Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców

44
W dniu 29 października 2009 roku odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców.

Organizatorem był Szkolny Związek Sportowy Powiatu i Miasta Jasła oraz Zespół Szkół Technicznych (K.Zbylut, P.Czerkowicz).






Zawody były rozgrywane w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle a sędziami zawodów byli: Rafał  Maczuga, Krzysztof Zbylut.

Rywalizacja toczyła się  w dwóch grupach a zwycięstwo w zawodach odniosła reprezentacja Zespołu Szkół w Nowym Żmigrodzie.   

Grupa A:


ZSB Jasło – ZS nr3 Jasło 8-2

I LO Jasło – ZST Jasło 8-2

ZSB Jasło – I LO Jasło  5-5

ZS nr3 Jasło –  ZST Jasło  4-5

ZSB Jasło – ZST Jasło  5-4

ZS nr3 Jasło –  I LO Jasło  5-4 


Punkty

Bramki

1) Zespół Szkół Budowlanych Jasło

5

18-11

2) I Liceum Ogólnokształcące Jasło

3

17-12

3) Zespół Szkół Technicznych Jasło

2

11-17

4) Zespół Szkół nr3 Jasło

2

11-17





Grupa B:

ZS Nowy Żmigród –  II LO Jasło   4-6

ZS nr4 Jasło –  ZS Trzcinica  2-4

ZS Nowy Żmigród –  ZS nr4 Jasło  4-1

II LO Jasło –  ZS Trzcinica  4-2

ZS Nowy Żmigród –  ZS Trzcinica  8-5

II LO Jasło –  ZS nr4 Jasło 2-5  


 

Punkty

Bramki

1) II Liceum Ogólnokształcące Jasło

4

12-11

2) Zespół Szkół Nowy Żmigród

4

16-12

3) Zespół Szkół Trzcinica

2

11-14

4) Zespół Szkół nr4 Jasło

2

8-10



Półfinały:

ZSB Jasło – ZS Nowy Żmigród  4-5

I LO Jasło  – II LO Jasło 4-0  

Finał:


ZS Nowy Żmigród  – I LO Jasło 4-4 karne; 5-3



P.Czerkowicz
Reklama

Komentarze: 44

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]
dnia 05.12.2009, 09:24 · Zgłoś
jak sie nie przejmujecie to po co wogóle tu piszecie , z tego co ja wiem to 1 LO ,trenuje przed zawodami
Odpowiedz
0
@ ja tez [...]
dnia 22.11.2009, 21:23 · Zgłoś
Nowy Żmigród tez nie trenowal:) jedynie na jednym wf 1/3 skladu sobie pograla...ale to zwykly wf:) tylo.
Odpowiedz
0
@ jestem wieśniok
dnia 16.11.2009, 19:46 · Zgłoś
pamiętajcie że w I LO na pierwszym miejscu była i jest NAUKA :) a sport idzie w odstawkę :D haha co nas obchodzą jakieś sukcesy na szczeblu wojewódzkim czy powiatowym, nikt się tym tak bardzo nie przejmuje :) no a zawodnicy zamiast trenować to się uczą i piją aby odreagować :) tylko Żmigród się tym tak przejmuje tzn sukcesami sportowymi :) o ile dobrze wiem to skład ręcznej z I LO nie miał żadnego wspólnego treningu i jakby to można powiedzieć poszli na żywioł na zawody i zajęli 2 miejsce to i tak według mnie całkiem niezły wynik :)
Odpowiedz
0
@ [...]!
dnia 16.11.2009, 11:22 · Zgłoś
przeciez I LO zawsze jest najlepsze:) ale "hhhh" madre tlumaczenie:) bardzo. Na policyjnych Nowy byl lepszy i tyle:) gratuluje sukcesu w licealiadzie w zeszlym roku a w tym wszystko jest mozliwe...napewno celem nowego jest wywalczyc 2 miejsce ale napewno jesli spotkacie sie w finale to Nasi wam nie oddadza meczu za darmo... ta gadka nie ma w ogole sensu.

