Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Podsumowanie udanego sezonu lekkoatletycznego w Trzcinicy

29

Wczoraj w Zespole Szkół w Trzcinicy odbyło się podsumowanie sezonu lekkoatletycznego 2010. Sezon ten dla młodych sportowców był bardzo pracowity i wymagał wielu poświęceń. Patrząc na zdobyte medale okazuje się, że warto było...


Uczniowie zdobyli 22 medale, w tym 3 na Mistrzostwach Polski Ogólnych i 19 medali na Mistrzostwach Polski LZS. Gmina Jasło nagrodziła najlepszych sportowców na poziomie krajowym i międzynarodowym, którzy trenują w Klubie Sportowym przy Zespole Szkół w Trzcinicy. Tymi osobami są: Natalia Wolska, Wioletta Brągiel, Bartosz Gorczyca oraz Dawid Dryja.

Najlepsi uczniowie mający na swoim koncie wiele sukcesów otrzymali wczoraj nagrody Wójta Gminy Skołyszyn oraz trenerzy wręczyli talony na ubiór i indywidualny sprzęt sportowy. Wyróżniony został Tadeusz Socha trener w klubie ULKS " Technik" Trzcinica za najlepsze osiągnięcia. Tadeusz Gorgosz Przewodniczący Rady Powiatu wręczył puchar Tomaszowi Sosze.

- Każdy sezon jest pracowity. Staramy się pracować jak najlepiej potrafimy. Zawodnicy sprostali tym oczekiwaniom. Mamy młodzież, która jest uzdolniona w różnego rodzaju konkurencjach lekkoatletycznych. Ja trenuję biegaczy średnich, długich, skoczków oraz sprinterów. We wszystkich liczymy na dobre starty. - podsumowuje Tomasz Socha, trener i nauczyciel w Zespole Szkół w Trzcinicy.

Dyrektor Ludomir Mastej nie krył, że jest bardzo dumny ze swoich trenerów oraz zawodników.

- Rzadko się zdarza, że ma się dwie rzeczy na raz. Mamy wspaniałych trenerów. Najlepszy z nich to Tadeusz Socha. Naszych sukcesów zazdroszczą wszystkie szkoły sportowe w kraju i z nimi rywalizujemy z powodzeniem. To nie jest wielki ośrodek. Mimo to bardzo prężny i szkolący młodzież nie tylko do zawodów, ale również do studiów sportowych. Myślę, że tak będzie przez następne lata. - stwierdza Ludomir Mastej, dyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy.

Na zakończenie podsumowania osiągnięć sportowych odbyła się dyskoteka, na której każdy bawił się bardzo dobrze.

(icz)

