Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pojechali po Puchar Smoka

6
28 czerwca w Foluszu odbyły się zawody rowerowe o puchar smoka. Wzięło w nich udział 121 osób. Byli to mieszkańcy Brzeska, Cieklina, Dębowca, Dobryni, Głogoczowa, Gorlic, Folusza, Januszkowic, Jasła, Jedlicza, Kątów, Komańczy, Krakowa, Krosna, Łysej Góry, Nowego Żmigrodu, Osieka Jasielskiego, Osobnicy, Pruchnika, Przeworska, Rzeszowa, Rymanowa, Sanoka, Skołyszyna, Tarnowa, Trzcinicy, Woli Cieklińskiej, Woli Dębowieckiej, Wrocławia.












Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:


Dzieci do 6 lat (trasa: 1 x 100m): I miejsce - Magdalena Kopa (Kąty), II – Dominik Książkiewicz (Łysa Góra), III – Małrycy Juszczyk (Jasło), IV – Klaudia Długosz (Wola Cieklińska), V – Kacper Biernacki (Cieklin);

Dzieci 7 – 8 lat (trasa: 2 x 400m): I miejsce – Jakub Rak (Osiek Jasielski), II – Sandra Krzesińska (Czystogarb „Żbik” Komańcza), III – Dawid Furmanek (Skołyszyn), IV – Michał Zbiegień (Jasło), V – Marcin Nostek (Jasło);

Dziewczęta do 12 lat (trasa: 2 x 800m): I miejsce – Sylwia Wywrót (PSK Przeworsk), II – Izabela Gorczyca (JSC Jasło), III – Kaja Rysz (MTB Rymanów), IV – Anna Wywrót (MTB Rymanów), V – Ewa Szura (Dębowiec);
chłopcy 9 – 10 lat (trasa: 2 x 800m): I miejsce – Łukasz Palach („Olimp” Brzesko), II – Emil Łoboda („Olimp” Brzesko), III – Mateusz Książkiewicz (Łysa Góra), IV – Tomasz Hudy („Olimp” Brzesko), V – Adrian Serwatka („Olimp” Brzesko);

Chłopcy 11 -12 lat (trasa: 3 x 800m): I miejsce – Patryk Poboźniak (LKS „Iskra” Głogoczów), II – Mateusz Dróbek (Czystogarb „Żbik” Komańcza), III – Patryk Krzesiński (Czystogarb „Żbik” Komańcza), IV – Jakub Pytel („Olimp” Brzesko), V – Marcin Iskrzycki (Cieklin);

Młodzik 13 – 14 lat (trasa 2 x 2.200m): I miejsce – Mateusz Leś („Olimp” Brzesko), II – Łukasz Skałka (LKS „Iskra” Głogoczów), III – Maciej Trybalski („Olimp” Brzesko), IV – Jarosław Rysz (MYB Rymanów), V – Paweł Chochołek (Osobnica);

Młodszy junior (trasa 3 x 2.200m) I miejsce – Marcin Chochołek (Osobnica), II – Zbigniew Krzesiński (Czystogarb „Żbik” Komańcza), III – Mateusz Nagaj (Sanok), IV – Dariusz Bajer (LKS „Iskra” Głogoczów), V – Grzegorz Ziajka (MTB Rymanów);

Kobiety do 16 lat (trasa 1 x 2.200m): I miejsce – Iwona Bednarczyk (LKS „Iskra” Głogoczów), II – Justyna Tylek (LKS „Iskra” Głogoczów), III – Daria Kułak (Czystogarb „Żbik” Komańcza), IV – Ewelina Bajer (LKS „Iskra” Głogoczów), V – Milena Kułak (Czystogarb „Żbik” Komańcza);

Kobiety powyżej 16 lat (trasa 1 x 2.200m): I miejsce – Kinga Wencel (Gorlice), II – Sylwia Mruk (JSC Jasło), III – Dominika Trybalska („Olimp” Brzesko);

Junior 17 – 19 lat (trasa 4 x 2.200m): I miejsce – Damian Hejnar (MTB Rymanów), II – Aleksander Brich (Tarnów), III – Sebastian Jarecki (JSC Jasło), IV – Sebastian Berger (Osobnica), V – Krzysztof Kłosowski (Krosno);

Senior 20 – 35 lat (trasa 5 x 2.200m): I miejsce – Arkadiusz Krzesinski (Czystogarb „Żbik” Komańcza), II – Mateusz Tylek (LKS „Iskra” Głogoczów), III – Krzysztof Gajda (BIKE TEAM Jedlicze), IV – Łukasz Szumiec (JSC Jasło), V – Piotr Tylek (LKS „Iskra” Głogoczów);

Weteran 36 -45 lat (trasa 4 x 2.200m): I miejsce – Piotr Furmański (Kraków), II – Robert Albrycht (MTB Rymanów), III – Mariusz Nowak (JSC Jasło), IV – Bogdan Kułak (Czystogarb „Żbik” Komańcza), V – Janusz Zaleśny (JSC Jasło);

Powyżej 45 lat (trasa 3 x 2.200m): I miejsce – Stanisław Rak (Osiek Jasielski), II – Marek Gorczyca (JSC Jasło), III – Piotr Brich (Tarnów), IV – Jan Mikos (Czystogarb „Żbik” Komańcza).

Wśród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody rzeczowe. Głównym sponsorem był wójt gminy Dębowiec.

Zwycięzcy od I do III miejsca otrzymali puchary, medale, koszulki, pamiątkowe dyplomy, za IV i V koszulki i pamiątkowe dyplomy. Każdy uczestnik do 12 lat otrzymał paczkę ze słodyczami oraz pamiątkowy dyplom.

Dekoracji zwycięzców dokonał wójt gminy Zbigniew Staniszewski. Zawody prowadził Jerzy Dębiec.


Zofia Bilska i Andrzej Ciekliński|GOK Nowy Żmigród
Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xxx
dnia 11.07.2009, 21:52 · Zgłoś
I tak zwycieży nasz KANIA.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 08.07.2009, 17:39 · Zgłoś
SMOK jest w Krakowie:D i w Tarnowcu:D
Odpowiedz
0
@ asf
dnia 08.07.2009, 15:06 · Zgłoś
seba co tak slabo marcin tak trzymaj
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 08.07.2009, 14:22 · Zgłoś
Brawo ile maluchów startuje. W nich nalezy inwestowac. Więcej takich imprez.Gratulacje dla wszystkich startujacych i organizatorów.
Odpowiedz
0
@ rona
dnia 08.07.2009, 12:27 · Zgłoś
brawo brawo!!!!
więcej takich imprez

gratulacje dla wszystkich!
Odpowiedz
0
@ Ciekawy
dnia 07.07.2009, 21:01 · Zgłoś
Małrycy Juszczyk - nie powinno być Maurycy ? :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.