Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Podsumowanie akcji charytatywna pt. “SZLACHETNA ŁAPKA”

5

Akcja zorganizowana przez Gabinet dietetyczny Bonne Sante w Jaśle miała na celu nieść pomoc bezdomnym i potrzebującym zwierzętom z ośrodka OTOZ ANIMALS. Z całego serca serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, za przekazanie dużej ilości potrzebnych produktów dla zwierzaków. Cieszymy się, że tak wiele osób wzięło udział w akcji charytatywnej i że los bezdomnych, potrzebujących zwierząt nie jest Wam obojętny.

Udało się nam zebrać :

- 60 kg suchej karmy dla kotów

- 35 kg suchej karmy dla psów

- 25 kg karmy mokrej

- legowiska

- miski

- kocyki

- zabawki dla psów i kotów

Dziękujemy firmom, które szczególnie zaangażowały się w pomoc:

 • Sklep zoologiczny Dragon Zoo
 • Sklep zoologiczny Planeta Zoo,
 • Centrum Zoologiczne Albrat,
 • BEAUTY ROOM by Gosia Mularska
 • Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle
 • Optyk Oczytanie Jasło
 • Gabinet Weterynaryjny Animal

Ogromne podziękowania dla portalu Jasło4u oraz radia Trendy za objęcie akcji patronatem oraz nagłośnieniu jej.

Jak jeszcze możesz pomóc potrzebującym zwierzętom?

OTOZ ANIMALS działa na terenie całego kraju. Przez cały rok, każdy może zaangażować się w pomoc zwierzętom. Przed nami nowy rok, czas rozliczeń z Urzędem Skarbowym i to świetna okazja, aby pomóc i przekazać 1% podatku dla OTOZ ANIMALS. Na stronie internetowej organizacji można również przekazać darowiznę w wygodny i szybki sposób za pomocą przelewu, kartą bądź BLIKiem. Kwoty, które można przekazać to :

 • 20 zł, które zapewni odrobaczenie 1 psiaka
 • 50 zł, które pokryją komplet szczepień dla 1 kota
 • 100 zł, które wspomoże operacje chorych zwierząt 

Środki uzyskane dzięki Waszej pomocy umożliwiają również remonty schronisk, które co roku są modernizowane, ale również budowane nowe kojce i wybiegi. Zwłaszcza w okresie zimowym, bardzo ważny jest stan techniczny bud znajdujących się w schroniskach. Wiele zwierząt trafiających do OTOZ ANIMALS wymaga natychmiastowej interwencji lekarza weterynarii, dlatego też dla ponad 2000 zwierząt kupowane są stale olbrzymie ilości leków oraz szczepionek. Często, również trafiają zwierzęta po wypadkach komunikacyjnych, wówczas konieczna jest natychmiastowa operacja ratująca życie. Dlatego, tak ważna jest pomoc finansowa, ponieważ tych kosztów ciągle przybywa.

Pomóc również można poprzez adopcję tradycyjną oraz wirtualną. Na stronie internetowej istnieje wykaz schronisk, w których czekają zwierzaki na swojego upragnionego właściciela oraz bezpieczny, kochający dom. Jeżeli nie masz możliwości przyjęcia pod swój dach zwierzęcia, a chcesz pomagać idealnym rozwiązaniem jest adopcja wirtualna, która polega na wyborze potrzebującego zwierzęcia i finansowaniu jego potrzeb. Dlatego każdy, nawet ten, kto nie ma możliwości przyjęcia zwierzaka pod swój dach, może pomóc i odmienić ich los. 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za udział w akcji i zachęcamy do dalszej pomocy .

red.

Napisany dnia: 01.01.2021, 10:09
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ dragoness
dnia 01.01.2021, 15:17
Ocena
komentarza:
8
Wspaniała akcja. Gratuluję!
@ xyz
dnia 02.01.2021, 12:21
Ocena
komentarza:
1
Na oko wartość datków nie przekracza 0,0007 sasina :(
@ dragoness
dnia 02.01.2021, 12:59
Ocena
komentarza:
4
Oj tam, ważne że jest.
@ Amarok
dnia 03.01.2021, 00:40
Ocena
komentarza:
3
Kilka biedaków wystraszonych pewnie petardami, wałęsa się po okolicznych drogach. Parszywe ludziska trąbią, a oszołomione moje współbratyńce są w amoku. Sam nie jestem w stanie im pomóc , gdyż się mnie boją :(
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Akademia Małego Geniusza zaprasza na filmik

   

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Niepublicznego Przedszkola Akademia Małego Geniusza, które mieści się na ul. Towarowej 29A w Jaśle. Jeśli szukacie miejsca dla swojego dziecka, w którym może poczuć się jak w domu, zdobywać wiedzę poprzez zabawę, wzrastać w poczuciu bezpieczeństwa i szacunku. Weźcie udział w rekrutacji i zapiszcie pociechę już dziś!

