Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Program 6 kolejki Ligi Halowej Sokoła

57

Przed nami szósta kolejka ligi halowej. W najbliższy piątek (4.12.2009) czekają nas bardzo ciekawe mecze, a najważniejszym wydarzeniem wieczoru będzie spotkanie dwóch drużyn, które do tej pory wygrały wszystkie tegoroczne mecze: Solidarność Gamrat - Wisłoka Nowy Żmigród.


Ciekawie zapowiada się też spotkanie ubiegłorocznych finalistów ligi, czyli Lidera i Karczmy u Edwarda.

Szczegółowy program wieczoru:


godz. 18.10: Guardi - Agenci

godz. 18.45: Lider - Karczma u Edwarda

godz. 19.20: Ferajna Artura S. - Solgam

godz. 20.00: Real Galacticos - Osiedle Mickiewicza

godz. 20.35: Solidarność Gamrat – Wisłoka Nowy Żmigród

godz. 21.10: Skensy Sztos – TS Sokół


"e6"
Reklama

Komentarze: 57

Dodaj komentarz Widok:
0
@ bawolinhooo SkenS !!
dnia 08.12.2009, 17:44 · Zgłoś
prosta riposta ;)
Odpowiedz
0
@ bawolinhooo
dnia 08.12.2009, 17:43 · Zgłoś
prosta riposta ;)
Odpowiedz
0
@ Pemo
dnia 07.12.2009, 20:50 · Zgłoś
Nie spinać się [...] w necie ! tylko pokazać fajną piłeczkę ! ;]
Odpowiedz
0
@ Zeus
dnia 07.12.2009, 19:26 · Zgłoś
siema
Odpowiedz
0
@ Zeus
dnia 07.12.2009, 19:23 · Zgłoś
boją się bo pisza o żmigrodzie! jak by sie nie bali to by nie pisali!
Odpowiedz
0
@ SkenS EmigranT
dnia 07.12.2009, 17:51 · Zgłoś
Zmigrod jeszcze czeka mecz ze Skensami:)
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 07.12.2009, 17:04 · Zgłoś
:) ze co
ja was sie nie boje hahah
Odpowiedz
0
@ [...] I lo
dnia 07.12.2009, 17:03 · Zgłoś
Ferajna Artura S. to najlepsza druzyna
jestem fanka ryszarda w (wilis) i przemysława p(ponti )
do dzieła chłopcy
wygrajcie
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 07.12.2009, 12:46 · Zgłoś
Żmigród tam nie grał ?
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 07.12.2009, 10:58 · Zgłoś
pokazali,że się nie nadają!!!
Odpowiedz
0
@ messi
dnia 07.12.2009, 10:40 · Zgłoś
Nie Zmigrod tylko Mytarka z tego skladu co graja w lidze halowej w Zmigrodzie bylo chyba tylko 3 zawodnikow,inna gra jest na mosirze a inna na hali w gimnazjum
Odpowiedz
0
@ kibol
dnia 07.12.2009, 09:33 · Zgłoś
Przestańcie już z tym Żmigrodem. Rok temu to samo było na temat LIDERA, teraz przeniosło sie na Żmigród. Dobrze chłopaki grają , trochę szczęścia też mają. Ale ich mecze są fair.
Więc zostawmy już Żmigród i zajmijmy się grą.
Na MOSIRZE już nie mieli tyle szczęścia co w lidze i efekty było widać. Zobaczymy jak dalej się potoczą ich losy.
Narazie jako przedstawiciele dość dużej miejscowości przeciw jasielskim osiedlom nie spisują sie najgorzej. ( Każda seria kiedyś się kończy ).
Odpowiedz
0
@ mosirowiec
dnia 06.12.2009, 21:50 · Zgłoś
haha zmigrod pokazal na mosirze kikiki
Odpowiedz
0
@ turniejowiec
dnia 06.12.2009, 21:01 · Zgłoś
Oo a czegóż to Zmigrod nie wygrał turnieju w sobotę na Mosirze? Przecież byli wielkimi faworytami a tu taka klapa :D
Odpowiedz
0
@ do elo
dnia 06.12.2009, 20:13 · Zgłoś
Żebyś się nie przeliczył :)
