Potrójne złoto na I Mikołajkowych Zawodach Pływackich
5
Joanna Pięta i Jakub Madej wrócili do Jasła z potrójnym złotem z I Mikołajkowych Zawodów Pływackich, które odbyły się w Zabierzowie 6 grudnia.
Oprócz nich medale przywieźli także: Anna Radwańska, Alan Ciborowski, Roksana Ciborowska, Aleksandra Pierz, Kamil Wasilewski i Anna Sorys.
Podczas zawodów Klub Sportowy Speed Jasło reprezentowało łącznie 22 uczestników, którzy indywidualnie i drużynowo zdobyli 36 medali.



(kp)
Oprócz nich medale przywieźli także: Anna Radwańska, Alan Ciborowski, Roksana Ciborowska, Aleksandra Pierz, Kamil Wasilewski i Anna Sorys.
Podczas zawodów Klub Sportowy Speed Jasło reprezentowało łącznie 22 uczestników, którzy indywidualnie i drużynowo zdobyli 36 medali.




(kp)
