Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przywieźli złoto i brąz do Jasła

56
Wczoraj późnym wieczorem rodzice i wierni kibice powitali piłkarzy Czarnych, którzy wrócili z turnieju Torneo Internazionale città di Agropoli we Włoszech.

Zapraszamy do obejrzenia <Fotorelacji> autorstwa Łukasza Woźniaka.












Jest to wyjątkowy dzień, dzień wielkanocny i długo go zapamiętamy. JKS Czarni zajęli pierwsze miejsce na międzynarodowych zawodach, a druga drużyna trzecie miejsce. Jako burmistrz Miasta Jasła nigdy nie będę żałować środków abyście się wspaniale rozwijali" - powiedziała obecna na stadionie przy ulicy Śniadeckich Maria Kurowska.




Wielkim sukcesem zakończył się dla trampkarzy młodszych start w Torneo Internazionale città di Agropoli. Podopieczni trenera Roberta Podkulskiego okazali się najlepszą drużyną z wszystkich biorących udział w turnieju w roczniku 1996. Wywalczyli oni złoty medal pokonując w finale drużynę San Damiano Monza 3:0.

Podczas Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego we Włoszech bardzo dobrze spisali się także trenowani przez Antoniego Wanata trampkarze starsi.W meczu półfinałowym ulegli nieznacznie gospodarzom zawodów, drużynie Jugend Agropoli 1:3. Zgodnie z zasadami obowiązującymi na tym turnieju, organizatorzy nie przewidują meczu o trzecie miejsce, a przegrani w półfinale zostają ex aequo sklasyfikowani na najniższym stopniu podium.


Zdaniem samego trenera Roberta Podkulskiego jest to ogromny sukces, a chłopcy udowodnili innym zespołom swoją wyższość zarówno taktyczną, jak i techniczną.

Sportowcy z Jasła byli jedynymi reprezentantami Polski podczas turnieju. Do Agropoli wyjechali w niedzielę, 5 kwietnia, żegnani przez rodziny, a także burmistrz Marię Kurowską i starostę Adama Kmiecika. Władze miasta reprezentował we Włoszech radny Jerzy Węgrzyn.


Po zakończeniu turnieju przyznane zostały również indywidualne wyróżnienia dla najlepszych zawodników turnieju: w roczniku ‘94 został nim Karol Madejczyk, a w roczniku ‘96 Kamil Wietecha.