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 06.12.2009, 18:22 · Zgłoś
w lidze Zmigrod moze wygrywac sobie nawet po 30:0 przyjdzie do play offow pierwszy mecz w plecy i po turnieju hoho wielki Zmigrod ;)
Odpowiedz
0
@ Mistrz
dnia 06.12.2009, 18:13 · Zgłoś
***
Gamrat stare [...] który pogodzić się z porażką nie potrafią :) Tyle w tym temacie panowie wszyscy byliście wielcy na forum na parkiecie było widać kto lepszy
Odpowiedz
0
@ messi
dnia 06.12.2009, 18:01 · Zgłoś
Nie mozecie sie pogodzic ze was wszystkich Zmigrod ogrywa,przegrywac nie umiecie
Odpowiedz
0
@ zgadzam sie
dnia 06.12.2009, 15:56 · Zgłoś
toż chłopaki mają więcej szczęścia niż rozumu :)
przykładem jest mecz z Ferajną czy Karczmą
Odpowiedz
0
@ messi
dnia 06.12.2009, 14:23 · Zgłoś
Gamrat patrzyl 6razy bezradnie jak pilka wpada do bramki:)
Odpowiedz
0
@ KARCZMA
dnia 06.12.2009, 13:04 · Zgłoś
Żmigród!!! co? ... Karczma na was czeka w play-offach ;)) na rybkach sie nie skoczy;]
Odpowiedz
0
@ pilkarzyk
dnia 05.12.2009, 22:33 · Zgłoś
ło jezus jaki ten zmigrod jest slaby, szczenka mi opada co tydzien
Odpowiedz
0
@ laik
dnia 05.12.2009, 20:17 · Zgłoś
Wisłoka miała 11 zawodników, a Gamrat po czerwonej kartce 5, co oznacza że nie mieli nikogo na zmianę. I tak udało im się w końcówce meczu strzelić 3 bramki po pięknych akcjach i w sumie II połowę wygrali. Kto zna sie na grze halowej to wie o co chodzi. Ogólnie to Gamrat w poprzednich 5 wygranych meczach grał przeważnie w 6, góra 7 zawodników (może grać 12). To chyba jedak świadczy o klasie graczy z Gamratu. Trzymamy kciuki za Gamrat i liczymy na kolejne wygrane !!!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 05.12.2009, 19:01 · Zgłoś
Wisłoka wygrała ok, ale gdyby nie czerwona kartka bezsensowna i nie wiem za co przyznana to losy meczu mogły by się potoczyć inaczej. Gamrat od 3 kolejek gra bez podstawowego bramkarza a tamten Pan nie jest z najwyższej półki i ma już swoje lata. Zresztą Gamrat w końcówce meczu pokazał że umie grać i trafił 3 razy po akcjach w których Wisłoka patrzyła się tylko gdzie piłka lata także nie [...] się tak że Wisłoka gra wielki futbol. Mam nadzieję że Skensy albo Lider pokaża im że nie są gwiazdami na co bardzo liczę.
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 05.12.2009, 18:30 · Zgłoś
a tam buraki i tyle
Odpowiedz
0
@ ligowiec
dnia 05.12.2009, 15:45 · Zgłoś
Faktycznie Wisłoka to bardzo dobry zespół i gra dobrze mimo tego że każdy mówi że są słabi..mogą wygrać lige wiec niech rywale uważają na nich.Jedyną drużyna która zagrała z nimi dobry mecz był zespół Ferajny dobrze grali ale wygrali lepsi!;d;d
Odpowiedz
0
@ pato
dnia 05.12.2009, 14:58 · Zgłoś
I co pilkarzyk?szczenka opadla haha
Odpowiedz
0
@ smiech...
dnia 05.12.2009, 14:14 · Zgłoś
no i kto wygrał???oczywiscie chłopaczki ze zmigrodu,pokazuja miejsce w szeregu waćpanom
z gamratu.do zainteresowanych, którzy twierdzą ze jestem ze zmigrodu - panowie pomyłka:)
Odpowiedz
0
@ dobrze wyszlo?
dnia 05.12.2009, 00:11 · Zgłoś
Ofensywny futbol w Lidze Halowej Sokoła

