Powiatowe indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce
6
15 września na stadionie lekkoatletycznym w Trzcinicy odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce szkół podstawowych i gimnazjów. Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy Powiatu i Miasta Jasła.
Młodzież rywalizowała w dyscyplinach biegowych, rzutowych i skocznościowych.
W kategorii szkół podstawowych najwartościowszy wynik uzyskał Jakub Dyda z ZSP
w Święcanach, który rzucił piłeczkę palantową na odległość 57,50 m.

Wśród gimnazjalistów najcenniejsze wyniki uzyskali:
Kamila Ciupek z Gimnazjum nr 2 w Jaśle w pchnięciu kulą - 9,41 m
Sergiusz Szylak z ZSP w Kunowej w pchnięciu kulą - 14,67 m
Marek Fiega z ZSP w Kunowej w rzucie oszczepem - 41,50 m

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych dyscyplinach otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu i Miasta Jasła.
Zawody te miały na celu wyłonienie reprezentacji Powiatu Jasielskiego na zawody wojewódzkie, które odbędą się 29 i 30 września w Rzeszowie.

Szkolny Związek Sportowy Powiatu i Miasta Jasła
Młodzież rywalizowała w dyscyplinach biegowych, rzutowych i skocznościowych.
W kategorii szkół podstawowych najwartościowszy wynik uzyskał Jakub Dyda z ZSP
w Święcanach, który rzucił piłeczkę palantową na odległość 57,50 m.
Wśród gimnazjalistów najcenniejsze wyniki uzyskali:
Kamila Ciupek z Gimnazjum nr 2 w Jaśle w pchnięciu kulą - 9,41 m
Sergiusz Szylak z ZSP w Kunowej w pchnięciu kulą - 14,67 m
Marek Fiega z ZSP w Kunowej w rzucie oszczepem - 41,50 m
Najlepsi zawodnicy w poszczególnych dyscyplinach otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu i Miasta Jasła.
Zawody te miały na celu wyłonienie reprezentacji Powiatu Jasielskiego na zawody wojewódzkie, które odbędą się 29 i 30 września w Rzeszowie.
Szkolny Związek Sportowy Powiatu i Miasta Jasła
