Porażka kadetów

0
6W ostatnim meczu sezonu 2006/2007 kadeci UKS „MOSiR” Jasło przegrali w Rzeszowie z AKS Resovia II 2:3  (20:25, 25:22, 25:21, 11:25, 15:17).
Mecz był bardzo nierówny, prowadząc 2:1 nasz zespół w  czwartym secie nie poszedł za ciosem, ale całkowicie pogubił się i oddał pole gry bez walki. Po wysoko przegranym czwartym secie w tie-braku przystąpił do gry całkowicie odmieniony prowadząc do 12, zespół Resovi wyrównał na 12:12, ale chłopcy potrafili się jeszcze zmobilizować się doprowadzając do prowadzenia 14:13. Sama końcówka seta była bardzo emocjonująca i dramatyczna. Więcej spokoju wykazała drużyna gospodarzy wygrywając 17:15.Cały zespół zagrał poprawnie, dobre zmiany dał Konrad Mucha wprowadzany stopniowo do drużyny kadetów.
W Rzeszowie wystąpili: Patryk Łaba (kapitan), Giefert Tomasz, Dryja Dawid, Pawluś Bartłomiej, Michalski Marcin, Marszałek Wiktor, Janik Arkadiusz (libero), Chrzanowski Łukasz, Mucha Konrad.
W meczu nie mogli wystąpić z powodu choroby lub kontuzji: Giefert Wociech, Wójcik Paweł, Zabawa Krzysztof.
Napisany dnia: 28.01.2007, 09:07