Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt

45
W dniu 4 listopada 2009 roku odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Organizatorem był Szkolny Związek Sportowy Powiatu i Miasta Jasła oraz II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle (P. Samborski, J. Książek).

Zawody rozgrywano na hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Do rywalizacji zgłosiło się pięć szkół ponadgimnazjalnych z powiatu jasielskiego, które rozstrzygnęły turniej systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce i awans do zawodów rejonowych, czyli kolejnego szczebla rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego uzyskało II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle (o pierwszym miejscu decydował wynik bezpośredniego meczu: II LO Jasło - ZS Trzcinica).

Skład zwycięskiej drużyny II LO: K.Piekarz, G.Gajecka, S.Kowalczyk, K.Jagielska, A.Świerzowska, E.Skrzyszowska, A.Kwilosz, K.Kardaś, A.Radwańska, Halko, P.Grzywacz, M.Warchoł.

II LO Jasło – ZS Trzcinica 4-1
LO Kołaczyce – I LO Jasło 2-1
II LO Jasło – ZS nr2 Jasło 4-1
ZS Trzcinica – I LO Jasło  5-3
LO Kołaczyce – ZS nr2 Jasło  3-3
I LO Jasło – II LO Jasło  2-5
LO Kołaczyce – ZS Trzcinica  0-4
ZS nr2 Jasło – I LO Jasło  2-1
LO Kołaczyce – II LO Jasło  3-2
ZS Trzcinica – ZS nr2 Jasło  5-0

Tabela końcowa turnieju:


 

Punkty

Bramki

1) II Liceum Ogólnokształcące Jasło

6

15-7

2) Zespół Szkół Trzcinica

6

15-7

3) Liceum Ogólnokształcące Kołaczyce

5

8-10

4) Zespół Szkól nr2 Jasło

3

6-13

5) I Liceum Ogólnokształcące Jasło

0

7-14



Jacek Książek

Reklama

Komentarze: 45

Dodaj komentarz Widok:
0
@ amag
dnia 05.07.2010, 13:41 · Zgłoś
LO załatwił/a was <losers>
Odpowiedz
0
@ ggg
dnia 06.02.2010, 18:51 · Zgłoś
Kołaczyce!!!
Odpowiedz
0
@ Kasiek515
dnia 20.11.2009, 20:12 · Zgłoś
kaisa...
po 1 [...] babochłopem [...] jedna...
pa 2 zobaczymy na zawodach w kosza,...
a po 3 zobaczymy na wiosnę na przełajach..
[...] jedna...
ja bym na twoim miejscu nie podskakiwała...
Odpowiedz
0
@ ^^
dnia 19.11.2009, 13:59 · Zgłoś
2Lo Załozne te wqasze komentarze ;/
Odpowiedz
0
@ Yeah !
dnia 18.11.2009, 15:21 · Zgłoś
Jeśli komentarze zawodniczek z Trzcinicy na tym forum są inteligentne to ja jestem święta. Cóż, tak trudno pogodzic się z porażka. Powinni was tego nauczyc. Nie zawsze się wygrywa wię trzeba się później jakos z klasą zachowac. Gratulacje dla 2 LO :) Wygrał najlepszy :)
Odpowiedz
0
@ mimi
dnia 17.11.2009, 15:23 · Zgłoś
tak tak tak!!!;*****
Odpowiedz
0
@ Ludomira xD
dnia 16.11.2009, 20:19 · Zgłoś
Trzcinica The Best!!
Odpowiedz
0
@ LO ;]
dnia 16.11.2009, 17:22 · Zgłoś
Zapomniałabym...... Skoro jesteście lepsze od nas to czemu przegrałyście 4:1???No tak ach Ci sędziowie..narzucali Wam bramek i dlatego przegrałyscie....
Odpowiedz
0
@ LO
dnia 16.11.2009, 17:19 · Zgłoś
Dziwie się dziewczynom z Trzcinicy..... Same sie pogrążacie,,,,Sportówka przegrała z 2LO Nie miałyśmy żadnych treningów(jak zapewne wiekszość szkół), mamy marną sale gimnastyczną, nie wspominając o tym że w drużynie pojawiły sie dziewczyny z pierwszych klas które pierwszy raz na oczy widziałyśmy.Zamiast podkulić ogon i się zamknąć to Wy jeszcze szczekacie!!Powinnyście wygrywać każde zawody!!!WSTYD!!!!Takie jesteście wysportowane że swoich tłustych dupsk nie potraficie ruszyć i tylko lamentujecie jakie to jesteście cudowne ..... takie wspaniałe, że LO Was ogrywa....Gratuluje inteligencji,która jak widać odsłania sie na tym forum ;x
Odpowiedz
0
@ zal.pl
dnia 16.11.2009, 17:03 · Zgłoś
naucz sie czytac ze zrozumieniem !!!
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 16.11.2009, 16:00 · Zgłoś
hahaha trzcinica chce byc bezmózgowymi babochłopami:D:D:D hahaha dobrze że sie przynajmniej do tego przyznajecie
brawo dla was
Odpowiedz
0
@ zal.pl
dnia 16.11.2009, 10:19 · Zgłoś
Ktos tu komus zazdrosci !!

dziewczyby w trzcincy wola byc babochlopami

i byc wysportowanym a nie takimi

sprosnymi ******** jak

sa w 2LO xD
Odpowiedz
0
@ ..
dnia 15.11.2009, 18:49 · Zgłoś
w co niby Trzcinica ma taki świetny skład???
Odpowiedz
0
@ zal.pl
dnia 15.11.2009, 17:40 · Zgłoś
Kasiu [...] jestes!!!