Wisłoka Nowy Żmigród znowu wygrała kolejny mecz i jako jedyna w lidze halowej ma na swoim koncie komplet punktów. Przekonywujące zwycięstwo odniosła też drużyna Skensy Sztos i mając rozegrany jeden mecz więcej zajęła fotel lidera.

W szóstej kolejce zespoły zdobyły aż 49 bramek (najwięcej w tym sezonie), co daje średnią ponad ośmiu goli na jeden mecz. Sporo, bo ponad 40 bramek padło też w trzeciej, czwartej i piątej rundzie. W lidze króluje wiec ulubiony przez kibiców futbol ofensywny.

Komplet wyników z ostatniego piątku (4.12.2009):



Guardi – Agenci 8-2

Lider – Karczma u Edwarda 4-1

Ferajna Artura S. – Solgam 6-3

Real Galacticos – Osiedle Mickiewicza 3-5

Solidarność Gamrat – Wisłoka Nowy Żmigród 3-6

Skensy - Towarzystwo Sportowe Sokół 8-0



Tabela rozgrywek po sześciu kolejkach:


Mecze
Punkty
Bramki

1) Skensy Sztos
6
16
31-8

2) Wisłoka Nowy Żmigród
5
15
27-17

3) Solidarność Gamrat
6
15
30-18

4) Lider
6
12
19-13

5) Karczma u Edwarda
5
7
19-20

6) Osiedle Mickiewicza
5
5
17-21

7) TS Sokół
5
5
17-22

8) Ferajna Artura S.
6
4
18-24

9) Real Galacticos
6
4
16-26

10) Guardi
5
1
6-17

11) Solgam
5
1
9-24
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 04.12.2009, 23:47 · Zgłoś
jejus jaki ten zmigrod słaby to szok
Odpowiedz
0
@ W
dnia 04.12.2009, 23:03 · Zgłoś
i wygrał Żmigród czyli tak jak było planowane i gdzie ten wielki GAMRAT HAHAH
Odpowiedz
0
@ wygra Nowy Żmigród
dnia 04.12.2009, 18:50 · Zgłoś
ale ja nie rozumiem po co kłócić się tutaj niech wyjdą dwa zespoły na parkiet zagrają swoje przegrani niech schowają się w kąt a wygrani niech noszą wysoko głowę ;P;P;P;P
Odpowiedz
0
@ jajmok
dnia 04.12.2009, 17:32 · Zgłoś
@ pato
moja szczęka opada po każdym czytanym tu komentarzu...
ale po Twoim opadała mi nawet szczenka :D
"pozdro"
Odpowiedz
0
@ pilkarzyk
dnia 04.12.2009, 17:25 · Zgłoś
mi juz szczeka opadła jak piszesz ze zmigrod wygra xD
Odpowiedz
0
@ pato
dnia 04.12.2009, 16:52 · Zgłoś
Zmigrod wygra i wam opadna szczenki...pozdro
Odpowiedz
0
@ pato
dnia 04.12.2009, 16:51 · Zgłoś
Do piłkarzyka:Jak Zmigrod taki slaby to czemu wszystkie mecze wygrali?smieszny jestes
Odpowiedz
0
@ x
dnia 04.12.2009, 16:47 · Zgłoś
według mnie dzisiaj Gamrat pokaże tej całej wisłoce gdzie jest jej miejsce w szeregu
Odpowiedz
0
@ pilkarzyk
dnia 04.12.2009, 15:31 · Zgłoś
przecież ten żmigród słaby ludzie...
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 04.12.2009, 15:06 · Zgłoś
Żmigród to też koledzy, a nie żaden klub. Od klubu mają tylko koszulki. Ludzie, bez jaj no. A jak klub, to bardziej juniorzy.
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 04.12.2009, 14:46 · Zgłoś
Panowie po co sie obrażać niech wygra lepszy to jest sport i trzeba się bawić i cieszyć grą