omega
Reklama

Komentarze: 56

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kibic
dnia 19.07.2009, 19:00 · Zgłoś
bravo kamil kowalski a czy gra tu karol madejczyk
Odpowiedz
0
@ marek2000
dnia 09.05.2009, 14:25 · Zgłoś
Pozdrowienia z Australi i gratulacje dla Czarnych Jaslo za wspaniale wyniki zycza Marta i Zosia Podkulska siostry Roberta Podkulskiego dumne ze swojego brata oraz Jasla. Tak trzymac chopaki i nie dawac sie ograc. Duzo goli i zwycienstw B)
Odpowiedz
0
@ artur9617
dnia 05.05.2009, 14:13 · Zgłoś
oni to są najlepsi to mówie ja browarek :@:DB):p:o:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Odpowiedz
0
@ sola
dnia 20.04.2009, 13:36 · Zgłoś
Jezeli gramy na turniejach chlopakami starszymi no to co to za sukces ,to tak wychowujemy mlodzierz ,myslalem ze w rozgrywkach mlodzierzowych gra sie fer no no brawo panowie opiekunowie...
Odpowiedz
0
@ aninim
dnia 20.04.2009, 11:57 · Zgłoś
co wy gadacie!! w.stopyga jest r 94 i gra w roczniku 93 to prawda ale M.SKALA JEST Z ROCZNIKA 93 !! WWW.CZARNIJASLO.PL JUNIORZY MLODSI B
Odpowiedz
0
@ PEPE
dnia 19.04.2009, 20:08 · Zgłoś
A Maryśka mówi, że da środki na rozwój itd. Czysty populizm. Maryśka zamiast boiska np. ze sztuczną nawierzchnią wubuduje grotę i Ci młodzi chłopc bedą chodzili przed meczem tam się modlić. A jak dorosną to i tak pójdą w ..... A młodzi chłopcy jak nie będą mieli gdzie grać t o pójdĄ do groty i zostanĄ ministrantami. I tak Maryśka walczy o elektorat i starszych (nie myLIĆ z moherami) i młodszych, i kibiców, i rodziców.
VIVA MARIJA!!!!!
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 19.04.2009, 15:35 · Zgłoś
dziwne mam rocznik 97 i to samo nazwisko kamil wietecha i jeszcze z jasła jestem:D
Odpowiedz
0
@ nc
dnia 19.04.2009, 00:09 · Zgłoś
Nie 2... :/ 1 zawodnik grajacy w roczniku 93 u pana R.Hapa jest z rocznika 94!
Odpowiedz
0
@ do zalll
dnia 18.04.2009, 22:29 · Zgłoś
Kto był tym drugim? Owszem pojechał z nimi jeszcze jeden zawodnik grający w 1993 roczniku, ale on jest rocznik 1994 ;]
Odpowiedz
0
@ zalllll
dnia 18.04.2009, 00:25 · Zgłoś
i nie tylko jeden z rocznika 93 gral ale nawet 2 :) heh
Odpowiedz
0
@ ooooo
dnia 18.04.2009, 00:25 · Zgłoś
No wlasnie co do tych starszych rocznikow:) kiedys kiedy rocznik 91 pojechal na turniej do Wloch i go wygrali to gral skladem skladajacym sie tylko z rocznika 91 a w dodatku pojechalo z nimi kilku chlopaków z rocznika 92 :) a wtedy to byl turniej rocznika 90 xD takze no ze starszymi rywalami jakos ten turniej wygrali:) i nikt wtedy nawet prawie o tym nie wiedzial ze oni tam w ogole byli ;/ a teraz sie podniecaja niewiadomo jak bo wygrali i to z rowiesnikami:) Chwała im za to i gratulacje ... ale robienie z tego takiej furory to chyba lekka przesada jest ! ! ! :(
Odpowiedz
0
@ zawodnik
dnia 17.04.2009, 17:29 · Zgłoś
co prawda to prawda Skała grał na turnieju mimo , iż jest starszy rocznikowo - nie popieram takiego działania i profesjonaliści tak nie postępują. trzeba jednak dodać fakt iż drużyny włoskie wystawiają na ten turniej starsze roczniki, bo wiek zawodników nie jest weryfikowany.
Odpowiedz
0
@ Stop!
dnia 17.04.2009, 14:58 · Zgłoś
A ja myslę ze jesli faktem jest wystep w zespole starszego chłopaka to jest to OSZUSTWO i super DROGOWSKAZ na przyszłosc dla tych młodych chłopaków jak maja postepowac by osiagnąć sukces.Brawo panowie działacze i trenerzy i brawo rodzice bo nie wierze żebyscie o tym nie wiedzieli.Wstyd i [...] unosi sie nad tym wystepem.Takie działąnia nalezy tepic a nie gloryfikowac pod niebiosa na wszelkiego rodzaju forach internetowych.
Odpowiedz
0
@ Ktoś
dnia 17.04.2009, 11:46 · Zgłoś
