Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pożegnanie jesieni na Śniadeckich

12

To będzie ostatni mecz IV ligi w tym roku na Śniadeckich. W przedostatniej, XIV już kolejce spotkań "Gamrat" Czarni na pożegnanie jesieni w Jaśle podejmować będą Strumyk Malawa. W obozie gości od początku sezonu zaszło wiele zmian.

Włodarze klubu zdążyli już w tej rundzie wymienić szkoleniowca, Rafała Domarskiego na tym stanowisku zastąpił Marcin Wołowiec, a pod wodzą nowego trenera zespół doznał tylko jednej porażki. Ponadto Strumyk podobnie jak Lechia Sędziszów ma poważne problemy z murawą własnego stadionu, która nie nadaje się do gry, stąd też ostatnie pięć spotkań ligowych piłkarze z Malawy rozgrywali na wyjeździe. W tabeli zajmują miejsce w środkowej jej części, z sześcioma punktami przewagi nad strefą spadkową. Na sobotnie potknięcie drużyny Marcina Wołowce liczy w sumie pięć drużyn, które mają szansę przeskoczyć naszych rywali w ogólnej klasyfikacji. Malawianie od trzech sezonów występują na czwartoligowych boiskach, kiedy to w czerwcu 2008 roku uzyskali awans z rzeszowskiej klasy okręgowej. W poprzednich rozgrywkach dość szczęśliwie utrzymali się w lidze, o czym zadecydowało zaledwie jedno "oczko".

Faworytem sobotniego starcia są bez wątpienia podopieczni trenera Jerzego Daniły, aczkolwiek wszystko zweryfikuje boisko, gdzie jednak dwa sezony temu Czarni niespodziewanie ulegli przyjezdnym 1:2. Z drugiej strony, jak przystało na wicelidera rozgrywek, który u siebie meczu nie przegrał, tracąc przy tym tylko jedną bramkę, jaślanie nie mogą sobie pozwolić na stratę żadnych punktów.


Czarni Jaslo

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Czarni do boju!
dnia 08.11.2010, 16:51 · Zgłoś
Czarni Jaslo licze na was...JKS rulezzz
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 07.11.2010, 20:33 · Zgłoś
dno malawa pokazała jak się walczy!!! strumyk nas rozjechał, ,walka budzi podziw gratulacje dla druzyny z Malawy!!!Czarni dno zero gry tylko dlugie piłki, które nic nie dają!!jestem wiernym kibicem z Czarnymi na dobre i na zle, ale trzeba się zastanowić co dalej?Ja osobiście coraz mniej wierze w potencjał naszego szkoleniowca .Ciekawy jestem jakie jest wasze zdanie co do trenera naszej ukochanej druzyny?
Odpowiedz
0
@ jaro
dnia 07.11.2010, 10:53 · Zgłoś
PiS-man jedzie jadem jak jego partia coś [...] [...]? Na [...] koszulki by nie dobrał
Odpowiedz
0
@ kaz
dnia 07.11.2010, 08:13 · Zgłoś
to sie pozegnali...
Odpowiedz
0
@ kondor
dnia 06.11.2010, 23:27 · Zgłoś
kARA za wręczenie koszulki gajowemu !!
Odpowiedz
0
@ heh
dnia 06.11.2010, 18:22 · Zgłoś
[...] !
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 06.11.2010, 10:45 · Zgłoś
Kto w tym meczu będzie grał z koszulką z nr 1: Kwiek, Gowin czy ten, no jak mu tam?, Gajowy Bronek? :D
Odpowiedz
0
@ Kibol
dnia 06.11.2010, 10:39 · Zgłoś
Mecz dzisiaj o 13tej a zapowiedz jest ze strony Czarnych.
Odpowiedz
0
@ Jaselko
dnia 06.11.2010, 10:38 · Zgłoś
Tylko Czarni i tylko zwyciestwo!
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 05.11.2010, 23:37 · Zgłoś
Wszyscy kibice na mecz.
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 05.11.2010, 16:19 · Zgłoś
Uwielbiam te zapowiedzi bez podania dnia miejsca ani godziny meczu. Ja akurat wiem kiedy jest mecz lecz na pewno znajdą się tacy co chcieliby się dowiedzieć ale to nie z tej skopiowanej zapowiedzi...
Odpowiedz
0
@ czes
dnia 05.11.2010, 11:36 · Zgłoś
Mecz jest okazja do przedstawienia niektorych blaznow kibicom ...przeciez zblizaja sie wybory....z drugiej strony CZarni a moze prezesi maja ich coraz mniej ....
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.