Strona główna

Podsumowanie cyklicznych startów zawodników JSC w 2018 roku

8
Napisany dnia: 11.10.2018, 08:43 , Tagi: Brak

W bieżącym roku zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów brali udział w wielu zawodach sportowych. Większość z nich wchodziło w skład zawodów cyklicznych, czyli takich, na których zawodnicy za poszczególne starty zdobywają określoną ilość punków, które sumowało się do klasyfikacji generalnej.

Wszystkie zawody tego typu w bieżącym roku dobiegły końca.

Głównym celem zawodników JSC były starty w zawodach organizowanych przez jasielską sieć sklepów MPM –Kellys Cyklokarpaty. Zawodnicy biorący w nich udział rywalizowali w wielu miejscach województwa podkarpackiego i małopolskiego. Zawody odbywały się kolejno w miejscowościach: Horyniec Zdrój, Przemyśl, Wierchomla, Kluszkowce, Brzozów, Łopuszna, Pruchnik, Wojnicz, Kasina Wielka, Dukla, Myślenice oraz Rzyki. Do klasyfikacji  generalnej liczone były punkty zdobyte na 7 najlepszych startach zawodnika na danym dystansie.

Ostatecznie klasyfikacja generalna dla zawodników JSC w Kellys Cyklokarpatach przedstawia się następująco:

Dystans Hobby :

MM2 -  Piotr Gryzło 3 m-ce,

MM3 – Sebastian Cyran  - 12 m-ce, Rafał Cygan – 14 m-ce, Sylwester Dubiel – 24 m-ce.

Dystans Mega:

MM3 – Mateusz Dachowski – 9 m-ce, Artur Gorczyca -  13 m-ce, Krzysztof Kosiek – 21 m-ce

MM5 – Tomasz Radziejowski – 5 m-ce

Dystans Giga:

GM3 – Jakub Gryzło – 6 m-ce, Jakub Siemiączko – 7 m-ce,

GM4 – Jakub Zbiegień – 7 m-ce,

GM5 – Marek Gorczyca – 2 m-ce

Należy dodać, że dwóch zawodników JSC ukończyło wszystkie edycje tegorocznych Cyklokarpat. Byli to Krzysztof Kosiek oraz Sebastian Cyran.

W drużynowej klasyfikacji generalnej Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów zajęło 4 miejsce.

Kolejnymi cyklicznymi zawodami były zawody Szprycha Podkarpackie Maratony Rowerowe, które jak sama nazwa wskazuje odbywały się na terenie naszego województwa. Zawodnicy startowali kolejno w Łańcucie, Ropczycach, Komańczy, Lubeni oraz w Boguchwale. Aby zawodnik mógł zająć miejsce w klasyfikacji generalnej tego cyklu, musiał wziąć udział w 4 z pięciu zawodów.

Zawodnicy JSC w tym cyklu najlepiej wypadli na dystansie Mini, w którym w kategorii M3 Rafał Cygan zajął 1 m-ce, natomiast Sebastian Cyran – 2 m-ce. Na dystansie Mega Witold Cisło w kategorii M4 zajął 9 m-ce.

Ostatnim z cyklicznych zawodów były Dare2B Maratony MTB – zawody w kolarstwie górskim, które odbywały się na terenie województwa małopolskiego. Zawody odbywały się kolejno w Skrzyszowie, Stryszawie, Zakliczynie, Piwnicznej Zdroju oraz w Tyliczu. Tutaj również do klasyfikacji generalnej liczone były punkty zdobyte w czterech najlepszych startach. Ostatecznie tylko dwóch zawodników JSC zajęło w tym cyklu miejsca w klasyfikacji generalnej. Byli to Piotr Gryzło, który na najkrótszym dystansie Quarter w kategorii M1 zajął 1 m-ce oraz Jakub Gryzło, który na średnim dystansie Half w kategorii M3 zajął 3 m-ce.

Starty w wielu zawodach wiążą się z ponoszeniem kosztów, dlatego też nieoceniona dla zawodników jest pomoc lokalnych sponsorów. Największe wsparcie finansowe udziela zawodnikom JSC organizator maratonów Kellys Cyklokarpaty – sieć sklepów MPM. Współpraca z tą jasielską firmą trwa od kilku lat za co zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów bardzo dziękują.

Do grona sponsorów dołączyło również Miasto Jasło, firma Betex, sklep rowerowy Magura Sport, siłownia Fabryka Mocy oraz sklep Top Odżywki.

Wszystkim powyższym sponsorom zawodnicy JSC również bardzo dziękują, licząc, że współpraca trwać będzie nadal a przyszły sezon pokaże, że warto inwestować w zawodników JSC, którzy na wielu arenach sportowych reprezentują miasto Jasło.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ on
dnia 11.10.2018, 19:05
Ocena
komentarza:
2
No i brawo chłopaki. Jeszcze tylko prezesa zmienić bo nic nie robi a chełpi się sukcesami całej ekipy.
@ Ooo
dnia 12.10.2018, 10:35
Ocena
komentarza:
5
Widzę, że oprócz kampanii samorządowej rozpoczyna się kampania w JSC.
Gratulacje dla całej ekipy JSC.
@ asd
dnia 12.10.2018, 13:39
Ocena
komentarza:
5
B r a w o WY!
@ Rally
dnia 12.10.2018, 20:36
Ocena
komentarza:
2
Brawo Młody Gryszu !!! Brawo Gryszu !!!
@ Toldi
dnia 15.10.2018, 14:28
Ocena
komentarza:
1
Zamiast pisać po forach powiedz prezesowi w 4 oczy, JSC to grupa ludzi, przede wszystkim. Wywlekanie tego typu spraw jest delikatnie mówiąc nie stosowne.
@ ??
dnia 16.10.2018, 13:52
Ocena
komentarza:
1
to prezes ma 4 oczy??
@ on
dnia 16.10.2018, 20:29
Ocena
komentarza:
0
Delikatnie mówiąc Panie Prezesie to by Pan sam ustąpił. Są ludzie, którzy mają inicjatywę zrobić coś więcej aniżeli odcinać kupony i stopować rozwój tak jak Pan.
Bez poważania!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "Grozi nam smród i plaga szczurów?"

  Mieszkańcy gminy Tarnowiec zaniepokojeni są brakiem odbioru odpadów segregowanych. Wszystko na to wskazuje, że problem ten dotknie również inne gminy powiatu jasielskiego. Włodarze gmin i miast obawiają się, że będzie powtórka z ubiegłego roku, kiedy w okresie letnim żadna z instalacji nie była w stanie ich przyjąć...

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak. Zmiana godzin otwarcia!

   

  Zgodnie z Państwa życzeniami Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin - Józefów od 24 czerwca będzie czynny codziennie w godzinach 9- 18.

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105