 • Dotacje dla klubów sportowych przyznane. Do podziału jest 600 tys. zł

   

  Jasielski magistrat opublikował wczoraj zarządzenie burmistrza Jasła w sprawie wyboru zgłoszonych przez kluby sportowe przedsięwzięć o charakterze sportowym, którym przyznano dofinansowanie w formie dotacji celowej z budżetu Miasta Jasła na 2021 rok. Do podziału jest 600 tys. zł. Pieniądze otrzyma łącznie kilkanaście podmiotów.

 • Będzie konkurs na dyrektora jasielskiego szpitala

  Michał Burbelka końcem grudnia złożył rezygnację ze stanowiska dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. W związku z tym Rada Powiatu w Jaśle powołała czteroosobową komisję konkursową, która podejmie decyzję o wyborze nowego dyrektora jasielskiej lecznicy.

 • Radni powiatowi apelują w sprawie jasielskich ratowników medycznych. Tutaj chodzi o życie i zdrowie mieszkańców

   

  Rada Powiatu w Jaśle wystosowała apel o niezwłoczne wycofanie się z propozycji reorganizacji Zespołu Ratownictwa Medycznego funkcjonującego w strukturze jasielskiego szpitala. Radni postulują zachowanie dotychczasowych rejonów operacyjnych...

 • Jasielscy policjanci wkrótce przeniosą się do nowej komendy

  Już za kilka dni jasielscy policjanci przeniosą się do nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Jaśle mieszczącej się przy ul. Sroczyńskiego. Nowoczesny gmach powstał po ponad trzech latach prac.

 • Kursy językowe i komputerowe współfinansowane z Unii Europejskiej

   

  Czy wpisujesz w CV średnią znajomość języka angielskiego i obsługi komputera? Czy to rzeczywiście prawda? A może, za każdym razem, boisz się weryfikacji swoich umiejętność językowych i komputerowych? A może pragniesz po prostu swobodnie rozmawiać w języku angielskim?  Albo nareszcie samodzielnie korzystać z internetu?

 • „Nie oddamy ratowników”. Blisko sto osób zamanifestowało solidarność z jasielskimi ratownikami medycznymi

   

  Przy jasielskim szpitalu zebrało się dzisiaj blisko sto osób, aby zamanifestować swoją solidarność z pracownikami Zespołu Ratownictwa Medycznego w Jaśle. Przez przyległy do szpitalnych budynków teren niosły się okrzyki – „Nie oddamy ratowników”. Jasielscy ratownicy medyczni nie zgadzają się z planowaną reorganizacją funkcjonowania państwowego ratownictwa medycznego, która w ich przypadku oznaczać będzie nieuchronną redukcję etatów.

 • Doszło do awarii sieci ciepłowniczej Jaśle

   

  Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Jaśle poinformował rano o awarii sieci ciepłowniczej w rejonie Przychodni Specjalistycznej przy ul. Szopena 38. Z uwagi na wysokie ciśnienie wyłączono zasilanie z sieci ciepłowniczej dla wszystkich odbiorców. 

 • Giganci programowania – Rozpoczęły się zapisy na kolejny semestr

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • Strażacy ochotnicy obdarowali prezentami małych pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie

   

  Wczoraj, druhowie z kilku jednostek OSP w powiecie jasielskim odwiedzili Klinikę Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Do jej pacjentów nie udali się pustymi rękami. Dzieci otrzymały prezenty w ramach czwartej edycji akcji pn. „Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka”.

 • Kapliczka sposobem na walkę z locdkdownem?

   

  Grzegorz Schabiński, jasielski restaurator znany jest z niekonwencjonalnych pomysłów i koncepcji na funkcjonowanie biznesu w dobie pandemii koronawirusa. Tym razem postanowił walczyć z konsekwencjami zamrożenia gospodarki budując kapliczkę na terenie stoku narciarskiego Chyrowa-Ski w Chyrowej. Zaprasza do odwiedzania miejsca, w którym ona powstaje. Wystarczy zakupić specjalną cegiełkę.

 • Straż Miejska w Jaśle ma nowy samochód oznakowany

   

  Na wyposażeniu Straży Miejskiej w Jaśle znalazł się nowy samochód oznakowany Ford Transit Custom. Zastąpi on wysłużonego Peugeota, który jasielskim strażnikom miejskim służy od 2005 r. Zaletą nowego pojazdu jest jego wszechstronność. Może być on wykorzystywany do przeprowadzania różnego rodzaju interwencji, w tym przewożenia osób.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105