dostaliscie w pilke reczna to wy od razu nawiazujecie do koszykowki bo tu wygraliscie:) smieszni jestecie i tyle:)

nie temat na gadke o koszykowce:) o ile sie nie myle 11 grudnia zaowdu to 12 bedziemy pisac pod innym tematem :)
amen.
Odpowiedz
0
@ hhhh
dnia 15.11.2009, 18:23 · Zgłoś
a ja pamiętam jak w finale powiatowych I LO odcięło od gry Kamila H. no i wygrało :) a na policyjnych przypomnijcie sobie jak to nie wiele brakowało żeby Żmigród przegrał z Medykiem i wtedy I LO miało by first place, no a goście z I LO grając z Medykiem rozgromili ich chyba o ile dobrze pamiętam to nawet do zera, a nie jak Nowy Żmigród wygrało ledwie co, udowodnili wtedy że 2 miejsce było tylko wypadkiem przy pracy ;)
Odpowiedz
0
@ bleble
dnia 15.11.2009, 18:15 · Zgłoś
o ile wiem to przez 2 ostatnie lata w powiatowych nie było mocnych dla I LO także nie rozumiem o co w ogóle idzie cała dyskusja to chłopaki z Jasła zdobyli V miejsce na Podkarpaciu a nie podkolanówki do gry w piłkę nożną od Jasielskiej policji na policyjnych, ja osobiście zdecydowanie wolę sukces w licealiadzie no ale niektóre dzieci cieszą się bardziej z prezentów niż z prawdziwego sukcesu ;)
Odpowiedz
0
@ Ludomira
dnia 13.11.2009, 14:32 · Zgłoś
Trzcinica the best !!
Odpowiedz
0
@ nowy żm
dnia 11.11.2009, 14:11 · Zgłoś
wszystko zweryfikuje boisko i zawody na turnieju policyjnym w marcu I LO też było pewniakiem i przypomnijcie sobie jak się skończyło
Odpowiedz
0
@ m
dnia 11.11.2009, 08:14 · Zgłoś
Jasne, szczególnie, że Kamil rzucał przez ręce z 7 metrów i tylko jego umiejętności sprawiały, że to wpadało. czystą pozycją tego nazwać nie można. Może jakiś sparing na mosirze panowie?? :D
Odpowiedz
0
@ :---)
dnia 10.11.2009, 19:24 · Zgłoś
mali-szybcy (kontra)

zobaczymy...

pozdro dla koszykarzy ZSNŻ !!:))

Co do Kamila :) (swietny zawodnik) to jesli grał sam to dlaczego nie skoncentrowaliscie sie zupelnie na nim .On zazwyczaj wykańczał akcje ale ktos mu tez pilke musial podac i zrobic wszystko by mial w miare mozliwosci czysta pozycje:)

I Nowy Żmigród tez ma goscia co obrecze urywa xD zreszta zobaczycie:)

pozdro RaQQQQ
Odpowiedz
0
@ o.o.O.
dnia 09.11.2009, 15:06 · Zgłoś
noi zjada takich małych z Nowego Żmigrodu na śniadanie :)
Odpowiedz
0
@ o.O
dnia 08.11.2009, 21:54 · Zgłoś
podobno w ILO mają takiego co obręcze urywa oO
Odpowiedz
0
@ I LO
dnia 07.11.2009, 11:53 · Zgłoś
ja już się nie mogę doczekać powiatów w kosza :D mam nadzieję że I LO poprawi się i tym razem nie 5 miejsce w województwie ale przynajmniej wskoczymy do pierwszej 4 :) haha a jeśli chodzi o Nowy Żmigród to w zawodach w piłce ręcznej w Krośnie to wątpię żeby udało im się przejść dalej no chyba że poziom na tym etapie będzie w tym roku nie za wyskoki :) ale życzę im powodzenia ;) a co w kosza im się w tamtym roku na powiatach nie udało to może w ręczną co pograją, choć raz całym zespołem tak jak my gramy w kosza,a nie jednym zawodnikiem tak jak oni grali ;)
Odpowiedz
0
@ kl
dnia 06.11.2009, 19:20 · Zgłoś
jak starosta pomoże w budowie sali to........... chyba że przed wyborami a te nie długo..
Odpowiedz
0
@ ozi
dnia 06.11.2009, 15:26 · Zgłoś
brawo panowie
Odpowiedz
0
@ do Was
dnia 06.11.2009, 14:33 · Zgłoś
Wszystkich tych, którzy wypisują, że Żmigród grał w kosza i rzucał obiema rękami, proszę o to, by się nie wypowiadali na tematy, o których nie mają zielonego pojecia.

