Pożegnanie sezonu tenisowego
W dniach 2-3 października, na pożegnanie sezonu letniego odbył się Turniej Tenisowy na kortach MOSiR. W zawodach rywalizowało 17 uczestników.
Wyniki decydujących meczy - półfinał:
TOMASZ DZIEDZICKI-WOJCIECH GOLEC-6/0 2/6 6/3
TOMASZ PIÓREK-BARTOSZ PIÓREK-4/6 6/4 7/5
Finał:
TOMASZ PIÓREK-TOMASZ DZIEDZICKI- 6/4 6/0
Podziękowania dla dyrektora Tadeusza Baniaka, MDK oraz SMTZ oraz dla Pizzerii Faraon i miłośnika tenisa Janka Żołny - fundatora nagród.
Wszystkich amatorów tej dyscypliny, a zwłaszcza tych wahających się zapraszamy na kolejne turnieje.
A.RÓŻYCKI/W.WINIARSKI
