Przygotowania siatkarek z Dębowca w Łebie do sezonu ligowego
W dniach 19-29 sierpnia 2013r. zawodniczki z UKS Gimnazjum Dębowiec przebywały na zgrupowaniu siatkarskim w Łebie. Grupa licząca 41 zawodniczek oprócz zajęć sportowych, które odbywały się 2 razy dziennie odbyła także kilka wycieczek krajoznawczo-turystycznych zwiedzając między innymi: ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym, fokoarium, prehistoryczne oceanarium, a także stare miasto oraz PGE Arena w Gdańsku.

Zawodniczki w trakcie przygotowań odbyły kilka meczów sparingowych z takimi drużynami jak: Jedynka Kozienice, Olimp Katowice oraz MOSiR Łaziska Górne. Bardzo dobrze wyposażona w boiska do piłki plażowej oraz nożnej baza noclegowa pozwoliła maksymalnie aktywnie wykorzystać czas wszystkich uczestników.

Najbliższy sprawdzian zawodniczek odbędzie się 21-22 września na Międzywojewódzkim Festiwalu Siatkarskim w Dębowcu oraz Zarzeczu pod Patronatem Wójta Gminy Dębowiec. W zaplanowanym Festiwalu Siatkówki udział weźmie 14 drużyn w kategoriach: młodziczki oraz seniorki z województwa podkarpackiego oraz małopolskiego.



www.uks-debowiec.pl
Marcin Bolek
