Podsumowanie udanego sezonu lekkoatletycznego w Trzcinicy
Wczoraj w Zespole Szkół w Trzcinicy odbyło się podsumowanie sezonu lekkoatletycznego 2010. Sezon ten dla młodych sportowców był bardzo pracowity i wymagał wielu poświęceń. Patrząc na zdobyte medale okazuje się, że warto było...


Uczniowie zdobyli 22 medale, w tym 3 na Mistrzostwach Polski Ogólnych i 19 medali na Mistrzostwach Polski LZS. Gmina Jasło nagrodziła najlepszych sportowców na poziomie krajowym i międzynarodowym, którzy trenują w Klubie Sportowym przy Zespole Szkół w Trzcinicy. Tymi osobami są: Natalia Wolska, Wioletta Brągiel, Bartosz Gorczyca oraz Dawid Dryja.


Najlepsi uczniowie mający na swoim koncie wiele sukcesów otrzymali wczoraj nagrody Wójta Gminy Skołyszyn oraz trenerzy wręczyli talony na ubiór i indywidualny sprzęt sportowy. Wyróżniony został Tadeusz Socha trener w klubie ULKS " Technik" Trzcinica za najlepsze osiągnięcia. Tadeusz Gorgosz Przewodniczący Rady Powiatu wręczył puchar Tomaszowi Sosze.

- Każdy sezon jest pracowity. Staramy się pracować jak najlepiej potrafimy. Zawodnicy sprostali tym oczekiwaniom. Mamy młodzież, która jest uzdolniona w różnego rodzaju konkurencjach lekkoatletycznych. Ja trenuję biegaczy średnich, długich, skoczków oraz sprinterów. We wszystkich liczymy na dobre starty. - podsumowuje Tomasz Socha, trener i nauczyciel w Zespole Szkół w Trzcinicy.
Dyrektor Ludomir Mastej nie krył, że jest bardzo dumny ze swoich trenerów oraz zawodników.

- Rzadko się zdarza, że ma się dwie rzeczy na raz. Mamy wspaniałych trenerów. Najlepszy z nich to Tadeusz Socha. Naszych sukcesów zazdroszczą wszystkie szkoły sportowe w kraju i z nimi rywalizujemy z powodzeniem. To nie jest wielki ośrodek. Mimo to bardzo prężny i szkolący młodzież nie tylko do zawodów, ale również do studiów sportowych. Myślę, że tak będzie przez następne lata. - stwierdza Ludomir Mastej, dyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy.
Na zakończenie podsumowania osiągnięć sportowych odbyła się dyskoteka, na której każdy bawił się bardzo dobrze.
(icz)