Widze ze ty jestes jakims jasnowidzem ze juz

wiesz ze przegramy ;//

Nawet nie wiesz jaki mam swietny sklad/

//Zobaczymy kto sie bedzie smial ostatni ;d//

2lo [...] Trzcinica Najlepsza !!
Odpowiedz
0
@ moli
dnia 15.11.2009, 15:06 · Zgłoś
trzcinica jest dobra ale 2LO pewnie też skoro wygrało GraTulaCjE dziewczyny z trzcinicy:)i 2LO:*
Odpowiedz
0
@ kat
dnia 15.11.2009, 15:01 · Zgłoś
...... żal .pl:)))));D
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 15.11.2009, 14:56 · Zgłoś
Brawo Kasia:D
one nie będą oglądać naszych numerów na plecach bo Trzcinica na te zawody w kosza po prostu nie przyjedzie bo nie ma z czym...one sie po prostu boją:D:D
Odpowiedz
0
@ kasia
dnia 15.11.2009, 11:02 · Zgłoś
zal.pl jesli wypisywałas dyplomy to dlaczego sie pomyliłas i wypisałas w kategorii dziewczat II miejsce a chłopców III na tegorocznych zawodach przełajowych druzynowo zamiast ostatnich?Cos nie tak?Ile jest szkół w powiecie wiesz?nie wiesz ?to ci podpowiem ze 10.Kłamca zwyczajnym po prostu jestes i tyle pisząc [...] na forum.Kolejny rok pod rząd dziewczyny zajmuja 1 miejsce ale takim BABOCHŁOPOM jak wy cięzko pogodzic sie z porażka.Wiecej pokory bo nadmiar hormonów aż wylewa się wam na ryjki.Żeby jeszcze było smieszniej to wkrótce zawody w koszykówce dziewczą i tam znowu będziecie tylko nasze nr. na plecach oglądac i wpadajaca raz za razem do waszego kosza piłke a potem frustracje na necie wylewać.
...2Lo wygralo tylko dlatego ze sedziowiesie

pomylili ! ;/...
Buahahahaahahahahahahahahha przegrałyscie z nami 4:1 ale to sędziowie dla nas bramki strzelali.
Odpowiedz
0
@ Zal.pl
dnia 15.11.2009, 09:03 · Zgłoś
2 Lo nie rozumie tego ze Trzcinica jest

najlepsza (udajcie sie do lekarza)

2Lo wygralo tylko dlatego ze sedziowiesie

pomylili ! ;/

Ale jak mowia ,, [...] ma zawsze szczescie ''

Hah ciesza sie ze 2Lo najlepsze tylko

jak sa zawody np. przelajowe

to 2 LO jest zawsze ostatnie

wiem Bo widzialam i pisalam

nawet dla nich dyplom

za ostatnie miejsce :D:D

Wiec niech 2Lo nie sapie ze jest najlepsze

bo tak nie jest ! ;d

Trzcinica THE BEST ! ! ! ! ! ;*;*
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 14.11.2009, 19:14 · Zgłoś
olga

widać ze jesteś ucznnicą szkoły w Trzcinicy, bo nawet nie potrafisz nic rozsądnego napisać:P
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 14.11.2009, 17:28 · Zgłoś
2 LO górą ! ;] Gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ olga
dnia 13.11.2009, 22:49 · Zgłoś
i takkkkk trzcinica najlepsza!!!
2 lo żal...[...]:pppppp;d
Odpowiedz
0
@ Misiek
dnia 13.11.2009, 21:55 · Zgłoś
Jak miło że tyle ludzi zazdrości wyników 2LO :) które nie ma sali ani konkretnych warunków do trenowania a i tak radzą sobie najlepiej :P
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 13.11.2009, 21:18 · Zgłoś
żal...co miejsce do tego kro wygrał zawody
trzeba było sie postarać w zeszłym roku to zawody organizowała by Trzcinica( choć u nich jeśli chodzi o organizacje to coś nie bardzo)
Odpowiedz
0
@ olga
dnia 13.11.2009, 20:24 · Zgłoś
jasne że tak trzcinica the best i tak najlepsza 2lo...żal [...]
Odpowiedz
0
@ Yeah!!
dnia 13.11.2009, 20:08 · Zgłoś
Jakby Trzcinica była najlepsza toby wygrała a tak się nie stało. Więc wątpiące jest stwiedzenie, że ''Trzcinica górą!"
Odpowiedz
0
@ mała^^
dnia 13.11.2009, 19:51 · Zgłoś
hahahaha :p
trzcinica i tak jest najlepsza.. dobrze wiecie
gdyby zawody były gdzie indziej to by wygrała
Odpowiedz
0
@ Kasiek515
dnia 13.11.2009, 19:20 · Zgłoś
Wy [...] z 2LO..
tylko się wam udało...
<jak to mówią [...] ma szczęście>
ale Trzcinica i tak najlepsza;D:D
Odpowiedz
0
@ Ludomira xD
dnia 13.11.2009, 14:30 · Zgłoś
Trzcinica Górą !!! 2Lo to [...] !!

