Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pogrom na Śniadeckich, Robert Szalony Show! Czarni - Wisłoka 14:0!

30
Podczas sobotniego meczu Czarni Jasło pokonali na stadionie Śniadeckich  Wisłokę Nowy Żmigród 14:0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:0.


Autorem aż 8 bramek był Robert Szalony. Pozostałe bramki strzelili: 2 bramki Kukowski i pojedyncze Bernacki, Warzocha, Warchoł i Pokrywka.

Jest to jak do tej pory rekordowe zwycięstwo Czarnych. Po tym niewątpliwie szalonym spotkaniu Czarni prowadzą w tabeli z wynikiem 57 punktów. Przewaga punktowa to: 16 pkt. i 17 pkt. do drugiej i trzeciej drużyny w tabeli.

Na stadionie dopingowało zawodników 400 kibiców. Mecz sędziowali: Samborowski, Meier, Mroczka.

Czarni: Kwiek - Żuławski, Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Kukowski (62\' Pytlowany), Pokrywka, Warzocha (56\' Dziobek), Setlak (56\' Warchoł), Szalony, Majewski (46\' Kasprzyk).

Wisłoka: Kutrzeba - Kurczaba, Szyndak, Marchewka, W.Krajciewicz, Pęcak (66\' Kmiecik), R.Krajciewicz, Chopiak, Stopa, Baran, Klich.  


Red.
Fot.: Czarni Jasło|Marek Dybaś
Reklama

Komentarze: 30

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do buroma
dnia 13.05.2010, 22:07 · Zgłoś
I znowu Waść bzdury piszesz. Budżet Czarnych nie wynosi 570 tys. lecz znacznie mniej. Poza tym jego wysokość nie jest zadną tajemnicą, wystrczy opłacać marne pięc złotych miesięcznie by zostac członkiem klubu i wiedziec na bieżąco ile i na co sie wydaje. Po wtóre, "kumaty kolego" budżet Karpat Krosno, drużyny która gra w ogonie III ligi oscyluje w granicach 500 tys. z tą malutką róznicą, ze w całosci przeznaczony jest na utrzymanie I drużyny. U nas trzeba za mniejszą kwotę utrzymać niemal 200 zawodnikow. Wiesz ile kosztują buty piłkarskie, stroje dla 9 drużyn, ect ?
Bez odbioru szpecu.
Odpowiedz
0
@ Były piłkarz
dnia 13.05.2010, 08:52 · Zgłoś
Też mi wyczyn, w okręgówce. Wygrajcie 14 meczy po 1 : 0 ale w III lidze bo przynajmniej to powinno być w takim mieście jak Jasło. Jak była III liga w Jaśle to grali sami wychowankowie i trener też był swój. Dla kogo się szkoli tą młodzież?
Odpowiedz
0
@ do buroma
dnia 13.05.2010, 08:15 · Zgłoś
Czyli jednak jesteś [...].
1. Budżet Czarnych nie wynosi 570 tys. jak piszesz tylko znacznie mniej.
2. Budżet klubu nie jest tajemnicą. Wystarczy być jego członkiem i uczestniczyć w zyciu klubu.
3. Pieniądze w klubie sa wydawane na pierwsza i druga druzynę oraz siedem sekcji młodziezowych czyli niecałe 200 zawodników. Teraz sobie usiądź i policz ile butów, koszulek piłek i innych podstawowych rzeczy trzeba kupić i ile z [...] wydać.

