Przywieźli złoto i brąz do Jasła
56
Wczoraj późnym wieczorem rodzice i wierni kibice powitali piłkarzy Czarnych, którzy wrócili z turnieju Torneo Internazionale città di Agropoli we Włoszech.






„Jest to wyjątkowy dzień, dzień wielkanocny i długo go zapamiętamy. JKS Czarni zajęli pierwsze miejsce na międzynarodowych zawodach, a druga drużyna trzecie miejsce. Jako burmistrz Miasta Jasła nigdy nie będę żałować środków abyście się wspaniale rozwijali" - powiedziała obecna na stadionie przy ulicy Śniadeckich Maria Kurowska.


Wielkim sukcesem zakończył się dla trampkarzy młodszych start w Torneo Internazionale città di Agropoli. Podopieczni trenera Roberta Podkulskiego okazali się najlepszą drużyną z wszystkich biorących udział w turnieju w roczniku 1996. Wywalczyli oni złoty medal pokonując w finale drużynę San Damiano Monza 3:0.
Podczas Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego we Włoszech bardzo dobrze spisali się także trenowani przez Antoniego Wanata trampkarze starsi.W meczu półfinałowym ulegli nieznacznie gospodarzom zawodów, drużynie Jugend Agropoli 1:3. Zgodnie z zasadami obowiązującymi na tym turnieju, organizatorzy nie przewidują meczu o trzecie miejsce, a przegrani w półfinale zostają ex aequo sklasyfikowani na najniższym stopniu podium.

Zdaniem samego trenera Roberta Podkulskiego jest to ogromny sukces, a chłopcy udowodnili innym zespołom swoją wyższość zarówno taktyczną, jak i techniczną.
Sportowcy z Jasła byli jedynymi reprezentantami Polski podczas turnieju. Do Agropoli wyjechali w niedzielę, 5 kwietnia, żegnani przez rodziny, a także burmistrz Marię Kurowską i starostę Adama Kmiecika. Władze miasta reprezentował we Włoszech radny Jerzy Węgrzyn.

Po zakończeniu turnieju przyznane zostały również indywidualne wyróżnienia dla najlepszych zawodników turnieju: w roczniku ‘94 został nim Karol Madejczyk, a w roczniku ‘96 Kamil Wietecha.
omega
Zapraszamy do obejrzenia <Fotorelacji> autorstwa Łukasza Woźniaka.






„Jest to wyjątkowy dzień, dzień wielkanocny i długo go zapamiętamy. JKS Czarni zajęli pierwsze miejsce na międzynarodowych zawodach, a druga drużyna trzecie miejsce. Jako burmistrz Miasta Jasła nigdy nie będę żałować środków abyście się wspaniale rozwijali" - powiedziała obecna na stadionie przy ulicy Śniadeckich Maria Kurowska.


Wielkim sukcesem zakończył się dla trampkarzy młodszych start w Torneo Internazionale città di Agropoli. Podopieczni trenera Roberta Podkulskiego okazali się najlepszą drużyną z wszystkich biorących udział w turnieju w roczniku 1996. Wywalczyli oni złoty medal pokonując w finale drużynę San Damiano Monza 3:0.
Podczas Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego we Włoszech bardzo dobrze spisali się także trenowani przez Antoniego Wanata trampkarze starsi.W meczu półfinałowym ulegli nieznacznie gospodarzom zawodów, drużynie Jugend Agropoli 1:3. Zgodnie z zasadami obowiązującymi na tym turnieju, organizatorzy nie przewidują meczu o trzecie miejsce, a przegrani w półfinale zostają ex aequo sklasyfikowani na najniższym stopniu podium.

Zdaniem samego trenera Roberta Podkulskiego jest to ogromny sukces, a chłopcy udowodnili innym zespołom swoją wyższość zarówno taktyczną, jak i techniczną.
Sportowcy z Jasła byli jedynymi reprezentantami Polski podczas turnieju. Do Agropoli wyjechali w niedzielę, 5 kwietnia, żegnani przez rodziny, a także burmistrz Marię Kurowską i starostę Adama Kmiecika. Władze miasta reprezentował we Włoszech radny Jerzy Węgrzyn.

Po zakończeniu turnieju przyznane zostały również indywidualne wyróżnienia dla najlepszych zawodników turnieju: w roczniku ‘94 został nim Karol Madejczyk, a w roczniku ‘96 Kamil Wietecha.
omega