"Jako burmistrz Miasta Jasła nigdy nie będę żałować środków abyście się wspaniale rozwijali" to słowa Pani Burmistrz no ciekawe jak to z tymi środkami będzie, mam nadzieje, że następnym razem nie przyniesie 2 cukierków i ulotek o Hankówce! ;p
Odpowiedz
0
@ loto
dnia 17.04.2009, 10:55 · Zgłoś
Trzeba koniecznie wejsc na strone Agropoli i napisac o tym Wlochom....
Odpowiedz
0
@ do loto
dnia 16.04.2009, 21:54 · Zgłoś
No ale jednak M Skała tam byl i gral wiec nooo :) jednak pozwolil xD
Odpowiedz
0
@ Do loto
dnia 16.04.2009, 20:46 · Zgłoś
Loto niestety ale to jest prawda :] Pan Skała gra u R.Hapa w juniorach młodszych B, jeśli nie wierzysz wejdź w ich strone ;]
Odpowiedz
0
@ bezdomny
dnia 16.04.2009, 20:08 · Zgłoś
brawo chłopaki
Odpowiedz
0
@ loto
dnia 16.04.2009, 08:36 · Zgłoś
Nie to chyba niemozliwe p.Wanat pozwolilby na to zeby w jego druzynie gral tzw. lewy zawodnik /starszy/..
Odpowiedz
0
@ Do 1759
dnia 15.04.2009, 22:45 · Zgłoś
To prawda. W roczniku 1994 we Włoszech grał jeden z podopiecznych trenera R.Hapa (M.Skała), zawodnik rocznika 1993. ;)
Odpowiedz
0
@ Lola
dnia 15.04.2009, 20:35 · Zgłoś
Oj zazdrościcie i tyle! Uważam ze koniecznie trzeba im gratulować, a rodzice tych chłopców (uwierzcie mi - wspaniali ludzie) będą wiedzieli co robić, żeby im (ta wasza) woda sodowa nie uderzyła do głowy! :) A wy wszyscy którzy na każdym kroku wymawiacie to, ze kiedyś coś z tymi chłopakami coś złego może się stanie, widocznie sami macie jakieś takie przeżycia! Oj martwcie się o siebie a tu wystarczy napisać "Super! Gratulacje!"
Odpowiedz
0
@ TRIPLEXSIS
dnia 15.04.2009, 18:53 · Zgłoś
Gratulacje chłopcy!!!! Za takie sukcesy możecie zawsze liczyć na naszą pomoc w organizacji imprez jak również wszystkich rodziców, klubu jak też pani burmistrz. Pozdrawiamy serdecznie zawodników i trenerów!!!!!B)B)B)B)B)B)B)
Odpowiedz
0
@ koto
dnia 15.04.2009, 14:22 · Zgłoś
Najbardziej na ostatnim zdjeciu ..zmeczeni sa opiekunowie....
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 15.04.2009, 11:51 · Zgłoś
do trenera: bardzo konstruktywna odpowiedź. Na gwiazdach się nie znam, również na tych zasiadających w tzw. Zarządzie Czarnych Jasło r11; pewnie jest ich wiele i co każda to jaśniej świeci. Podejrzewam, że Twoja wiedza co do sposobu finansowania i funkcjonowania takiego klubu jest na pewno duża o ile nie porażająca. Ja, zwykły obywatel, chciałbym po prostu dowiedzieć się ile pieniędzy z kasy Miasta Jasła idzie na funkcjonowanie tego klubu i mam nadzieję, że taką informację w tym urzędzie uzyskamy. Z drugiej strony pewnie wiele osób jest zainteresowanych jak klub Czarni Jasło finansuje swoje drużyny młodzieżowe ze środków otrzymanych przecież z Urzędu Miasta. I tylko tyle.
I znowu do trenera: dla Twojej wiedzy nauka m.in. o gwiazdach to astronomia; nie pomyl sobie tego z astrologią (pewnie wiesz co to znaczy, bo taki login jaki masz do tego zobowiązuje). A wiesz co znaczy określenie trener: według Słownika PWN to osoba kierująca rozwojem sprawności fizycznej sportowców; według nowej nomenklatury (też trudne słowo) to osoba, która siedziała, siedzi lub będzie siedzieć w areszcie śledczym we Wrocławiu.
Szczerze o pierwsze Cię w ogóle nie podejrzewam, a co do drugiego r30; zobaczymy
Odpowiedz
0
@ k.p
dnia 15.04.2009, 11:01 · Zgłoś
Gratulacje dla młodych sportowców, niech czują się docenieni, bo pracą doszli do takich pięknych wyników.Co do Pani Burmistrz to chce powiedzieć tylko tyle że niestety niech pamięta składając takie obietnice też o innych dyscyplinach sportu w Jaśle a nie tylko o piłkarzach bo mamy wspaniałe siatkarki, pływaków, karateków, judoków a niestety oni nie maja takich środków finansowych jak Czarni, a czytając jasielskie portale internetowe można sprawdzić jakie piękne wyniki osiągają.
