Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osiek Jasielski

4
W dniu 16 czerwca 2009r (wtorek) o godz.9:00 Gimnazjum Integracyjne w Osieku Jasielskim organizuje Powiatową Gimnazjadę w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osiek Jasielski.

Mogą w nim wystartować wszyscy mistrzowie gmin powiatu jasielskiego, którzy zgłoszą się do dnia 14 czerwca 2009r.

Zgłoszenia przyjmuje Jerzy Przybyłowski pod nr tel.
516 174 699
(013) 44 204 72

 
Do zgłoszenia należy dołączyć:
- listę imienną zawodników (maksymalnie 18 osób)
- badania lekarskie i oświadczenia

Każda drużyna musi mieć dorosłego opiekuna, który odpowiada za zachowanie zawodników w czasie zawodów sportowych.

Drużyny ubezpieczają się we własnym zakresie. Obowiązują stroje sportowe. Opiekunowie są odpowiedzialni za oświadczenia i aktualne badania lekarskie zawodników, a mecze będą rozgrywane niezależnie od warunków atmosferycznych.


J. Przybyłowski
Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ daw
dnia 13.06.2009, 22:34 · Zgłoś
szkoda że ja nie zagram ( kontuyja
Odpowiedz
0
@ buba
dnia 03.06.2009, 11:53 · Zgłoś
mam 35lat,moge wystartować ? B)
Odpowiedz
0
@ mati
dnia 02.06.2009, 21:38 · Zgłoś
do ilu lat:p
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 02.06.2009, 21:27 · Zgłoś
Wójt Gminy to super facet. Pozdrawiam go !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.