Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Powiatowa Licealiada w Koszykówce Dziewcząt

13
W dniu 16 grudnia 2009 roku odbyła się Powiatowa Licealiada w Koszykówce Dziewcząt.

Organizatorem był Szkolny Związek Sportowy Powiatu i Miasta Jasła oraz II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle (P. Samborski, J. Książek). Zawody rozgrywano na hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Do rywalizacji zgłosiło się pięć szkół ponadgimnazjalnych z powiatu jasielskiego, które rozstrzygnęły turniej systemem „każdy z każdym”.

Pierwsze miejsce i awans do zawodów rejonowych, czyli kolejnego szczebla rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego uzyskało II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle. Warto zaznaczyć że drużyna dziewcząt już po raz szósty z rzędu wygrała rywalizacje powiatową w koszykówce.





II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle/Fot. "e6"


Skład zwycięskiej drużyny II LO:

K. Piekarz, G. Gajecka, S. Kowalczyk, K. Jagielska, A. Świerzowska, E. Skrzyszowska, K.  Suska, A. Kwilosz, K. Kardaś, A. Radwańska, N. Niemiec.

ZS4 Jasło – ZS2 Jasło 8-5
II LO Jasło – ZSP Kołaczyce 14-6
ZS4 Jasło – II LO Jasło 4-29
ZS2 Jasło – ZSP Kołaczyce 8-15
ZS4 Jasło – ZSP Kołaczyce 12-20
ZS2 Jasło – II LO Jasło 6-10

 
Punkty
Kosze
1) II Liceum Ogólnokształcące Jasło
6
53-16
2) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Kołaczyce
5
41-34
3) Zespół Szkół nr 4 Jasło
4
24-54
4) Zespół Szkół nr 2 Jasło
3
19-33

 
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kołaczycach/Fot. "e6"



Zespół Szkół nr 4 w Jaśle/Fot. "e6"



Zespół Szkół nr 2 w Jaśle/Fot. "e6"

II LO Jasło
Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ lila
dnia 14.01.2010, 17:08 · Zgłoś
no przeciez Trzcinica nie musi wygrywac kazdych zawodów:) Daly szanse innym, zmierzycie sie miedzy innymi w skoku wzwyż, skoku w dal, trójskoku,w biegu na 100 m wtedy bedziecie gadac! A tak na marginesie to Trzcinica to najlepsza szkola na świecie tak jak i nauczyciele najlepsi tam :)
Odpowiedz
0
@ Kaa515
dnia 08.01.2010, 20:53 · Zgłoś
ej wy *****....
no to Trzcinica zaprasza na sztafetę
na wiosnę...;D:D
wtedy pogadamy;]
Odpowiedz
0
@ Pemo
dnia 04.01.2010, 00:22 · Zgłoś
i znowu te spinki ehhh trzeba było przyjechac (przyjść) zagrać a tu znowu brednie :)
Odpowiedz
0
@ ILO
dnia 22.12.2009, 18:22 · Zgłoś
TUTAJ, TUTAJ!!! chyba że nie chodzi ci o forum to na Czackiego, zapraszamy :P
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 22.12.2009, 15:42 · Zgłoś
I LO miało za daleko, a teraz takie mrozy ze dziewczyny bały sie zamarznięcia, a poza tym one nie mogą przecież opuszczać lekcji w szkole bo to źle wpływa na ich edukacje. II LO jestwam wdzieczna ponieważ pod wasza nieobecność dziewczyny po raz szósty z rzędu zajęły pierwsze miejsce. Przypadek???
Odpowiedz
0
@ kra
dnia 21.12.2009, 18:45 · Zgłoś
A gdzie wspaniałe i niezwyciężone w koszykówce i pozotałYch dyscyplinach sportu I LO?
Odpowiedz
0
@ ta;]
dnia 21.12.2009, 18:13 · Zgłoś
No tak po co przyjeżdrzać skoro i tak wszyscy wiedzą że Trzcinica najlepsza ... spoko taktyka,,,, xD hehe dziękujemy ,że nie przyjechałyście i dzięki temu zdobyłyśmy 1 miejscie ;]Wesołych Świąt ;x
Odpowiedz
0
@ izka
dnia 20.12.2009, 22:13 · Zgłoś
żl mi was !!!!1 Trzcinica jest najlepsza w lekkoatletyce Baranice z was i tyle
maci szczęście że nie przyjechały:P
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 20.12.2009, 15:22 · Zgłoś
jak to gdzie??? bały sie przyjechać i tyle...wiedziały ze nie maja z czym sie pokazac...swoją drogą szacunek dla Trzcinicy wiedzą ze są do niczego i wolą tego nie pokazywac:)
Odpowiedz
0
@ Trzcinicanka :D
dnia 20.12.2009, 14:38 · Zgłoś
Trzcinica się przestraszyła konkurencji:D więc została w Trzcinicy :P
Odpowiedz
0
@ Do -> Lo
dnia 20.12.2009, 12:36 · Zgłoś
JAk nie wiesz To Trzcinica Jest w Trzcinicy ! ;/
Odpowiedz
0
@ ??
dnia 19.12.2009, 23:21 · Zgłoś
[...] pytanie... koło Jasła no nie, w stone Gorlic:D:D
Odpowiedz
0
@ lo
dnia 19.12.2009, 17:48 · Zgłoś
a ja sie pytam gdzie jest Trzcinica???:D:D haha
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.