Strona główna

Pożar w zakładzie przy ul. Produkcyjnej

15
Napisany dnia: 11.02.2019, 16:09 , Tagi: Brak

Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Jaśle interweniowali dzisiaj w związku z pożarem tworzyw sztucznych przy ul. Produkcyjnej w Jaśle. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

Zawiadomienie o pożarze, który wybuchł na terenie jednego z zakładów produkcyjnych przy ul. Produkcyjnej w Jaśle, trafiło do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle o godzinie 13.20. Na miejsce Zadysponowanych zostało pięć zastępów straży pożarnych. Po przybyciu strażaków na miejsce okazało się, że pożar został przygaszony przez pracowników zakładu przy użyciu wody. Jak się okazało, ogniem objęta została siatka z tworzywa sztucznego, składowana poza magazynem na palecie. Nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.

Zadaniem strażaków było dogaszenie pożaru. Akcja gaśnicza trwała blisko pół godziny. Na miejscu zdarzenia pracowali również policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

W pożarze nikt nie odniósł obrażeń.

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Z rozmachem
dnia 11.02.2019, 16:16
Ocena
komentarza:
14
5 wozów w każdym po 5 strażaków pojechało na wycieczkę do czegoś co jedną gaśnicą ugasił pracownik. W bogatym kraju żyjemy.
@ bhp
dnia 11.02.2019, 18:08
Ocena
komentarza:
17
Co się nam ciągle udaje?Odpowiedź prosta. Ciągłe marudzenie nie znając istoty sprawy.Dla kiepsko obeznanych należy się krótkie wyjaśnienie. Informacja telefoniczna o pożarze w firmie przerabiajacej chemikalia,gdzie pracują ludzie.Zas dla wtajemniczonych ,tylko jedna prosta,ale ogromnie znaczącą. decyzja.Wysyłać wszystkie możliwe środki ludzkie i sprzętowe do ratowania..
@ RJS
dnia 12.02.2019, 01:12
Ocena
komentarza:
31
Tak się składa że ja to zgłosiłem... I nie była to palaca się paleta... Czytaj małe kontrolowane ognisko które ugasisz gasnica ... Jak przejezdzalem pożar roznosil się błyskawicznie a jak odjezdzalem płomienie były wysokości hali... Jak dojechałem do skrętu na lwowska płomienie widziałem w lusterku wstecznym...
Jak czytam to durne gadanie i widzę ta znieczulice to mnie trafia..
Że za dużo zastępów... Ze marnowanie pieniędzy...
A co by było gdyby to Twoja chałupa się paliła marudo? Były by pretensje że nikt nie zadzwonił... A po 500 plus i inne socjalne łapkę się wyciąga ...
@ RJS
dnia 12.02.2019, 01:15
Ocena
komentarza:
1
A i jak to jeden pracownik jedna gasnica ugasil to mu współczuję.. Bo chyba jest teraz średnio wypieczony :)
@ JRG
dnia 12.02.2019, 11:50
Ocena
komentarza:
2
Proponuje zapoznać sie ze obsadą wozów PSP w Jaśle, bo z tego co mi wiadomo na jednej zmianie jest 11 strażaków
@ Kot
dnia 12.02.2019, 12:34
Ocena
komentarza:
-6
Płomienie na wysokość hali a hala nawet nieokopcona i na płytkach czyściutko. Obudź się sen powinien się skończyć.
@ Jaslanin
dnia 12.02.2019, 15:28
Ocena
komentarza:
-2
W jasle się nic nie dzieje to i strażacy nie majo co robić. Nie dziwota ze jedna w 30 do jednego płomienia.
@ lol
dnia 11.02.2019, 16:34
Ocena
komentarza:
-8
Bredzisz...
@ seba
dnia 11.02.2019, 16:39
Ocena
komentarza:
-2
zakład produkcyjny , a gdzie gaśnice , taką paletę to się gasi jedną gaśnicą, a nie dysponować aż pięć jednostek do jednej palety
@ RJS
dnia 11.02.2019, 17:33
Ocena
komentarza:
-5
może zwarcie było
@ Do RJS
dnia 11.02.2019, 17:38
Ocena
komentarza:
13
Tak, składowana siatka z tworzywa sztucznego była pod napięciem
@ Ponury
dnia 11.02.2019, 22:30
Ocena
komentarza:
-6
To tylko ćwiczenia ,troche chałasu,nauczka dla kierowców na drodze.
@ seba
dnia 12.02.2019, 16:23
Ocena
komentarza:
2
gdyby mieli gaśnice to ugasili by sami, a tak nie potrzebna jazda tylu jednostek, myślę że także ktoś wpadł w panikę z tym pożarem palety, to można akurat było ugaśic swoimi siłami isrodkami
@ szefy
dnia 14.02.2019, 01:37
Ocena
komentarza:
2
trzeba posprawdzać kto pisze takie komentarze, zero kultury I czysta nienawiść,
Posprawdzamy tych domowych bajkopisarzy,
jakby był wyrażny adres to by takich odważnych nie było,
ale to kwestia czasu,
tak pisać to mogą sobie w domu na gazecie,
Pozdrawiam mądrych komentatorów I ludzi z klasą
@ @........
dnia 14.02.2019, 22:00
Ocena
komentarza:
1
Odezwał się taki co KOMUNA mu się marzy i wprowadził by na wszystko cenzure a i ZOMO by wysłał
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Mercedesem wjechał w drzewo

   

  Dziś rano na ul. Jana z Dukli doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego mercedesa wjechał w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 • 15 milionów złotych na rewitalizację 

   

  Już wkrótce Miasto Jasło przystąpi do realizacji inwestycji, których łączna wartość opiewa na kwotę blisko 15 mln zł. W mieście powstanie m.in. nowoczesne centrum nauki. Remontu doczeka się również plac Żwirki i Wigury wraz z ulicami przyległymi. Zadania rewitalizacyjne finansowane będą przy udziale środków pochodzących z UE.

 • Konkurs na dyrektora szpitala rozstrzygnięty

  Komisja konkursowa powołana przez radę powiatu dokonała wyboru dyrektora jasielskiego szpitala. Do konkursu przystąpiło trzech kandydatów. Dzisiaj z jednym z nich podpisano umowę.

   

 • Budżet Obywatelski wraca do prokuratury

  Sąd Rejonowy w Jaśle rozpatrzył zażalenie złożone przez władze miasta Jasła na postanowienie prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia w sprawie nieuprawnionego przetwarzania danych osobowych mieszkańców Jasła w ramach pierwszego budżetu obywatelskiego. Sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia.

 • Oświadczenie nauczycieli i pracowników jasielskiego "Ekonomika"

   

  Nauczyciele i pracownicy jasielskiego "Ekonomika" wydali oświadczenie w związku trwającym w Polsce strajkiem nauczycieli. 

 • Zdrowie ucznia priorytetem dla polskiej szkoły

   

  W minioną sobotę, w jasielskiej filii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście edukacji zdrowotnej”. Wzięło w niej udział blisko sześćdziesięciu nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Szczególnie wartościowe dla praktyków edukacji okazały się przygotowane przez organizatora konferencji warsztaty.

 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie Visionoptyk

   

  Salon Visionoptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku 25 kwietnia, 8, 20 i 31 maja 2019 r. Zadzwoń już dziś i umów się na badanie.

 • Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

   

  Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

 • ICOONE® - najnowszy masaż podciśnieniowy

   

  ICOONE® to najnowszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. ICOONE® jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. 

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105