Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osiek Jasielski
4
W dniu 16 czerwca 2009r (wtorek) o godz.9:00 Gimnazjum Integracyjne w Osieku Jasielskim organizuje Powiatową Gimnazjadę w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osiek Jasielski.
Mogą w nim wystartować wszyscy mistrzowie gmin powiatu jasielskiego, którzy zgłoszą się do dnia 14 czerwca 2009r.
Zgłoszenia przyjmuje Jerzy Przybyłowski pod nr tel.
516 174 699
(013) 44 204 72
Do zgłoszenia należy dołączyć:
- listę imienną zawodników (maksymalnie 18 osób)
- badania lekarskie i oświadczenia
Każda drużyna musi mieć dorosłego opiekuna, który odpowiada za zachowanie zawodników w czasie zawodów sportowych.
Drużyny ubezpieczają się we własnym zakresie. Obowiązują stroje sportowe. Opiekunowie są odpowiedzialni za oświadczenia i aktualne badania lekarskie zawodników, a mecze będą rozgrywane niezależnie od warunków atmosferycznych.
J. Przybyłowski
Mogą w nim wystartować wszyscy mistrzowie gmin powiatu jasielskiego, którzy zgłoszą się do dnia 14 czerwca 2009r.
Zgłoszenia przyjmuje Jerzy Przybyłowski pod nr tel.
516 174 699
(013) 44 204 72
Do zgłoszenia należy dołączyć:
- listę imienną zawodników (maksymalnie 18 osób)
- badania lekarskie i oświadczenia
Każda drużyna musi mieć dorosłego opiekuna, który odpowiada za zachowanie zawodników w czasie zawodów sportowych.
Drużyny ubezpieczają się we własnym zakresie. Obowiązują stroje sportowe. Opiekunowie są odpowiedzialni za oświadczenia i aktualne badania lekarskie zawodników, a mecze będą rozgrywane niezależnie od warunków atmosferycznych.
J. Przybyłowski
