Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Porażka Czarnych w Przemyślu

9
We wczorajszym meczu Czarni Jasło przegrali w Przemyślu z tamtejszym Czuwajem 3-1. Pierwsze 5 minut wyglądało bardzo dobrze, wykonywaliśmy kilka rzutów rożnych z których niestety nie udało się nic strzelić. W 13 minucie dosyć niespodziewanie gospodarze wyszli na prowadzenie, po błędzie naszej obrony Gniatek w sytuacji sam na sam z Cyranem strzelił po długim rogu.




Ekipa Czuwaju tylko 9 minut cieszyła się z prowadzenia, gdyż w 22 minucie zdobyliśmy bramkę. Po strzale Ocipki tor lotu piłki zmienił Dziobek i z najbliższej odległości skierował piłkę do bramki. Niestety w 30 minucie straciliśmy kolejnego gola, zawodnik gospodarzy oddał strzał z 16 metrów w krótki róg, Cyran jeszcze dotkął piłki, ale ta i tak zdołała dolecieć do siatki. Do połowy wynik nie uległ zmianie.

Początek drugiej połowy to rownież kilka rzutów rożnych dla nas, ale nic z nich nie wynikało. W 59 minucie powinno być 2-2, ładna indywidualna akcja Dedo z prawej strony wrzutka w pole karne, tam piłkę dopada Żuraw i  z 2 metrów trafia w poprzeczkę, piłka odbija się od lini bramkowej i wychodzi w pole gry. Piłkarze Czarnych mimo to, że próbowali stwarzać sytuacje to kompletnie im to nie wychodziło, zbyt dużo  niecelnych zagrań, strat w środku pola. W 88 minucie spotkania przegrywaliśmy już 3-1, akcja gospodarzy z lewej strony boiska dogranie na 3 metr tam bez najmniejszych problemów napastnik Czuwaju dokłada nogę i ustalił wynik meczu.

Po tej porażce Czarni zajmują 11 pozycję z dorobkiem 33 punktów, tyle samo mają Igloopol Dębica i Błękitni Ropczyce. Już w środę kolejny mecz Czarnych tym razem w ramach finału okręgowego finału Pucharu Polski zmierzymy się z Bieszczadami Ustrzyki Dolne.


Lesiu

Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ semper fidelis
dnia 27.05.2009, 07:26 · Zgłoś
kurede było minęło. nie ma co rozpamietywac. przed nami puchar i trzeba wygrać z Bieszczadami. a potem czas na Lechię. i od tego meczu będzie naprawde wiele zależeć
Odpowiedz
0
@ satuk
dnia 27.05.2009, 00:02 · Zgłoś
do "do kibic czarnych"...milcz [...]...każdy ma prawo wyrazic wlasne zdanie
Odpowiedz
0
@ do pro
dnia 26.05.2009, 18:25 · Zgłoś
kiedy ten fianl o ktorej?
Odpowiedz
0
@ do kibic czarnych
dnia 26.05.2009, 16:42 · Zgłoś
a wy to tylko potraficie rzucac obelgi i robic grandy na stadionach bo tylko na tyle was stac;/ nie robicie nic porzytecznego dla klubu wiec nawet sie nie odzywaj:D
Odpowiedz
0
@ :) do kibic czarnych
dnia 26.05.2009, 14:21 · Zgłoś
kurde [...] już musisz sapać coś był chwile spokój i znowu po co zaczynasz ! ! ! Byłas w Przemyślu ? widziałeś jak grali ?? !! Zdażaja się słabsze mecze !!
Odpowiedz
0
@ kibic czarnych
dnia 26.05.2009, 09:08 · Zgłoś
Gra naszej drużyny w Przemyślu to wielka kompromitacja naszego całego zespołu wraz z towarzyszącą świtą, na czele z trenerem ..........
Odpowiedz
0
@ pro
dnia 26.05.2009, 07:29 · Zgłoś
finał w srode!:D
Odpowiedz
0
@ dd
dnia 25.05.2009, 20:32 · Zgłoś
kiedy ten final z ustrzykamki?
Odpowiedz
0
@ zygfryd
dnia 25.05.2009, 12:32 · Zgłoś
Daniło ich zajechał w piątek na treningu i nie mieli świeżości!:@:@:@ A teraz znowu co 3 dni mecze i raczej nie wypoczną chłopaki...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.