Dla twojej informacji. Karpaty Krosno tułające się w ogonie III ligi mają budżet w wysokości ok. 500 tys. z przeznaczeniem tylko na I drużynę.
Bez odbioru.
Odpowiedz
0
@ RJS
dnia 13.05.2010, 07:51 · Zgłoś
Ty śmieszny Buroma , wydaje ci się że jesteś bystrzak? ale niestety nim nie jesteś. Kwity to były za czasu komuny i sb. Teraz są dokumenty których nikt nie chowa a po każdym roku w klubie jest zebranie sprawozdawcze z działalności za rok poprzedni i wszystkiego się można dowiedzieć. I żebyś za spokojny nie był to powiem ci tylko tylko że strasznie błądzisz w tym co piszesz lecz takie masz do tego prawo i żaden towarzysz na ciebie ręki nie podniesie.
Odpowiedz
0
@ pato
dnia 12.05.2010, 16:38 · Zgłoś
Z Wisloki Chopiak i Klich zagrali poprawnie reszta dno.Pierwszy gral w paru sparingach zima z Czarnymi i pokazal sie z dobrej strony.Czemu nie gra w Czarnych?Wie ktos?
Odpowiedz
0
@ buroma
dnia 12.05.2010, 13:35 · Zgłoś
Panie/i "J" oczywiście, że mam pojecie o budżecie III-ligowym:
1.Sandecja Nowy Sącz(II liga-84 tys. mieszkańców)- budżet 2,5mln zł
2.Kolejarz Stróże(III liga-2 tys mieszkańców)- budżet 2mln zł
3.Czarni Jasło(XI liga- 37tys mieszkańców)-budżet...wiedzą tylko wtajemniczeni ponieważ nikt nigdzie tego nie podaje...
...Czyli można przyjąć posługując się prostą matematyką, że budżet Czarnych wynosi 570tys.zł, tzn. III-ligowego średniaka ze wskazaniem na dół tabeli(ale to zawsze III liga). Jeżeli jest inaczej to proszę opublikować "kwity"...a z tym tekstem "Mały, [...] [...]" to nie do mnie. Tak to można było nazwać co najwyżej Napoleosia Bonaparte - dokładnie Coeur de peuple
Odpowiedz
0
@ X14-0
dnia 12.05.2010, 07:04 · Zgłoś
Jakby nie zaciężna armia w osobach Szalonegoi Warzechy bardzo śmiesznie by wyglądał futbol w jaśle.Ciekawe jaki koszt ponosi budżet klubu z utrzymania całej zaciężnej armi grających piłkarzy w Czarnych.Będziemy oceniać grę po awansie w IV lidzei zobaczymy jaka wtedy radość.Troszke skromności należałoby zachować....
Odpowiedz
0
@ maxuel
dnia 11.05.2010, 21:30 · Zgłoś
ciekawe czy tak będziecie grali w IV lidze i ile ugracie w sezonie.... jesteście za dobrzy na V ligę ale za słabi na IV i basta !!! a kibole dobrzy tylko na wieś...
Odpowiedz
0
@ NP
dnia 11.05.2010, 17:56 · Zgłoś
pANOWIE ZE żMIGRODU,TO JEST JASIELSKIE FORUM I mY TUTAJ OPISUJEMY SWOJA DRUZYNE cZARNI jAsŁO.zAŁÓZCIE STRONE wISŁOKI nOWY żMIGRÓD I TAM SIE UDZIELAJCIE I DEBATUJCIE NAD SYTUACJA W WASZYM KLUBIE.Mała rada jednak od jaslanina-dopóki pan Stopa i pan Hucko nie pogodza sie bedzie smiesznie tak jak w Jasle na meczu.
Odpowiedz
0
@ rat.med.
dnia 11.05.2010, 16:52 · Zgłoś
Rifek, aleście dali [...]
po nocy byłeś czy co ?
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 11.05.2010, 12:33 · Zgłoś
zgoda mieszanka doswiadczonych graczy z młodymi nie jest zła nie neguje gry starszych zawodników np: Łukasz, Kola, Rafał Sz. Piotrek,Sławek grają ok. ale dla czego nie ma miejsca dla kilku młodych chłopaków którzy przynajmniej wybiegaja cały mecz i powalczą a grają koledzy starsi z łapanki którzy kondycji już nie mają? niektórzy juz w meczu z miejscem piastowym ledwo zipieli i jeszcze jedna sprawa też do przemyślenia bez bramkarza nie bedzie gry na tą pozycję przede wszystkim trzeba [...] poszukac na przyszły sezon bo maciek łapie piłke super ale łapie też czerwone kartki i nie ma kto go zastąpić
Odpowiedz
0
@ do kibic
dnia 11.05.2010, 00:42 · Zgłoś
To dlaczego np. Czarni nie graja w okregowce sama mlodzieza??? Samymi mlodymi nie bedzie gralo. W kazdej druzynie powinno byc kilku doswiadczonych zawodnikow od ktorych ci mlodzi beda sie uczyc i to bedzie przynosilo efekty.
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 10.05.2010, 19:25 · Zgłoś
brawo trener wisłoki i działacze tak spieprzonej gry i atmosfery w wisłoce to jeszcze nie było jak oni maja walczyć wygrywać mecze kiedy rezygnuje sie z gry młodych chłopaków a w pierwszym składzie grają goście z łapanki którzy od paru lat w piłkę nie grali brawo i pogratulować głupoty
Odpowiedz
0
@ motorbreath
dnia 10.05.2010, 18:21 · Zgłoś
Bravo!!! Cieszmy się grą i wynikiem a nie wypisujmy głupot!!!
Odpowiedz
0
@ J
dnia 10.05.2010, 11:26 · Zgłoś
Buroma, masz pojęcie o budżecie klubów III ligowych jak [...] o gwiazdach.
Mały, [...] [...].
Odpowiedz
0
@ RJS
dnia 10.05.2010, 10:03 · Zgłoś
buroma dnia 10.05.2010, 09:20 - ip: 213.25.34.*

