Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przerwana zła passa - 3 punkty dla Czarnych

8
 We wczorajszym meczu Czarni pokonali Zryw Dzikowiec 2-0 i tym samym zanotowaliśmy bardzo ważne 3 punkty. Mecz nie stał na najwyższym poziomie, na boisku panował chaos, dużo niecelnych zagrań i fauli.


W 20 minucie gry Dariusz Bernacki kapitalnym strzałem z rzutu wolnego z około 25 metrów zapewnił nam prowadzenie. 28 minucie pewną interwencją popisał się Wiktor Cyran, który bez najmniejszych problemów obronił strzał Piotra Serafina. DO przerwy obraz gry nie uległ zmianie, to Czarni mieli przewagę, ale nie potrafili stworzyć sobie klarownych sytuacji.

W 53 minucie sędzie podyktował rzut karny dla gości, na nasze szczęście Serafin strzela wysoko nad poprzeczką. W 59 minucie meczu niesamowitym uderzeniem z 25 metrów popisał się Bernacki, piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę. W 84 minucie kapitalną bramką popisał się Gazda, piłka po jego uderzeniu z około 30 metrów wpadło pod samo okienko golkipera gości, który przy tym uderzeniu był bez szans.

Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie. Po nudnym meczu zgarniamy cenne 3 punkty. W ligowej tabeli zajmujemy 10 lokatę.


Lesiu
Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
0
@ forewer JKS
dnia 04.05.2009, 21:20 · Zgłoś
Powiem tak, krytyka jes w życiu zawsze potrzebna lecz krytyka konstruktywna a nie bluzgi pod adresem zawodników klubu którego podobno kochacie. Byłem na meczu i powiem że styl faktycznie nie był za wysoki lecz chyba wszyscy się zgodzicie że liczą się trzy punkty które były dla nas do zdobycia (na wagę złota).Zaraz będzie następny mecz i nowe wyzwanie podtrzymajcie chłopaków na duchu dodajcie im wsparcia a nie od razu jazda.
Odemnie: chłopaki pisałem że jestem z wami i jest tak dalej dzięki za walkę i za trzy punkty lecz pamiętajcie że przed wami jeszcze kawał roboty do zrobienia.
Odpowiedz
0
@ kibic z gamratu
dnia 04.05.2009, 10:32 · Zgłoś
styl gry naszej drużyny, godny klasy okręgowej........
Odpowiedz
0
@ realista
dnia 04.05.2009, 09:54 · Zgłoś
Niestety byłem na tym "meczu". Jedyne co cieszy to 3 punkty i dobre informacje o wynikach młodzieży. Mam nadzieję , że nie spadniemy !!!!! :o:o
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 04.05.2009, 08:21 · Zgłoś
Parafialna drużyna? z 28 ligi. Szkoda każdego grosza.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 04.05.2009, 00:26 · Zgłoś
To ważniejsza jest zgoda czy kibicowanie SWOJEJ UKOCHANEJ DRUŻYNIE.
Dla mnie dziecinada.
Odpowiedz
0
@ hahaha
dnia 03.05.2009, 16:15 · Zgłoś
kibic co ty bredzisz ...... jakby kazdy tak robil to zadna zgoda niegdzie by nie jezdzila bo musieli by nawet na mecze z wioskami chodzic :D:D:D:D:D zastanow sie co piszesz .....!!! :D:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 03.05.2009, 14:30 · Zgłoś
i Ty masz się prawo nazywać "kibic " , nie osłabiaj się człowieku!!!
Nigdzie w Krośnie nie byli...nie wiesz nie odzywaj się!:@:@:@
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 03.05.2009, 11:13 · Zgłoś
Jaki spokój bez szalikowców. I macie przykład jak twierdzili że na dobre i złe z JKS-em.A oni pojechali na mecz do Krosna dopingować Karpaty bo wygrały 1-0. U nas nie ma takich kibiców jak w Sanoku, Krośnie czy Debicy.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.