Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przegrana MKS „MOSiR-Gamrat” z STS Skarżysko Kamienna

26
W poniedziałek 19.04.2010r. rozegrano pierwszy mecz barażowy o wejście do II ligi piłki siatkowej mężczyzn. Gospodarzem był zespół ze Skarżyska. Jaślanie walczą o wejście do II ligi, a drużyna ze Skarżyska broni się przed spadkiem z II ligi.




Pierwszy set miał wyrównany charakter i zakończył się wynikiem 25:23 dla MKS. W drugim wydawało się, że jaślanie wygrają gładko, prowadząc w końcówce 23:20. Jednak gospodarze zmobilizowali się i doprowadzili do zwycięstwa 27:25. Trzeci set również po wyrównanej walce wygrali jaślanie 25:23. Niestety czwartego seta MKS „MOSiR-Gamrat” przegrał dość gładko do 19. Piąty set należał już do siatkarzy gospodarzy i zakończył się wynikiem 15:9, a cały mecz porażką jaślan 3:2. Przed drużyną jasielska istnieje jeszcze duża szansa awansu do II ligi. Warunkiem jest wygranie rewanżu w Jaśle w lepszym stosunku niż w Skarżysku.



Mecz odbędzie się 24.04.2010r. w hali jasielskiego MOSiR-u o godz. 17.00.


MKS „MOSiR-Gamrat” Jasło pod wodzą Marcina Cioska wystąpił w składzie:
Kumor M., Gliwa M., Wietecha M., Janik A., Łaba P., Wrzosek K., Zabawa K., Cynkiel J., Pawlik D., Dedo B.
 