straszno!!!3-cio ligowy budżet w 6-to ligowej rzeczywistości. Pozazdrościć dobrego samopoczucia działaczom czarnych i kasy Gamratow

Takich jak ty to [...], jaki budżet trzecio ligowy? o czym bałwanie piszesz? żebyś choć trochę pojęcia miał w tych sprawach!. Złap się łopaty a od komputera lepiej dwa kroki w bok!.
Odpowiedz
0
@ buroma
dnia 10.05.2010, 09:20 · Zgłoś
straszno!!!3-cio ligowy budżet w 6-to ligowej rzeczywistości. Pozazdrościć dobrego samopoczucia działaczom czarnych i kasy Gamratowi...
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 10.05.2010, 09:05 · Zgłoś
TERAZ WSZYSCY DO JEDLICZA !!
ŻEBY WYGRALI 20-0!

3 czerwca (czwartek) INWAZJA na wieś jedlicze

ZBIÓRKA o godz. 14:00

zbieramy się na PKP koszt wyjazdu ==>> 10 pln + 4 pln bilet
Odpowiedz
0
@ Siatkarz MKS
dnia 10.05.2010, 01:22 · Zgłoś
no brawo, pogratulować tylko takiego wyniku.
Odpowiedz
0
@ Kaoa
dnia 09.05.2010, 22:39 · Zgłoś
Po 4 zmiany mozna? o.O ?
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 09.05.2010, 21:35 · Zgłoś
Proponuję Czarnym spadek do b klasy i wygrywanie po 30 0 wtedy kibice będą dumni z was
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 09.05.2010, 20:09 · Zgłoś
Brawo dla Wisłoki za postawę i grę fair play bez kopaniny i złośliwości. Powodzenia Wisłoko ta liga nie dla nas. Kibic Czarnych
Odpowiedz
0
@ OLDBOJE
dnia 09.05.2010, 19:17 · Zgłoś
JAKI WYNIK TAKA LIGA
Odpowiedz
0
@ Czarne serce
dnia 09.05.2010, 18:12 · Zgłoś
brawo panowie oby tak ze Sanokiem w srode
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 09.05.2010, 17:05 · Zgłoś
Może wreszcie Czarni wyjdą bo to wstyd w 5 lidze.Taki budżet a taka liga hahaha śmiech
Odpowiedz
0
@ NP 1910
dnia 09.05.2010, 14:24 · Zgłoś
rOBIN NA bURMISTRZA HEHE
Odpowiedz
0
@ JKS
dnia 09.05.2010, 13:14 · Zgłoś
Dobra gra i SUPER wynik !
Tak trzymać panowie !!
Odpowiedz
0
@ kaz
dnia 09.05.2010, 12:48 · Zgłoś
brawo czarnuszki:) oby po awansie bylo podobnie:))
Odpowiedz
0
@ Dana1989
dnia 09.05.2010, 12:10 · Zgłoś
Bravo Bravo Tak Ma Byc
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 09.05.2010, 11:56 · Zgłoś
Brawo CZARNI :D:D
Wisłoka wstydzilibyście się...pokazaliście na ile was stać.! ha ha ha

Czarni do boju Wisłoka do [...] ha ha ha :P
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.