Porażka piłkarzy Czarnych na starcie rundy rewanżowej
W ostatni weekend ruszyła runda rewanżowa rozgrywek piłkarskich w ramach IV ligi podkarpackiej. Wczoraj w pierwszym meczu o punkty po przerwie zimowej Czarni Jasło przegrali w Kolbuszowej z tamtejszą Kolbuszowianką 1:3. Kolbuszowianka Kolbuszowa – JKS Czarni 1910 Jasło 3:1 (1:0)
1:0 Korab 11′
2:0 Dziekan 51′
2:1 Szopa 55′ (wolny)
3:1 Lorenc 87′
Czarni:Tylek – Nawracaj (64′ Świątkowski), Nabożny, Dziedzic, Tusiński – Setlak, Chrząszcz, Madejczyk(80′ Podgórski), Warchoł(64′ Żygłowicz), Szopa – Tłuściak
Kartki: Tusiński, Świątkowski, Dziedzic
Sędziowie: Rafał Sawicki, Wojciech Wolan, Marek Witoń (Tarnobrzeg)
Widzów: ok. 120 (z Jasła i Mielca)
Już niebawem na łamach naszego portalu ukaże się materiał, w którym opowiemy o zmianach, jakie nastąpiły w Czarnych Jasło podczas przerwy zimowej oraz przybliżymy sylwetki nowych zawodników jasielskiego klubu.
jh / Czarni Jasło