Po pierwsze: W koszykówce, jak ktoś wcześniej napisał, wcale nie rzuca się obiema rękami.
Po drugie: Jeśli ktoś zauważył, ale wątpie, to było widać, że Budowlanka, a potem 1LO zamknęły lewą ręką naszemu zawodnikowi, przez co zmuszony był w kilka sekund zmienić taktykę swojego grania na inną. Jak widać-bardzo skuteczną. A to, co on potrafił wymyślić w kilka sekund, Wam nie mięści się to w głowie ponad tydzień po zawodach. Gwarantuje, że jesli mógłby rzucać jedną ręką, to tak właśnie by robił. A skoro nie mógł, to wystarczyło pomyśleć(nie liczy się styl, liczy się, co w siatce).
Po trzecie: to powinien być wstyd dla całego Jasła, że przyjezdza druzyna z Nowego Żmigrodu, która nie ma sali, w tym roku grała w piłkę ręczną tylko raz(i to w niepełnym składzie), a i tak wygrywa zawody powiatowe.
Po czwarte: ktoś wspomniał o przygotowaniu kondycycjnym. No ludzie, bez jaj. Mecze trwały 1x15 minut, a między każdymi było conajmniej 30 minut przerwy. Jak można niepowodzenie tłumaczyć tym, że faze grupową grało się w najsilniejszym składzie, a potem zabrakło sił. A Nowy Żmigród wszystkie spotkania rozegrał podobnym składem i co? Narzekał ktoś od nich na zmęczenie? Podobnie 1LO. Oni też nie narzekali.
Po szóste: Nie chciałem się tutaj wpisywać i podburzać dyskusji, ale zmusiły mnie do tego pewne wpisy osób niekompetentnych, które swoje żale wylewają tylko zza monitora. Panowie, to Nowy Żmigród jedzie dalej, to Nowy Żmigród ograł jasielski szkoły, to Nowy Żmigród powalczy w Krośnie. I to trzeba przyjąć do wiadomości. A wracając do rzucania oburącz, to każdemu z Was życze, by rzucał podobnie, jak nasz zawodnik.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 05.11.2009, 15:48 · Zgłoś
w kosza nie macie szans 1 miejsce LO jasło
Odpowiedz
0
@ hawk
dnia 05.11.2009, 15:43 · Zgłoś
BRAWO PANOWIE ZE ŻMIGRODU!
..chłopaki bez sali gim. osiągają takie wyniki, pomyślmy co bedzie gdy będą miec sale :D
..wybudować im trzeba jak najszybciej! pzdr
Odpowiedz
0
@ jaślak
dnia 04.11.2009, 22:55 · Zgłoś
nie mogę doczekać się zawodów w kosza oczywiście jestem za zmigrodem ciekawe co wymyśli radzio
Odpowiedz
0
@ jaśko
dnia 04.11.2009, 22:01 · Zgłoś
Macie Starostę z Nowego Żmigrodu.Dlaczego nie pomoże przy budowie sali?Czyżby zapomniał skąd pochodzi!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 04.11.2009, 20:42 · Zgłoś
WIELKIE BRAWA DLA ZAWODNIKÓW I TRENERÓW Z ZESPOŁU SZKÓŁ Z NOWEGO ŻMIGRODU !!!!!
to jest dowód na to ,że sala gimnastyczna powinna jak najszybciej powstać przy Zespole Szkół.
Odpowiedz
0
@ m
dnia 04.11.2009, 20:07 · Zgłoś
Po pierwsze: W koszykówce, wbrew pozorom, nie rzuca się dwoma rękami. Chociaż oglądając zawody powiatowe można wyciągnąć różne wnioski.

