Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Premiera najnowszego utworu zespołu That's O&K już dzisiaj!

13

Dzisiaj o godzinie 19. w serwisie YouTube odbędzie się premiera najnowszego kawałka pt. „FAITH, HOPE and LOVE” wraz z klipem. Jest to letnia ballada, której słowa zwracają uwagę na ważne wartości. - Piosenka zachęca do modlitwy, aby wiara nadzieje i miłość zawsze gościły w naszych sercach – mówią siostry Aleksandra i Kornelia Mistachowicz z zespołu That's O&K.

Aleksandra i Kornelia – siostry Mistachowicz z Jasła, wokalistki zespołu That's O&K zapraszają na premierę najnowszego utworu wraz z klipem. O godzinie 19. w serwisie YouTube pojawi się najnowszy singiel. Zdradziły, co skłoniło ich do pracy nad piosenką pt. „Faith, Hope and Love”.

- Piosenka „Faith, Hope and Love” czyli „Wiara, nadzieja i miłość” powstała nieprzypadkowo, ponieważ w tym roku w czerwcu bardzo bliscy nam przyjaciele dostąpili zaszczytu zawarcia związku małżeńskiego i to właśnie na ich weselu utwór ten miało okazję usłyszeć przedpremierowo dość pokaźne grono zaproszonych gości – zdradziły.

- Piosenka zachęca do modlitwy, aby wiara nadzieja i miłość zawsze gościły w naszych sercach. Nie jest to utwór sakralny a letnia ballada zwracająca nasza uwagę na tak ważne wartości, a przy okazji przekazująca emocje i uczucia, które głęboko w nas drzemią a którymi chcemy podzielić się ze światem – dodały.

Koniecznie tego nie przegapcie!

<Zobacz premierę>

id

Napisany dnia: 21.09.2021, 16:03
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Bartekk
dnia 21.09.2021, 20:25
Ocena
komentarza:
-2
Niestety ale nawet jak na debiut za słabe pod względem wokalu, tekstu, teledysku. Mówiąc krótko całość do kitu. Ogromne brawa za chęci i trzyma kciuki że kiedyś będzie lepiej.
@ dragoness
dnia 21.09.2021, 20:26
Ocena
komentarza:
-11
Przepiękne! Gratuluję talenty i urody.
@ dragoness
dnia 21.09.2021, 20:27
Ocena
komentarza:
-13
talentu, oczywiście, choć talentów widzę tu wiele.
@ Natural Born Leader
dnia 21.09.2021, 20:36
Ocena
komentarza:
7
Patrząc z nieukrywaną ciekawością jak nasz "skowronek" Michaś łamaną angielszczyzną kaleczy ostatnimi czasy klasyki polskiej muzyki rozrywkowej, to dziewczyny nie mają się czego wstydzić.
@ dragoness
dnia 22.09.2021, 06:39
Ocena
komentarza:
-6
Angielski Michała bardzo się poprawił.
@ Dawid
dnia 22.09.2021, 06:54
Ocena
komentarza:
-7
Ja to z nostalgią wracam do wspomnień z lekcji u pani. Chciałbym aby te czasy się wróciły.
@ Fan
dnia 22.09.2021, 09:32
Ocena
komentarza:
3
Ale spiew nadal belkot
@ dragoness
dnia 22.09.2021, 12:43
Ocena
komentarza:
0
Bardzo dziękuję, Dawidzie. Takie słowa to dla nauczyciela największa nagroda.
@ Natural Born Leader
dnia 22.09.2021, 12:44
Ocena
komentarza:
7
Bez złośliwości, ale po oglądnięciu flash moba Freddiego Mercurego na krakowskim rynku muszę stwierdzić z całą odpowiedzialnością, że jego angielski to jest dramat - akcent, mylone słowa, katorga.
Za to co zrobił z piosenką Ciechowskiego też powinien być kryminał.
Miał rację polski poeata, że polski show biznes, to jest muppet show, ale ani show, ani biznes.
@ Dawid
dnia 23.09.2021, 18:30
Ocena
komentarza:
2
Po prostu to szczera prawda. Pani potrafi zainteresować ucznia, zaszczepić ciekawość obcego języka i pokazać w praktyce jak angielski jest przydatny. Po latach jedno co bym zrobił to pilniej się uczył bo brakuje mi czasem słówek czy zwrotów, choć w miarę załatwię przez telefon to co mi trzeba.
@ dragoness
dnia 23.09.2021, 19:31
Ocena
komentarza:
2
Jeszcze raz ogromnie dziękuję. Robię, co mogę.
@ bazalt
dnia 22.09.2021, 09:06
Ocena
komentarza:
1
Piosenka całkiem dobra, dziewczyny powinny popracować z aranżerem - byłoby lepiej. Natomiast clip zrealizowany słabiutko, na siłę i bez pomysłu.
@ Gramofonohaszolagoholik
dnia 22.09.2021, 15:54
Ocena
komentarza:
2
Nie chciałbym się wykazać nietaktem, ale tej przemiłej niewiaście z kręconymi włosami chętnie pokazałbym kawałek Grudziądza o zmierzchu.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kto napadł na 23-latka i dlaczego? Sprawę bada policja

  W minioną niedzielę około godziny 3 nad ranem przy ul. Wojska Polskiego w Jaśle miało dojść do pobicia 23-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego. Mężczyzna zgłosił się do szpitala, a następnie powiadomił o sprawie policję.

