Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Porażka piłkarzy Czarnych na starcie rundy rewanżowej

21

W ostatni weekend ruszyła runda rewanżowa rozgrywek piłkarskich w ramach IV ligi podkarpackiej. Wczoraj w pierwszym meczu o punkty po przerwie zimowej Czarni Jasło przegrali w Kolbuszowej z tamtejszą Kolbuszowianką 1:3. 

Kolbuszowianka Kolbuszowa – JKS Czarni 1910 Jasło 3:1 (1:0)

1:0 Korab 11′

2:0 Dziekan 51′

2:1 Szopa 55′ (wolny)

3:1 Lorenc 87′

Czarni:Tylek – Nawracaj (64′ Świątkowski), Nabożny, Dziedzic, Tusiński – Setlak, Chrząszcz, Madejczyk(80′ Podgórski), Warchoł(64′ Żygłowicz), Szopa – Tłuściak

Kartki: Tusiński, Świątkowski, Dziedzic

Sędziowie: Rafał Sawicki, Wojciech Wolan, Marek Witoń (Tarnobrzeg)

Widzów: ok. 120 (z Jasła i Mielca)


Już niebawem na łamach naszego portalu ukaże się materiał, w którym opowiemy o zmianach, jakie nastąpiły w Czarnych Jasło podczas przerwy zimowej oraz przybliżymy sylwetki nowych zawodników jasielskiego klubu.

jh / Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
33
@ jazda
dnia 25.03.2015, 22:47 · Zgłoś
Jaka jazda po wioskach? A jaslo to nie wioska? Wioska tylko powiatowa wioska
Odpowiedz
12
@ ksiegowy
dnia 25.03.2015, 06:24 · Zgłoś
długi ma rację
Odpowiedz
34
@ dlugi
dnia 24.03.2015, 10:50 · Zgłoś
dlaczego tak jest to jest wina obecnego trenera ktory [...] personalnie ten klub i przyszedl sie zrechabilitowac niech sie uderzy w [...] i [...] z tego klubu
Odpowiedz
6
@ slip
dnia 26.03.2015, 20:44 · Zgłoś
długi dobrze gadasz...
Odpowiedz
28
@ kibic
dnia 23.03.2015, 21:32 · Zgłoś
Mam nadzieję ze obecny Zarząd zostanie rozliczony skrupulatnie z otrzymanych dotacji,wszak to nie nie male pieniądze a efektów poprawy jak i działania klubu nie widać żadnych!
Odpowiedz
-15
@ ACAB
dnia 24.03.2015, 06:47 · Zgłoś
a o długu po poprzednim zarządzie to Ty słyszałeś ?
Odpowiedz
21
@ Nie chce mi się wymyślać pseudonimu
dnia 24.03.2015, 18:22 · Zgłoś
Jak to dobrze , że jest jakieś alibi : " to nie My ... tylko Oni " , jakie to wygodne tłumaczenie . Nikt o zdrowych zmysłach nie podejmuje się pracy w zadłużonym klubie ! Widziały gały co brały ? Jak nie widziały to trzeba iść do okulisty ...
Odpowiedz
33
@ Kibice
dnia 23.03.2015, 20:26 · Zgłoś
Mamy nadzieje że w piatek przyjdzie zmiana zarządu
Odpowiedz
-16
@ kierowca
dnia 24.03.2015, 15:14 · Zgłoś
Jasne tłumy chętnych w wypchanymi forsą portfelami przyjdą uszczęsliwic tłumoków z internetu.Obstawiam ze nie będzie chętnych bo w Jasle nie szanuje się ludzi za ich społeczną prace.
Odpowiedz
7
@ ptaszek
dnia 24.03.2015, 16:22 · Zgłoś
wróbelki na mieście ćwierkają że jeden chętny do Zarządu już jest w zamian za stanowisko w UM...
Odpowiedz
11
@ dar
dnia 24.03.2015, 18:53 · Zgłoś
podobno juz ma to stanowisko...
Odpowiedz
-29
@ człowiek
dnia 25.03.2015, 10:27 · Zgłoś
Dokładnie,tylko cały czas narzekania i oskarżenia pod adresem tych ludzi.Czas jest taki ze mało kto pomógłby drugiemu czlowiekowi bezinteresownie czasa tutaj kilka osób robi cos dla Jasła i garstki kibiców a i tak kazdy ma straszliwe pretensje.
Odpowiedz
27
@ edek
dnia 23.03.2015, 18:06 · Zgłoś
jak zwykle pokopali trochę w balon
Odpowiedz
27
@ ksiądz Mateusz
dnia 23.03.2015, 12:05 · Zgłoś
jak ktoś chce zarobić kasę w sts to niech obstawia porażki czarnych, ja tak robiłem jesienią i trochę kasy wpadło
Odpowiedz
24
@ edek
dnia 23.03.2015, 10:14 · Zgłoś
zwykli kopacze w balon
Odpowiedz
21
@ [...]
dnia 23.03.2015, 10:04 · Zgłoś
idzie nowe ...wchodza do gry młodzi wartosciowi zawodnicy ,wybitni sportowcy zgłoszeni na najlepszych w Jasle ,krosnie i sanoku...no to sa i wyniki...
Odpowiedz
17
@ brawo!
dnia 23.03.2015, 09:51 · Zgłoś
Oby tak dalej!
Odpowiedz
-7
@ koles
dnia 25.03.2015, 16:09 · Zgłoś
Fajne foto ! Szkoda tylko że w przyszłym sezonie to po wioskach przyjdzie jezdzić ! Choć jest też mały plus, koszta będą niższe.
Odpowiedz
21
@ Kibic
dnia 23.03.2015, 07:24 · Zgłoś
W Czarnych nastepują zmiany na lepsze, czy na gorsze?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.