Po drugie: Nie wytrzymanie kilku meczy 2x5min to w wieku 19 lat niepokojący objaw związany z nadmiernym paleniem tytoniu, nie żadne przygotowanie kondycyjne.

Po trzecie: respekt dla chłopkaów ze Żmigrodu, że już bez Kamila (z tego co wiem) chcą się zmierzyć z ILO, która to drużyna tłukła ich różnicą kilkudziesiuciu punktów z kamilem i tamtejszymi profesorami w składzie co tydzien (pozdro! ;) w zeszłym sezonie. Kamil był najlepszym zawodnikiem powiatu, a chłopaki z LO grają 2x lepiej niż ostatnio. Wynik wydaje mi się przesądzony... Zobaczymy...
Odpowiedz
0
@ do "do man"
dnia 04.11.2009, 19:30 · Zgłoś
..kolego jeżeli sędzia uznał bramkę rzuconą dwoma rękoma czyli zasada jest przyjęta! Można rzucać dwoma rękoma! Kto nie kombinuje ten nie zyje!
Ekonom z Budowlanka sie tak podniecali że są faworytami a tu proszę odpadli! nawet I LO weszlo do finału, któż by pomyślał,,jednak wygrali najlepsi!!!
Odpowiedz
0
@ do 'do man"
dnia 04.11.2009, 19:19 · Zgłoś
Nie ważne jak, ważne że skutecznie. Budowlanka tez tak mogła rzucac, a nie płakac teraz, że grała swietnie technicznie. Z tego, co wiem punktów za styl nikt nie przyznaje. Zresztą Żmigród pokazał charakter. Z Trzcinicą przegrywał, z Budowlanką przez długi czas także. W finale długo było 2:4 dla I LO, by potem 3:4 i remis.
Odpowiedz
0
@ ekonom the best
dnia 04.11.2009, 19:14 · Zgłoś
zauwazyliscie najwiecej z tego wsyztskiego smial ekonomik , pozdro chlopy z ekonoma
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 04.11.2009, 19:02 · Zgłoś
A wiecie co jest w tym wszystkim najsmieszniejsze? To, że Żmigród nie ma sali i w zimie nie mają gdzie trenować. Mimo to w kosza to ścisła czołowka, a jak widać w piłke reczną też nie odstają. Nie wspomne o trawiastej, bo zawody w Trzcinicy przeciez tez wygrali. Zresztą popatrzcie na skład. Albo piłkarze, albo siatkarze, albo koszykarze. I na każde zawody jezdzi mniej wiecej ten sam skład. Wracając do tematu sali to chwała, ze jest ktoś taki, jak profesor Radosław Krajciewicz czy Marian Kossak, którzy jezdzą i załatwiają te sparingi czy wynajem sali w roznych miejscowosiach. Od Jasła, aż po samo Krosno! Można? Jak widać można. Wystarczy tylko choć trochę chcieć, tak jak chce tego szkoła w Zmigrodzie. A jasielskie szkoły muszą w końcu przestać chodzic z podniesionymi głowami, bo na dzień dzisiejszy zarówno Żmigród, jak i Trzcinica deklasują je na każdym możliwym kroku.
Odpowiedz
0
@ Kolo
dnia 04.11.2009, 19:01 · Zgłoś
Ekonom tez znakomite przygotowania...
2 dni przed zawodami zebranie chetnych zawodnikow rozdanie koszulek i informacje na temat spodkania w dniu meczu :D
Odpowiedz
0
@ do man
dnia 04.11.2009, 18:58 · Zgłoś