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 15.04.2009, 06:57 · Zgłoś
Bylimy i wygrali juz 2 razy:) a ten teraz to jest juz 3 raz xD
Odpowiedz
0
@ trener
dnia 14.04.2009, 22:47 · Zgłoś
Wiesz co? 1759 , idż już spać bo masz takie pojęcie o funkcjonowaniu i finansowaniu piłki nożnej w Jaśle jak ja o gwiazdach:(
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 14.04.2009, 21:56 · Zgłoś
gdyby nie [...] to by nie wygrali :(:(:(:(
Odpowiedz
0
@ zawodik turnieju
dnia 14.04.2009, 21:34 · Zgłoś
zal mi was skoro jetescie tacy marzdzy to jedzie na ten turniej i zajmijcie 1 i 3 miejsce wy tylko jestescie mocny w dodawaniu komentarzy
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 14.04.2009, 20:59 · Zgłoś
Z tych zdjęć wynika, że nasza Pani Burmistrz w piłkę nożną grała od dziecka. Widać, że w ogóle uwielbia sport po szeregu inicjatyw w tej dziedzinie; szczególnie chodzi mi o infrastrukturę sportową: 2 piękne nowoczesne stadiony (Czarnych i w Niegłowicach) z [...] innych obiektów towarzyszących, szereg sztucznych boisk dla dzieciaków, korty tenisowe itp. Naprawdę dobrze jest mieć takich gospodarzy, którzy tak dbają o kulturę fizyczną w naszym mieście.
A tak na poważnie to dla mnie jako mieszkańca jest przykre, że nasze boisko (bo to na pewno nie przypomina stadionu) jest tak zaniedbane (epoka komuny), że nie mamy żadnego ORLIKA czy innego boiska, ze sztuczną trawą tak jak np. Kołaczyce, Pilzno, Jedlicze, Krosno, Gorlice nie mówiąc już o Dukli.
I tak na marginesie dlaczego sport młodzieżowy, chodzi mi o piłkę nożną, jest finansowany z budżetu miasta w taki sposób jak obecnie r11; a mianowicie poprzez klub Czarnych Jasło. Czy Ci ludzie znają się na tym, czy bardziej zależy im na pozorowaniu finansowania piłki nożnej młodzieżowej, a większość funduszy idzie na drużynę seniorską. Warto byłoby się temu przyglądnąć? Wiem, że nasze władze patrzą na doraźne interesy wyborcze i chcą mieć głosy kibiców, mówiąc, że dobro klubu Czarnych leży im na sercu, ale może należy mieć taką drużynę na jaką nas stać.
A poza tym czy nie lepiej mieć drużynę opartą na chłopakach z Jasła.
z
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 14.04.2009, 20:43 · Zgłoś
Pojawiają się komentarze sugerujące, że w naszych drużynach grali chłopcy ze starszych roczników. Czy trenerzy mogli by się w tej kwestii wypowiedzieć? Przecież bardzo łatwo to sprawdzić r11; są jakieś listy uczestników; przecież nikt nie jechał tam pod czyimś nazwiskiem. Jeżeli byłaby to prawda co poniektórzy sugerują to zastanawiające jest czy dla osiągnięcia wyniku należy posuwać się do takich rsprytnychr1; posunięć. Przecież tu nie może obowiązywać zasada: cel uświęca środki. Trzeba pamiętać, że to są jednak jeszcze młodzi ludzi i należy im również wpajać zasady, które obowiązują nie tylko w piłce, ale przede wszystkim w życiu; nie można oszukiwać. Czy ktoś może się kategorycznie odnieś do tej kwestii?
Odpowiedz
0
@ lolololo o
dnia 14.04.2009, 17:58 · Zgłoś
smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley
Odpowiedz
0
@ NaZawszeJKS
dnia 14.04.2009, 17:53 · Zgłoś
Od razu woda sodowa? Na pewno chłopakom miło się zrobiło, że zostali tak przywitani i zdeterminuje ich do jeszcze lepszych wyników, aby mogli być jeszcze raz tak przywitani. Bravo dla rodziców!
Jakoś po Remesie mieli takie samo (jak nie lepsze) przywitanie i jednak potrafią dalej zwyciężać (w lidze są w czołówce - a przecież grają w roczniku straszym o rok! i teraz Agropoli)