NAuczcie się Grać !!! Ciekawe kto by wygral

jakby mecz rozegral sie gdzie indziej a nie w

1 gimie !! NA 1000 %% Byłaby to

TRZCINICA !!!
Odpowiedz
0
@ karol
dnia 12.11.2009, 18:48 · Zgłoś
żal mi niektórych...2 LO po prostu było najlepsze a inni nie mogac sie z tym pogodzic umieszczają tu jakieś [...] komentarze...tłumacząc sie niby tym ze dziewczyny nie miały żadnych treningów, a myślicie ze 2 LO miało??? nie, dziewczyny dowiedziały sie o zawodach w poniedziałek i też nie trenowały, a przy takiej sali gim, jaką one posiedaja to szacunek dla nich
Gratulacje dla 2LO:D
Odpowiedz
0
@ ha ha
dnia 12.11.2009, 18:00 · Zgłoś
Jest nawet czego...
Odpowiedz
0
@ Monia :)
dnia 12.11.2009, 17:54 · Zgłoś
2lo to [...] :D trzcinica gora! :DD
Odpowiedz
0
@ Yeah!!
dnia 12.11.2009, 17:14 · Zgłoś
Dobrze, że II LO wygrało a nie Trzcinica :) Gratulacje.
Odpowiedz
0
@ Kolo
dnia 12.11.2009, 15:57 · Zgłoś
O ja to kto gral w I LO ??
Odpowiedz
0
@ lo
dnia 12.11.2009, 14:42 · Zgłoś
chyba ktoś tutaj nam czegoś zazdrości:D
Odpowiedz
0
@ maks
dnia 12.11.2009, 13:22 · Zgłoś
on dnia 11.11.2009, 14:28 - ip: 83.16.139.*
Ciekawe co by było gdyby 2Lo przegrało hahah bo nie dużo brakło...
Tak masz rację:
II LO Jasło – ZS Trzcinica 4-1
II LO Jasło – ZS nr2 Jasło 4-1
I LO Jasło – II LO Jasło 2-5
Te wyniki faktycznie wskazuja ze nieduzo brakowałao.Nieduzo to brakowało zeby grajac w rezerwowym składzie II LO wygrało ostatni mecz nie majacy juz jednak zadnego wpływu na końcowy wynik zawodów.Jak cieżko pogodzic sie tutaj ludziom ze mała szkoła bez sali gimnastycznej potrafi wygrywac zawody z mega gwiazdami z innych szkół.Komentarz ludomiry żenada-smiejac sie z bardzo poważnej choroby wystawiasz o samej sobie świadectwo.
Odpowiedz
0
@ ludomira
dnia 12.11.2009, 12:11 · Zgłoś
2LO to [...] hahaha nauczcie się grać!!!
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 11.11.2009, 18:57 · Zgłoś
chyba nikogo to nie dziwi:)
Odpowiedz
0
@ do buhaah
dnia 11.11.2009, 15:55 · Zgłoś
z czego cieszysz? jakbyś chciał wiedzieć to 1 lo dowiedziało się o tym turnieju kilka dni wcześniej. Nie było żadnego treningu, a dziewczyny dopiero na boisku się poznawały !
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 11.11.2009, 15:45 · Zgłoś
2 LO njalepsze:)
Odpowiedz
0
@ on
dnia 11.11.2009, 14:28 · Zgłoś
Ciekawe co by było gdyby 2Lo przegrało hahah bo nie dużo brakło...
Odpowiedz
0
@ uczeń 2 LO
dnia 11.11.2009, 14:17 · Zgłoś
haha i tak I LO najlepiej sie oglądało:D:D zabujcze dziewczyny a jak by była konkurencja na miss piłki ręcznej to I postwaiło niesamowicie w tym roku poprzeczkę w urodzie:*
Odpowiedz
0
@ buhaah
dnia 11.11.2009, 13:52 · Zgłoś
1 lo coś cieniutko
Odpowiedz
0
@ janina
dnia 11.11.2009, 13:04 · Zgłoś
Trzcinica rządzi...:D
Odpowiedz
0
@ Oliwia !!
dnia 11.11.2009, 09:37 · Zgłoś
I Tak Trzcinica Jest The Best !!!! :) :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.