Pracowity weekend judoków

2

Judocy klubu UKS ASW JUDO JASŁO wystąpili w zawodach w Rzeszowie i Gliwicach. Wychowankowie Przemysława Czarneckiego zdobyli 19 medali!

W Rzeszowie odbył się turniej z okazji Światowego Dnia Judo gdzie udział wzięły kluby z województwa podkarpackiego i małopolskiego.

5. Zagórska Julia.

Z okazji Światowego Dnia judo nasz klub wziął również udział w konkursie organizowanym przez Polski Związek Judo na wykonanie zdjęcia judoków, którzy robią piramidę. Nasz klub w tym konkursie zdobył pierwsze miejsce i został wyróżniony przez Polski Związek Judo.

W niedzielę tj.29.10. 2017 w Gliwicach rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek.

W zawodach nasz klub reprezentowało w grupie juniorek 5 zawodniczek, które wywalczyły następujące rezultaty:

Złote medale zdobyły Natalia i Joanna Nocula oraz Lena Zoła.

Srebrny medal zdobyła Oliwia Brągiel natomiast brązowy Katarzyna Dubis.

Warto nadmienić, ze dla Natalii i Joanny był to 7 medal Mistrzostw Polski wywalczony w ich karierze sportowej a drugi w tym roku.

Obie zawodniczki w swojej kolekcji mają medale zdobyte w grupie wiekowej młodziczek, juniorek młodszych i juniorek.

Dla obu jest to dobry prognostyk przed rywalizacją w grupie seniorkiej.

Dzięki wynikom dziewczyn nasz klub podczas tych zawodów w klasyfikacji medalowej zdobył 2 miejsce podczas tych mistrzostw.

Oba wyjazdy na zawody zostały zorganizowane dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Jaśle.