jesli mówisz ze zmigród był dobrze technicznie przygotowany to chyba cie tam nie było. dwoma rękoma rzuca w koszykówce a nie w piłce ręcznej.
Odpowiedz
0
@ *** ;)
dnia 04.11.2009, 18:48 · Zgłoś
Nie no ja też byłam xdd
i byłoo zajefajne xdd
super grali ale ja byłam całyy czas za I LO xD
Spoko było. xD ;D
Odpowiedz
0
@ ;]
dnia 04.11.2009, 15:45 · Zgłoś
budowlanka kondycyjnie nie wytrzymala bo w grupie grali ciągle najmocniejszym skladem a w meczu ze zmigrodem rezerwowi stracili kilka bramek i juz nie zdażyli odrobic, choc najlepiej technicznie grali
Odpowiedz
0
@ man
dnia 04.11.2009, 14:41 · Zgłoś
Żmigród mimo to że nie ma sali, przygotował się na zawody bardzo dobrze /kondycyjnie i technicznie/. Pomoc sędziów i kibiców dla szkół jasielskich nie zadała egzaminu! Piłka w grze wynik otwarty - to jest sport! Brawo PANIOWIE!
Odpowiedz
0
@ maniek
dnia 04.11.2009, 13:59 · Zgłoś
Całe te zawody były do ****
żal.................
Odpowiedz
0
@ op
dnia 04.11.2009, 13:56 · Zgłoś
0
@ el
dnia 03.11.2009, 21:14 · Zgłoś
poprostu jasielskie drużyny mimo znacznej pomocy sędziów okazały sie za słabe dla żmigrodu który bez przygotowania żanych treningow okazal sie lepszy
Odpowiedz
0
@ janek
dnia 03.11.2009, 21:00 · Zgłoś
nie narzekajcie na niskie wyniki. Wystarczy przeczytać całość artykułu i logicznie pomyśleć, a łatwo można dojść do wniosku, że chłopaki nie grali po pięć meczy w pełnym wymiarze czasowym
Odpowiedz
0
@ a
dnia 03.11.2009, 19:29 · Zgłoś
bo budowlanka jest the best:D
Odpowiedz
0
@ eL....
dnia 03.11.2009, 16:37 · Zgłoś
jasielskie szkoły nie dały rady mimo pomocy sędziów żmigród bez sali i bez przygotowania na pierwszym miejscu brawo!!
Odpowiedz
0
@ tatarata
dnia 03.11.2009, 16:34 · Zgłoś
mecze trwały 15 minut dlatego takie wyniki:) heh koszykówką można wygrać najwidoczniej w piłkę ręczną ...:)
Odpowiedz
0
@ DaMo
dnia 03.11.2009, 15:28 · Zgłoś
Te wyniki świadczą chyba o dobrej postawie bramkarzy i obrony . Prawda ?
Odpowiedz
0
@ jaślak
dnia 03.11.2009, 15:21 · Zgłoś
w żmigrodzie choć nie mają sali to wynajmują gdzie się da i ćwiczą a u nas nic
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 03.11.2009, 15:18 · Zgłoś
jeszcze w kosza dostaniecie
Odpowiedz
0
@ mik
dnia 03.11.2009, 10:29 · Zgłoś
Faktycznie poziom to chyba byl niski bo wyniki jak w pilce noznej ....
Odpowiedz
0
@ P.S
dnia 03.11.2009, 09:07 · Zgłoś
Co to za wyniki, to mecze były 2 razy po dwie minuty? Śmiechu warte! Widzę, że w Jaśle zapomniano o piłce ręcznej, która była u nas na wysokim poziomie.
Odpowiedz
0
@ stig
dnia 03.11.2009, 08:29 · Zgłoś
byłem widziałem i najładniejszą piłkę ręczną grała budowlanka
Żmigród grał w kosza
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.