice oraz czytelnicy strony internetowej najlepszym biało-czarnym piłkarzem 2008 roku wybrali Tomasza Dziobka.
Sylwetki kandydatów, szczegóły i regulamin plebiscytu na stronie: www.czarnijaslo.pl
Czarni Jasło