Tadeusz Baniak
Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ John
dnia 25.04.2010, 11:37 · Zgłoś
A tak miało być dobrze, a niestety pozostajemy w III lidze.
Odpowiedz
0
@ kurde
dnia 25.04.2010, 09:58 · Zgłoś
no brakło kilka pkt ;<
Odpowiedz
0
@ XYZ
dnia 25.04.2010, 08:41 · Zgłoś
MKS wygrał 3:2 ale niestety nie awansował ponieważ STS miał lepszy stosunek małych punktów. Chłopaki przegrali 17 punktami jeśli się nie mylę. MKS i tak dużo osiągnął w tym sezonie. Pokazał na co ich stać.
Mówi się trudno i trzeba walczyć w następnym sezonie. :)
Dalej MKS...MKS...MKS !!! :D Pozdrawiam wszystkich zawodników :)
Odpowiedz
0
@ @ciekawe
dnia 25.04.2010, 00:12 · Zgłoś
Zgadza się. III liga siatkówki jest ostatnią klasą rozgrywkową. Zgodzisz się też zapewne że drużyny zajmujące ostatnie miejsca w tejże III lidze to tak jak w piłce nożnej A, B i C klasa. Wynika to tylko i wyłącznie z LICZBY zgłoszonych drużyn. Jednak drużyny walczące o awans do II ligi w piłce nożnej i siatkówce są na tym samym poziomie sportowym. Według mnie jasielskim piłkarzom (chodzi mi o drużynę, a nie o poszczególnych zawodników) do tego poziomu dużo brakuje. Można by się nad tym długo rozwodzić, rozważać na temat potencjału obu zespołów w stosunku do nakładów finansowych z UM, tylko po co? Ty np. zaślepiony fanatyzmem możesz uważać że Czarni grają jak I liga. I OK. A ja uważam że jak ktoś się wróblem urodził to orłem nigdy nie będzie.
Odpowiedz
0
@ Gosiak
dnia 24.04.2010, 23:45 · Zgłoś
I tak jesteście najlepsi ;)
Szkoda tych małych punktów ;( Ale brawa dla Was!
Libero zespołu - świetny zawodnik! :)
Odpowiedz
0
@ snake
dnia 24.04.2010, 23:14 · Zgłoś
podobno sts skarzysko przegrał 2-gi mecz 2-3 ale awansował małymi punktami
Odpowiedz
0
@ ciekawe
dnia 24.04.2010, 22:34 · Zgłoś
o ile mi wiadomo to III liga siatkówki jest ostatnią klasą rozgrywkową chyba, że się mylę??
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 24.04.2010, 21:47 · Zgłoś
hej : ) jak tam wynik siatkarzy ?? jest II liga
Odpowiedz
0
@ ciekawski
dnia 23.04.2010, 23:19 · Zgłoś
Będzie jutro jakiś doping wogólę na meczu chłopaków?
Odpowiedz
0
@ W Jaśle only Czarni
dnia 23.04.2010, 23:05 · Zgłoś
city Jasło only Black kolors 1910 sto lat tradycji...
Odpowiedz
0
@ eh
dnia 23.04.2010, 22:08 · Zgłoś
i znowu zaczynacie z czarnymi w artykule na temat siatkowki...
Odpowiedz
0
@ do Ciekawe
dnia 23.04.2010, 11:49 · Zgłoś
czarni i II liga chyba cię pogieło!?!?
Odpowiedz
0
@ @ciekawe
dnia 23.04.2010, 11:17 · Zgłoś
Bo Czarni grają w klasie rozgrywkowej która jest poniżej oczekiwań większości kibiców. Ich awans z ligi Okręgowej do ligi Regionalnej to sportowy "obowiązek". W przypadku MKS MOSIR awans będzie sporym osiągnięciem.
Odpowiedz
0
@ ciekawe
dnia 22.04.2010, 20:20 · Zgłoś
jak by to byli Czarni to byście po nich jechali aż miło, że slabi, że i tak przegraja a tu całkiem inna reakcja. Czy tak nie może być w innych dziedzinach sportu????a nie tylko zawsze źle, źle , źle??
Odpowiedz
0
@ taaa
dnia 22.04.2010, 20:09 · Zgłoś
O tej samej porze mecz Czarnych na stadionie przy Śniadeckich.
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 22.04.2010, 10:41 · Zgłoś
Kibice Musimy zrobić chłopakom z naszego JASEŁKA sportowy doping
( On bardzo pozytywnie wpływa na ich grę)!!! Jeżeli im pomożemy się dopingować jestem w 100% pewien że po meczu razem z nimi będziemy się cieszyć z awansu do II ligi!!!
Odpowiedz
0
@ lo
dnia 22.04.2010, 08:50 · Zgłoś
jazdaaaa z [...]!!!
Odpowiedz
0
@ Michalczak:)
dnia 21.04.2010, 17:59 · Zgłoś
Chlopaki MACIE WYGRAC!! w Jasle bedzie o wiele lepiej! Swoim kibice! Swoja sala! I wszystko SWOJE... nawet kibole:) Pozdrawiam i trzymam kciuki! Rafal
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 21.04.2010, 15:36 · Zgłoś
Rzeczywiście stosunek punktów jest całkiem niezły. Mam nadzieję że zakończy się na liczeniu setów ;) Ale trzeba chłopaków wspomóc w sobotę ]:->
Odpowiedz
0
@ nata
dnia 21.04.2010, 10:37 · Zgłoś
wygrana w jaśle i nie ma bata na [...]!!! jazda
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 20.04.2010, 18:57 · Zgłoś
Trudno, chłopaki w Jaśle wygracie, wierze w to.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 20.04.2010, 16:36 · Zgłoś
lepszy wygral... no cóż...
Odpowiedz
0
@ Koktajl
dnia 20.04.2010, 15:15 · Zgłoś
Brawo!!! Swietna zaliczka przed rewanzem w malych punktach: 113 - 103 dla SKarzyska, ale i tak sie bez Tie breaka odbedzie w Jaśle!!!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 20.04.2010, 14:12 · Zgłoś
Wynik jaki chłopcy uzyskali napawa optymizmem,teraz wykorzystać szansę i zagrać swoje i mamy 2 ligę.
Odpowiedz
0
@ walek
dnia 20.04.2010, 13:40 · Zgłoś
Marcin powodzenia mam nadzieje ze wygracie w Jasle i bedziecie w 2 lidze!!!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 20.04.2010, 12:51 · Zgłoś
brawo chłopaki!w sobote wygrać i mamy 2 lige:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.