Świetna robota! A przy okazji rozsławili trochę Czarnych, bo ludzi na tym turnieju było mnóstwo (nie mówiąc o innych drużynach, które na pewno na długo zapamiętają sobie te porażki)
Odpowiedz
0
@ do Lola
dnia 14.04.2009, 16:44 · Zgłoś
Brawo Lola za komentarz !!!Jak inni rodzice nie kibicuja swoim dzieciakom to trudno. Takich rodziców i kiboców nie ma żaden inny rocznik!!:):) ps. byłem , widziałem
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 14.04.2009, 16:41 · Zgłoś
Gratulacje dla chłopaków i trenerów; rodzice mają się z czego cieszyć. Mamy przykład, że z takiego regionu można stworzyć ciekawą drużynę piłkarską. Musimy sobie zdać sprawę o całym zapleczu jakie Ci młodzi piłkarze mają do uprawiania sportu: boiska, a w zasadzie ich brak, hala sportowa r11; jaka jest to wszyscy w Jaśle wiemy (dobrze, że jest hala w gimnazjum nr 2), inna infrastruktura niezbędna do uprawiania piłki nożnej, trenerzy, którzy trenują chłopców na zasadzie wolontariatu r11; przecież nikt im nie chce dobrze zapłacić. Determinacja tych chłopaków, trenerów i rodziców zaprowadziła ich tam gdzie teraz są. Na pewno dobrze jest się teraz grzać w błysku fleszów i naszym lokalnym politykom i tzw. działaczom klubowym r11; co oni zrobili dla tych chłopaków to tylko oni najlepiej wiedzą. Ale cóż taka jest nasza Polska r11; sukces ma wielu ojców, porażka tylko jednego.
Jeszcze raz gratulacje.
Odpowiedz
0
@ Były piłkarz
dnia 14.04.2009, 15:06 · Zgłoś
Lajtowo chłopaki ale i tak wiadomo jak to się skończy , jeszcze tylko pare lat i się skończy ochota do grania a przyjdzie ochota na co innego..
Odpowiedz
0
@ a,
dnia 14.04.2009, 15:02 · Zgłoś
gratulacje ale z ta fetą to duza przesada, za moment sodowka uderzy, nie mozna ich traktowac jak mistrzow swiata sa na to za młodzi, troszke pokory panowie............. bo łatwo mozna zepsuc chłopcow
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 14.04.2009, 14:41 · Zgłoś
Oto nasza jasielska rzeczywistość,takie piekiełko.Zazdrośc,zawiść,licytacja kto jest lepszy.Wygrywać źle,przegrywać jeszcze gorzej, witać uroczyście źle,nie witać też nie dobrze.Pomniejszać sukcesy innych,szukać dziury w całym, niszczyć to co dobre.Widocznie Jasło nie zasłużyło aby być na szczycie.Popatrzmy na jasielski sport w porównaniu z podobnymi miastami. Nauczmy sie wszyscy cieszyć z sukcesów innych a samemu dążyć do osiągnięcia jeszcze większych!!!
Pozdrowienia dla jasielskich znawców piłki, trenerki i całego sportu.:D
Odpowiedz
0
@ do ;] od Mocusia ..
dnia 14.04.2009, 14:37 · Zgłoś
Weź Sie nie odzywaj jeśli nie wiesz jak było .. Nasi Stoperzy byli niezawodni raz może 2 na mecz nie dali rady i był jakiś [...] a jeśli nie było by zgrania w obronie obawiam sie że było by dużo więcej straconych bramek :) Tyle na ten temat
Odpowiedz
0
@ viking78
dnia 14.04.2009, 14:35 · Zgłoś
GRATULACJE DLA MŁODZIEŻY
Odpowiedz
0
@ zawodnik
dnia 14.04.2009, 13:44 · Zgłoś
do Rodzic : czegóż mam zazdrościć skoro już ten turniej wygrałem jakiś czas temu?
nie podoba mi się robienie z 13-latków wielkich gwiazd i przywitania jak po olimpiadzie..
ale to Wy rodzicami jesteście i Wasza decyzja.
do 'do zawodnik' : to to wiem akurat ale takie gwiazdorstwo znacząco im pomaga.
W Jaśle tak po prostu jest że dzieci jak są małe to wygrywają wszystko gdzie tylko nie pojadą, ale potem się psuje wszystko i w wieku 15 lat przychodzą na mecz "wczorajsi" .
Ci którzy grali , grają, lub interesują się młodzieżową piłką sie ze mną zgodzą..
Odpowiedz
0
@ koto
dnia 14.04.2009, 12:33 · Zgłoś
Drobna poprawka najlepsi zawodnicy druzyn a nie turnieju
Odpowiedz
0
@ koto