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
0
@ zawodnik
dnia 24.11.2010, 21:53 · Zgłoś
Przed nami sezon halowy ;) rok temu 2 medale na Mistrzostwach Polski. Również w tym roku będziemy się starać !
Odpowiedz
0
@ wrc
dnia 24.11.2010, 00:18 · Zgłoś
Rowniez uważam ze trener T. Wojtas zasługuje na wyróżnienie,,,,,
Odpowiedz
0
@ Absolwentka
dnia 23.11.2010, 19:06 · Zgłoś
Gratulacje dla wszystkich trenerów i zawodników!!! Pozdrawiam trenera Jacka Władykę:)
Odpowiedz
0
@ do mmm
dnia 23.11.2010, 17:55 · Zgłoś
Chodzi ci o ostatnie zdjęcie,to tak to jest dyrektor,po prostu napisałeś to tak,że trudno bylo załapać:)
Odpowiedz
0
@ ABSOLWENTKA
dnia 23.11.2010, 17:28 · Zgłoś
najlepszy z najlepszych to rowniez trener Tomasz Wojtas Ktorego pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ ABSOLWENTKA
dnia 23.11.2010, 17:26 · Zgłoś
najlepszy z najlepszych to rowniez trener Tomasz Wojtas Ktorego pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ jadwiga
dnia 23.11.2010, 16:08 · Zgłoś
Noo, widać możemy pochwalić się jasielskimi redaktorami:D Jak zawsze solidni i wiarygodni, żałosne:p
Gratuluje zawodnikom i trenerom, pozdrawiam!:)
Odpowiedz
0
@ do do mmm
dnia 22.11.2010, 16:39 · Zgłoś
ten pan to jest dyrektor szkoly :D
Odpowiedz
0
@ Do mmm
dnia 21.11.2010, 22:25 · Zgłoś
Ten Pan to Najlepszy trener, założyciel tego klubu i już jest na emeryturze,tylko nadal działa w sporcie,bo robi to z pasją. Mam nadzieję,że jeszcze wiele lat z nami będzie na tym stadionie:)
Odpowiedz
0
@ ryba
dnia 21.11.2010, 20:08 · Zgłoś
Wiola, tak trzymaj!Gratulacje.
Odpowiedz
0
@ IM
dnia 21.11.2010, 19:02 · Zgłoś
sprostowanie: nie Tadeusz Gorczyca a Tadeusz Gorgosz wręczał nagrodę.
Odpowiedz
0
@ Kaśka
dnia 21.11.2010, 14:38 · Zgłoś
PROSZĘ nie przekręcać imion nie Tadeusz TYLKO TOMASZ!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM CAŁE GRONO PEDAGOGICZNE A W SZCZEGÓLNOŚCI TRENERÓW!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ obserwatorka
dnia 21.11.2010, 07:44 · Zgłoś
Gratulacje !!
Odpowiedz
0
@ mmm
dnia 20.11.2010, 23:16 · Zgłoś
ten Pan na koncu to juz powinien isc na jakas emeryture czy cos podobnego pozdrowienia
Odpowiedz
0
@ bey
dnia 20.11.2010, 17:52 · Zgłoś
Pozdrowienia dla Pana Dyrektora i całego grona pedagogów. Absolwentka.
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 20.11.2010, 17:00 · Zgłoś
GRATULACJE !!!
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 20.11.2010, 14:55 · Zgłoś
Gratuluję!! Wreszcie ktoś zauważył jak wiele dobrego dzieje się w tej szkole w kwestii sportu!!
No i trener wreszcie w garniturku-ślicznie!!
Odpowiedz
0
@ mati
dnia 20.11.2010, 13:13 · Zgłoś
brawo dla trenera Sochy i naszych sportowców
Odpowiedz
0
@ op
dnia 20.11.2010, 12:57 · Zgłoś
Gratulacje dla trenerów i wszystkich zawodników!!! :)
Odpowiedz
0
@ pzdr
dnia 20.11.2010, 12:00 · Zgłoś
[b][b]gratulacje, i powodzenia w następnym sezonie[/b][/b]
Odpowiedz
1
@ ya
dnia 20.11.2010, 11:28 · Zgłoś
Tomasz Socha! :) najlepszy z najlepszych :))
Odpowiedz
0
@ Mateusz
dnia 20.11.2010, 11:08 · Zgłoś
Gratulacje trenerze ! również dla wszystkich zawodników z klubu :)
Odpowiedz
0
@ ala
dnia 20.11.2010, 00:19 · Zgłoś
gratulacje!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ maria
dnia 19.11.2010, 20:55 · Zgłoś
Prosze rowniez o gratulacje dla wspanialego trenera Jacka Wladyki.Pozdrawiam Pana Dyrektora i cale Grono Nauczycielskie z mojej dawnej i niezapomnianej Szkoly.
Odpowiedz
0
@ ML
dnia 19.11.2010, 20:47 · Zgłoś
Gratuluję "Tadeusz" !!!:)
Odpowiedz
1
@ p
dnia 19.11.2010, 14:50 · Zgłoś
Gratulacje dla Trenera Sochy!!!Wielki Człowiek!
Odpowiedz
0
@ .
dnia 19.11.2010, 13:04 · Zgłoś
Najlepszy z nich to Tomasz Socha! Sprostowanie:)
Odpowiedz
1
@ zawodnik
dnia 19.11.2010, 12:58 · Zgłoś
Brawo dla zasłużonego trenera Sochy ;)
Odpowiedz
0
@ zawodniczka
dnia 19.11.2010, 12:26 · Zgłoś
Trener TOMASZ Socha powinno być:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.