Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Podwójny awans zespołów klubu Czarni Jasło

12

Podwójny awans swoich zespołów do wyższej klasy rozgrywkowej świętował w tym roku klub "Gamrat" Czarni Jasło. Drużyna prowadzona przez trenera Marka Bukowskiego, w przyszłym sezonie Krośnieńskiej Klasy Okręgowej zajmie miejsce pierwszego garnituru seniorów.

Jasielscy kibice w dalszym ciągu będą mieli okazję obserwować potyczki swoich zawodników z Sanovią Lesko, Bieszczadami Ustrzykami czy Naftą Jedlicze. Razem z "Dwójką" do piątej ligi awansowała także Przełęcz Dukla, a z grupy I Klasy "A": LKS Pisarowce oraz Iwonka Iwonicz. Z krośnieńską "okręgówką" po tym sezonie pożegnały się natomiast: Kotwica Korczyna, Start Rymanów i Zamczysko Odrzykoń.

Krośnieńska Klasa Okręgowa - sezon 2010/11
1. Bieszczady Ustrzyki Dolne
2. Cosmos Nowotaniec
3. Czarni II Jasło - awans z grupy II Klasy A
4. GKS Krościenko Wyżne Pustyny
5. Górnik Strachocina
6. Iwonka Iwonicz - awans z grupy I Klasy A
7. Leśnik Baligród
8. LKS Pisarowce - awans z grupy I Klasy A
9. LKS Skołyszyn
10. Nafta Jedlicze
11. Piast Miejsce Piastowe
12. Przełęcz Dukla - awans z grupy II Klasy A
13. Przełom Besko
14. Sanovia Lesko
15. Szarotka Uherce
16. Wisłoka Nowy Żmigród

Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jks
dnia 13.07.2010, 20:17 · Zgłoś
W dziedzic w barcelonie gra teraz
Odpowiedz
0
@ selek
dnia 12.07.2010, 06:15 · Zgłoś
W.Dziedzic podobno w ostatnim roku grał w Viktorii Afganistan a nie w Stali Rz.
Odpowiedz
0
@ do 'do dz'
dnia 11.07.2010, 21:42 · Zgłoś
nom tak, ale kto tu ma jeszcze dwie seniorskie drużyny? Rymanów i dalej Sanok... tyle :P a przeciez awans juniorów to tez jakis sukces dla klubów :P
Odpowiedz
0
@ uhahany
dnia 11.07.2010, 17:57 · Zgłoś
No to mamy sukces - podwójny awans na stulecie !!! Cieszmy się i radujmy ...
Odpowiedz
0
@ ddf
dnia 11.07.2010, 16:05 · Zgłoś
haha fajnie czyli dalej gramy z naftą jedlicze:d
Odpowiedz
0
@ do dz
dnia 11.07.2010, 13:44 · Zgłoś
jakich kilka awnsów podwojnych? te o ktorych piszesz to dotyczą juniorów, tylko obie senorskie drużyny Czarnych awansowały. więc nie pitol :D
Odpowiedz
0
@ lik
dnia 11.07.2010, 13:23 · Zgłoś
Dwojka jest w klubie nielubiana ,juniorzy tez ...nie wiadomo dlaczego....
Odpowiedz
0
@ ropuszny
dnia 11.07.2010, 11:45 · Zgłoś
Olivier, aleś ty [...]...
Odpowiedz
0
@ do olivier
dnia 11.07.2010, 11:14 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
0
@ dz
dnia 11.07.2010, 11:09 · Zgłoś
to widzę, że w 'naszym' terenie było kilka podwójnych awansów!
1. Czarni do IV, Czarni II do Okręgówki.
2. LKS Dębowiec seniorzy do A klasy, juniorzy do Okręgówki
3. Iwonka Iwonicz seniorzy do Okręgówki i juniorzy również...

:)) bardzo dobrze!
Odpowiedz
0
@ Olivier
dnia 11.07.2010, 10:28 · Zgłoś
i tak spadna te dwie druzyny do nizszych lig po tym sezonie
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 11.07.2010, 08:55 · Zgłoś
Gratulacje dla trenera i zawodników.Mam nadzieję że plotką jest rozwiązanie 2 duzyny.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.