dnia 14.04.2009, 12:30 · Zgłoś
Nie robcie chlopakom wody z mozgu CZarni wygrywaja ten turniej nie pierwszy raz tymbardziej ze w druzynie p.Wanata grali starsi ....
Odpowiedz
0
@ Lola
dnia 14.04.2009, 12:24 · Zgłoś
Ta "feta" zorganizowana była tylko i wyłącznie przez rodziców. Jeśli inne roczniki tak nie miały to żale kierujcie do rodziców. A swoją drogą, feta była totalnie [...]! Fajerwerki na maxa! Tylko i wyłącznie żałujcie ze was tam nie było :))
Odpowiedz
0
@ Rodzic
dnia 14.04.2009, 12:14 · Zgłoś
Fete organizowali rodzice, poniważ są dumni ze swoich dzieci! Ta drużyna wygrała także Remes Cup. Są to napewno talenty. A co do waszych dogryźliwych komentarzy to poprostu zazdrość :)
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 14.04.2009, 11:51 · Zgłoś
haha gratulacje Dedok ! Grało się w karne non stop u Wojtasa to sa efekty :D:D
Odpowiedz
0
@ ;]
dnia 14.04.2009, 11:24 · Zgłoś
Wszyscy piszecie że inni jak przyjeżdzali to nie mieli takiego przywitania.. Bo im rodzice wszystko załatwili B);) Ale także jestem za że nie ma co się [...], że zdobyli 1 miejsce. Porównując wyniki z Remes Cup a tym turniejem, gdzie nie stracili bramki, to widać na jakim poziomie były drużyny.
Odpowiedz
0
@ do zawodnik
dnia 14.04.2009, 11:06 · Zgłoś
ale ty stary brednie piszesz :D:D:D nie musza grac zeby skonczyc pod monopolem sam wiesz jaka jest mlodziez w dzisiejszych czasach :P
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 14.04.2009, 11:05 · Zgłoś
Myślę, że nie ma potrzeby zmieniać Trenera rocznika 1996. To jednak p. Podkulski doprowadził tych chłopców do sukcesów ( nie tylko w Agropoli ).Oby tak dalej Trenerze !!!:):).
Odpowiedz
0
@ a
dnia 13.04.2009, 23:50 · Zgłoś
gratulacje dla tych młodych adeptów, uwazam ze antek wanat powinien ten rocznik prowadzic bo ten szkoleniowiec czego nie dotknie tam jest sukces, z całym szacunkiem dla trenera podkulskiego ale poprostu trafił mu sie bardzo dobry rocznik dlatego uwazam ze to trener wanat powinien prowadzic ten zespoł i sukcesy w polsce to tylko kwestia czasu, tak było w przypadku piłki recznej gdzie zdobywał z chłopakami prawie najwyzsze laury w polsce, ten trener potrafi zrobic cos [...]92; niczego, gratuluje sukcesu czarnym, ale i tak najwiekszym sukcesem w jasle uwazam mistrzostwo polski szkoly podstawowej nr 4 w 1990 roku kiedy pokonali najwieksze kluby piłkarskie w polsce, to był tez bardzo dobry i utalentowany rocznik ale niestety zmarnowany...
Odpowiedz
0
@ zawodnik
dnia 13.04.2009, 23:30 · Zgłoś
o jaaa ale podnieta!
juz trzeci raz z rzędu jasielska drużyna wygrywa turniej w Agropoli, jak dotąd nikt takiego przywitania nie miał xD
te dzieci się poczują mistrzami i bohaterami, a tu jednak trochę pokory trzeba, bo skończą pod monopolem za niedługo..
Odpowiedz
0
@ ja:)
dnia 13.04.2009, 22:30 · Zgłoś
No to chłopcy gratulacje!!! :):*
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 13.04.2009, 21:26 · Zgłoś
a ta [...][...] co tam robi pewnie grala i ma srebro ale na ...:D:D:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ Gracz
dnia 13.04.2009, 20:18 · Zgłoś
My tez ten turniej wygralismy kilka lat temu i jakos takiej fety nie bylo jak teraz:) xD a co wazniejsze to nawet pani burmistrzowa pofatygowala sie teraz przyjsc i pogratulowac a o nas to nawet pewnie nikt wtedy nie wiedzial lol;/ xD Ale tak czy tak Gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ She..
dnia 13.04.2009, 19:30 · Zgłoś
Gratulacje...:) :)
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 13.04.2009, 17:27 · Zgłoś
Gratulacje!! Super chłopaki!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.