Podsumowanie sportowego weekendu 12.11.2006

0

Zapraszamy wszystkich na podsumowanie sportowego weekendu w naszym mieście, cieszą  wygrane.

Czarni 1910 Jasło 5:0 Ostoja Kołaczyce.

Pomimo zimna nasi zawodnicy rozegrali dobry mecz aplikując rywalom "tylko" pięć bramek. Warto odnotować, że w meczu tym swój debiut w pierwszym składzie zaliczył bramkarz Rafał Sliż, który wszedł na boisko w 87 minucie za Sławka Kwieka.

Bramki dla Czarnych:

Lachowicz - 33', 61'

Kasprzyk - 22'

Kwiek - 78' (karny)

Munia - 87'

[FOTORELACJA - mecz]

Dodatkowo w przerwie meczu wręczone zostały odznaki "Zasłużony dla klubu", które zostały wykonane  z okazji ubiegłorocznej rocznicy 95-lecia klubu.

[FOTORELACJA - Wręczenie odznak]

> zapis relacji live <

SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

Trzy zwycięstwa i dwie porażki zanotowały zespoły UKS "MOSiR" Jasło w sobotnio-niedzielnych meczach.

Juniorki spotkały się z ostatnim zespołem w tabeli KARPATAMI Krosno i po słabym meczu pokonały swoje przeciwniczki 3:2. Niestety jedynym wyróżniającym nasz zespół elementem był nowy sprzęt (koszulki+buty) otrzymany od poznańskiego sponsora,  AJAKS S.A. W tym miejscu składamy podziękowanie Prezesom Firmy, mając nadzieję na dalszą obiecaną pomoc.

RELACJA LIVE UKS MOSIR Jasło 3-2 Karpaty MOSiR Krosno godz. 17:00 >>KLIK<<

Kadetki UKS-u, gospodynie sobotniego turnieju, bardzo udanie zadebiutowały w rundzie finałowej. W meczach z pierwszym i trzecim zespołem MKS V LO Rzeszów dwukrotnie wygrały po 2:0 tracąc w czterech setach 51 punktów.

Niestety młodziczki już po raz drugi zostały dwukrotnie pokonane przez swoje przeciwniczki. Mecze z TS SANOCZANKA Sanok i UKS Dębowiec zakończyły przegranymi po 0:2.

SIATKÓWKA CHŁOPCÓW

Udanie zakończyli rozgrywki kadeci UKS "MOSiR"JASŁO. Na turnieju w Rzeszowie przegrali po zacietym meczu z AKS RESOVIA I Rzeszów 1:2 (-23,+26,-10) i pokonali MKPS STAL MIELEC 2:1 (-21,+19,+11). Zajmując 2-gie miejsce w tabeli awansowali do grupy finałowej Ligi Kadetów.

Napisany dnia: 13.11.2006, 09:23