Odpowiedz
0
@ laik
dnia 04.12.2009, 14:02 · Zgłoś
A dlaczego w turnieju bierze udział klub sportowy Wisłoka Nowy Żmigród ? Inne drużyny to zespoły z danej firmy albo koledzy, tylko Żmigród wystawił klub. Czy to uczciwe ? A Jakby w turnieju wystartowali Czarni Jasło to pewnie by Wisłokę "rozjechali". Niech mi to ktoś wyjaśni.
Odpowiedz
0
@ Buba
dnia 04.12.2009, 12:36 · Zgłoś
tacy jesteście wszyscy mocni a i tak Żmigród wygra ligę Sokoła , Gamrat kolejny zespół który dostanie baty hahahah buhahahaha
Odpowiedz
0
@ do jajmok
dnia 04.12.2009, 11:10 · Zgłoś
jajmok - tj. czereśniak z Nowego Żmigrodu, sprawdzałem w wikipedii, pozdro
Odpowiedz
0
@ widz999
dnia 04.12.2009, 09:03 · Zgłoś
typy na dzis guardi agenci X, lider karczma 2, solgam ferajna x, real mickiewicza 2, gamrat wisloka-[...] interentowi jajmoki NOwy Zmigrod 1, sokol skensy2
Odpowiedz
0
@ do lolo
dnia 04.12.2009, 08:32 · Zgłoś
ojoj uważaj!!!!!!
Odpowiedz
0
@ jajmok
dnia 03.12.2009, 22:40 · Zgłoś
a kto to jest jajmok? :D
Odpowiedz
0
@ pato
dnia 03.12.2009, 15:12 · Zgłoś
Super mecz bedzie Wisloka-Gamrat,ale mysle ze jednak wisloka wygra widac ze sa mocni i graja do konca jak pokazaly to wczesniejsze mecze
Odpowiedz
0
@ LoLo
dnia 03.12.2009, 12:15 · Zgłoś
Dziś Guardi z Arkiem na czele wreszcie da radę!:D
Odpowiedz
0
@ messi
dnia 03.12.2009, 10:54 · Zgłoś
Najciekawszy mecz kolejki to napewno Wisłoka-Gamrat
Odpowiedz
0
@ messi
dnia 03.12.2009, 10:52 · Zgłoś
Guardi,Lider,Ferajna,Real,Wisłoka,Skensy to moje typy na 6kolejke.A wasze typy?
Odpowiedz
0
@ gamrat
dnia 03.12.2009, 10:30 · Zgłoś
Powiedz to w oczy tym jajmokom
Odpowiedz
0
@ do kibic
dnia 03.12.2009, 08:24 · Zgłoś
jak jesteś taki "Ronaldo z widowni" to zbierz kolegów zróbcie drużynę i zobaczymy jak Wam będzie szło. Obrażać, krytykować jest najłatwiej, daj nam wszystkim tą szanse zobaczenia wirtuoza futsalu w jasielskiej hali;)
wyprzedzając twoje pytanie to od razu ci napiszę, że to nie Ponti pisał, pozdro [...]!!
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 02.12.2009, 21:38 · Zgłoś
wisłoka 100% wygra z tymi jajmokami
Odpowiedz
0
@ do kibic
dnia 02.12.2009, 21:03 · Zgłoś
daj spokoj Ferajnie juz [...]
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 02.12.2009, 16:24 · Zgłoś
Ferajna Artura S.
przegeaja
ponti to ...
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 02.12.2009, 13:02 · Zgłoś
agenci ostatnio pokazali że nie są aż tak słabi pomimo tego że przegrali z karczmą- gwardziści uważajcie!!!!!!!!!!!:>
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 02.12.2009, 12:03 · Zgłoś
ciekawe mecze naprawde
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.