Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Program 7 kolejki ligi halowej

32

W najbliższy piątek (11.12.2009) w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle drużyny Ligi Halowej Sokoła rozegrają siódmą kolejkę. Szczegółowy program spotkań przedstawia się następująco:

 
godz. 18.10: Skensy Sztos– Agenci
godz. 18.45: Real Galacticos – Solgam
godz. 19.20: Lider – Osiedle Mickiewicza
godz. 20.00: Solidarność Gamrat – Karczma u Edwarda
godz. 20.35: Guardi – Nowy Żmigród
godz. 21.10: Ferajna Artura S. – TS Sokół


"e6"
Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ixi
dnia 14.12.2009, 10:03 · Zgłoś
na stronie TSSokół jest werdykt w sprawie kar po meczu Guardi-Wisłoka
Odpowiedz
0
@ pzpn
dnia 13.12.2009, 12:48 · Zgłoś
szczeze to wine ponosza sedziowie miala byc pilka bezstykowa a nie jakies zapasy niech o tym pomysla i zaczna troszke gwizdac bo zaczna jak stanie sie cos powaznego ogarnijcie sie!!!!
Odpowiedz
0
@ AA
dnia 13.12.2009, 10:39 · Zgłoś
nie zapominajmy ze Guardi zajelo 3 miejsce w tamtym sezonie i ze w pilke potafia grac,czasami brakowalo im szcescia,bo byli chyba jedyna druzyna co grala kilka meczy bez bramkaza z prawdziwego zdarzenia
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 12.12.2009, 21:27 · Zgłoś
Wszyscy się ogarnąć i zapraszam na Żmigród powiedzieć to tym "młodym gwiazdkom" w oczy !!
Odpowiedz
0
@ hass
dnia 12.12.2009, 21:06 · Zgłoś
nie rozumie tu czegoś jak kartki jakieś miały być to powinny paść od razu po czerwonej nie doszło by do niczego i było by ok mecz by się skończył. a ze sędziowie nie dali niczego tylko stali z boku i zakończyli przed wcześnie mecz to...teraz to juz chyba powinno sie skończyć to obustronnym walkowerem i koniec. niech chłopaki graja sobie dalej emocje poniosły i tyle, graliście kiedyś w piłkę? nie mieliście czegoś takiego? jak nie to za mało się angażowaliście hehehe pzdr
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 12.12.2009, 20:33 · Zgłoś
guardi żmigród powinno być dokończone ale guardi było zdecydowanie lepsze byłem na meczu i widziałem te młode gwiazdki ze zmigrodu znowu ratował bramkarz już któryś raz z kolei
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 12.12.2009, 16:38 · Zgłoś
Powinien być obustronny walkower,zawodnicy ,którzy brali udział w bójce (wyłapani przy pomocy nagranej płytki)wykluczeni na kilka meczy lub z całej ligi,a każda z drużyn powinna zapłacić karę pieniężną (jest taka wzmianka w regulaminie o karach pienężnych).
Odpowiedz
0
@ Pemo
dnia 12.12.2009, 16:22 · Zgłoś
"Chcecie sie bić to na ring a nie dpiłki." ;] "Oby więcej takich meczów jak Sokół- Ferajna bardzo czysty ładny dla oka mecz widać że są jeszcze zespoły których gra cieszy!" szkoda, że nie byłem :) (skensy nudne 10:1 hyhyhyhy) Pozdro choopy !
Odpowiedz
0
@ hass
dnia 12.12.2009, 14:30 · Zgłoś
ale sapiecie glupoty :D guardi zmigrod wiadome ze ci co stoja za guardi beda mowic ze to zmigrod zaczal a ci co za zmigrodem to ze guardi ogldnijcie sobie film i wszysto jasne. wiem jak bylo a sie nie wypowiadam tak jak wy pzdr gramy dalej zadne wykluczenia co wy na glowe upadlicie?
Odpowiedz
0
@ xDxD
dnia 12.12.2009, 14:00 · Zgłoś
pierwsze zawodnik Żmigrodu uderzył zawodnika Guardi głową więc jak już to będzie vo. dla Guardi
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 12.12.2009, 13:40 · Zgłoś
jAKI WALKOWER?wYWALIC OBIE DRUZYNY Z ROZGRYWEK I PO WSZYSTKIM.Chcecie sie bic to na ring a nie dpiłki.
Odpowiedz
0
@ ja44
dnia 12.12.2009, 12:53 · Zgłoś
DO qwerty
Jak nie wiesz kto pierwszy kogo uderzył to zobacz sobie film (jak ci pokażą) sam sędzia to przyznał że pierwszy zaczął zawodnik z guardi więc pewnie vo. będzie dla Wisłoki
Odpowiedz
0
@ xyx
dnia 12.12.2009, 12:31 · Zgłoś
wyciąg z regulaminu LIGI odnośnie meczu Guardi-Żmigród:
12.3. Za kibiców odpowiada drużyna i jej kapitan. Jeżeli sympatycy danego zespołu wszczynają awantury lub w inny sposób zakłócają spokój rozgrywek, organizator ma prawo wycofać zespół z ligi...
więc teraz tylko pozostaje czekać na decyzję:)