 • Ksiądz nie przyjdzie do parafian z wizytą duszpasterską

  Kuria Diecezji Rzeszowskiej wydała zalecenia dotyczące tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Wiadomo już, że tradycyjnej kolędy nie będzie. Księża nie odwiedzą parafian w ich mieszkaniach i domach. Proboszczowie mogą jednak zorganizować spotkania dla grup wiernych w kościele.

 • Setki jaślan na spotkaniu z Mikołajem w jasielskim parku

   

  Do Parku Miejskiego w Jaśle zawitał dzisiaj Mikołaj. Na spotkanie z dziećmi przybył bryczką. Nie zjawił się rzecz jasna z pustymi rękami. Przez ponad godzinę rozdawał bowiem prezenty dla najmłodszych jaślan.

 • Planeta Psa - Psi fryzjer - wkrótce otwarcie!

  Już w środę, 15 grudnia wielkie otwarcie nowego salonu fryzjerskiego dla psów i kotów Planeta Psa! Super promocja!

 • To nie mogło skończyć się inaczej. Ten chłopak jest stworzony do tego, żeby sięgać po najwyższe laury w karate kyokushin

   

  Kamil Mastaj to podręcznikowy przykład tego, jak skromny chłopak z małej miejscowości, dzięki olbrzymiej determinacji i ciężkiej pracy, może osiągnąć sukces sportowy. Lata treningu i wyrzeczeń, wychowanego w podjasielskiej Świerchowej chłopaka, zaprowadziły na sam szczyt kariery zawodowego sportowca. Dzisiaj Kamil z dumą może prezentować złote medale mistrzostw Polski, Europy oraz Świata w karate kyokushin. O swojej drodze do spełnienia sportowych marzeń i nie tylko opowiedział w obszernym wywiadzie udzielonym naszej redakcji.    

 • Ruszyła druga edycja Świątecznej Paczki dla Domu Dziecka w Kołaczycach

   

  Młody jaślanin Szymon Strączek po raz drugi jest inicjatorem zbiórki na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach. W ubiegłym roku za sprawą jego pomysłu została dla nich przygotowana świąteczna paczka. Podczas pierwszej edycji zebrano blisko 5 tysięcy złotych. Śladem ubiegłego roku ruszyła kolejna zbiórka, z której dochód zostanie przeznaczony na najbardziej potrzebne rzeczy.

 • Kiedy Warto Wywiercić Studnię Głębinową?

   

  Czym są studnie głębinowe? Kiedy warto zdecydować się na odwiert? Jaką firmę wybrać, aby spełniała wszystkie nasze oczekiwania? Sprawdź koniecznie!

 • Oferta wigilijna Baru Mlecznego „Wojtek”

   

  Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Niedługo rozpoczniemy przygotowania do najbardziej radosnego święta w roku. Już dzisiaj wielu z nas zastanawia się, jakie potrawy pojawią się na wigilijnym stole. Będzie można je zamówić w Barze Mlecznym „Wojtek”, który przygotował specjalną ofertę wigilijną dla swoich klientów.

 • Pakiet alertowy obostrzeń. Nowe restrykcje w kraju

  Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawił pakiet alertowy obostrzeń związany z pojawieniem się nowego wariantu koronawirusa o nazwie Omikron. Od 1 grudnia obowiązywać będą nowe obostrzenia w kraju. Zostaną również uszczelnione granice i będzie obowiązywał zakaz lotów do siedmiu krajów afrykańskich.

 • Podwyżka dla burmistrza Jasła przegłosowana. Wyższe diety otrzymywać będą również miejscy radni

   

  Rada Miejska Jasła podjęła uchwałę w sprawie ustalenia wynagrodzenia Ryszarda Pabiana, Teraz, będzie on otrzymywał wyższą niż dotychczas pensję. Burmistrz zarabiał będzie niespełna 20 tys. zł brutto. Od stycznia przyszłego roku, wyższe diety otrzymywać będą także miejscy radni.

 • Wybrany asortyment pieczywa zamawiaj online. Odbierz je w sklepach Społem i Gama

   

  Poszukujesz wartościowego pieczywa? Znajdziesz je w sklepach sieci Społem i Gama. Teraz, chleby o obniżonej zawartości węglowodanów, wyższej zawartości białka i błonnika oraz o niskim indeksie glikemicznym można zamawiać online i odebrać w wybranym sklepie na terenie Jasła.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105