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 12.12.2009, 11:48 · Zgłoś
lider to chyba troszke przesadza jak na nauczycieli bo jak oni maja uczyc takiej gry swoich podopiecznych to ja dziekuje szczegolnie nalezy zwrocic uwage na Pana Raka no porazka on chyba pomylil sporty...zapasy
Odpowiedz
0
@ trelefele
dnia 12.12.2009, 11:46 · Zgłoś
1-brak ochrony 2-beznadziejne zachowanie się sędziów-obie drużyny sygnalizowały sędziom że zawodnicy się biją a oni puścili grę dalej(jest to niedopuszczalne) wystarczyło dać czerwone kartki tym 2 zawodnikom i dopiero wtedy grać dalej 3-gdy zawodnicy i kibice wybiegli na boisko sędziowie nie interweniowali tylko z drugiej strony boiska odgwizdali koniec meczu(sic) 4-nie może być zasądzony obustronny remis!!!!!! 5-jestem bardzo ciekawy co by zrobili organizatorzy i sędziowie gdyby wywiązała się prawdziwa walka kto by nad tym zapanował??? prawdopodobnie byłaby to ostatnia kolejka na tej hali!
Odpowiedz
0
@ fa
dnia 12.12.2009, 09:54 · Zgłoś
moim zdaniem mecz zmigrod guardi byl jednym z lepszych na tej lidze halowej, do czasu przerwania meczu
Odpowiedz
0
@ zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
dnia 12.12.2009, 09:42 · Zgłoś
powiecie mi jak moze byc remis obu strony miedz zmigrodem i guardi bo ja nie slyszalem o takim czym moim zdaniem walkower do guardi do koles ze zmigrodu pierwszy udezyl zawodnika z guardi i potem ich kibice wbiegli sie bic ??????? a po zatym moim zdaniem gdzie byla ochrona i czemu kibice stoja kolo boiska a nie na trybunah
Odpowiedz
0
@ Alla
dnia 11.12.2009, 23:04 · Zgłoś
Dym był wszystko było.
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 11.12.2009, 22:54 · Zgłoś
Oby więcej takich meczów jak Sokół- Ferajna bardzo czysty ładny dla oka mecz widać że są jeszcze zespoły których gra cieszy!
Odpowiedz
0
@ e
dnia 11.12.2009, 22:27 · Zgłoś
ile sie skonczylo ferajna sokol? i kto wie jak zostanie roztrzygniety mecz zmigrod guardi?
dobry mecz byl
Odpowiedz
0
@ pilkarzyk
dnia 11.12.2009, 22:07 · Zgłoś
hmm żmigród zremisował z przed ostatnim miejscem ?? ten wspanialy zmigrod ?? ojojjj
Odpowiedz
0
@ hahahah
dnia 11.12.2009, 22:05 · Zgłoś
No to Wisloka pokazala zeby sie z Guardi tak meczyc i dostac od nich :D:D Teraz juz inne druzyny beda wiedziec co zrobic jak beda chcialy urwac punkty wisloce ^^
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 11.12.2009, 21:47 · Zgłoś
Brawo dla guardi ktorzy pokazali wielkiej wisłoce...nie potrafia przegrywać,jesli nie idzie to chcieli w inny sposob wygrac,brawo przede wszystkim zawodnikowi nr.3 z wisloki ktory uderzyl zawodnika z glowy przeciwnika.
i bedzie pewnie vo. dla guardi.pozd od karczmy
Odpowiedz
0
@ do kibic.-try
dnia 11.12.2009, 16:32 · Zgłoś
Jakos nikt tu nie pisze ze Ferajna nie umi grać, chyba że ty masz coś kłopoty z wzrokiem
Odpowiedz
0
@ kibol
dnia 11.12.2009, 16:19 · Zgłoś
zamknij juz ***** bo ta wisłoka mi sie zygać chce 1 miejsce na internetowych Forach.
Odpowiedz
0
@ typki :D
dnia 11.12.2009, 16:12 · Zgłoś
skensy agenci 1, real solgam 1 lider mickiewicza 1, gamrat karczma X, guardi zmigrod X, ferajna sokol 2 !! zapamietajcie ;d
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 11.12.2009, 15:15 · Zgłoś
hahah nawet mnie popieraja ze ferajna nie umie grac
Odpowiedz
0
@ al
dnia 11.12.2009, 14:54 · Zgłoś
mi sie wydaje ze zmigrod nie bedzie mial latwo
Odpowiedz
0
@ hej
dnia 11.12.2009, 08:37 · Zgłoś
pisząc ten teks taczne go pozdrowieniami dla wszystkich dobrych ludzi na tych meczach poznanych aoshg'ashga'gkh'dgs

skensy agenci 1, real solgam 2, lider mickiewicza 2, gamrat karczma 2, guardi zmigrod 2, ferajna sokol x
Odpowiedz
0
@ Kibol
dnia 11.12.2009, 08:00 · Zgłoś
Wisłoka bez żadnych problemów to wygra ,w pozostałych spotkaniach wynik nie ma znaczenia.
Odpowiedz
0
@ ooo
dnia 10.12.2009, 22:30 · Zgłoś
skensy agenci 1, real solgam 2, lider mickiewicza x, gamrat karczma x, guardi zmigrod 2, ferajna sokol 1
Odpowiedz
0
@ pato
dnia 10.12.2009, 21:22 · Zgłoś
Moje typy:Skensy,Real,Lider,Karczma,Zmigrod,Sokól
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.