Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

„Pszczółka” – jedyny taki market w Jaśle

W minioną sobotę w Jaśle odbyło się wielkie otwarcie nowego marketu budowlanego. Tego dnia „Pszczółkę” odwiedziło blisko pół tysiąca klientów, na których czekało wiele promocji oraz atrakcyjne nagrody.

Otwarcie „Pszczółki” to efekt nawiązania współpracy pomiędzy firmą JAMIX, obecną na lokalnym rynku od ponad dwudziestu lat a Grupą MAJSTER BUDOWLANE ABC z Włocławka. Jasielska „Pszczółka” jest jedynym w południowo-wschodniej części Polski marketem, wchodzącym w skład sieci marketów budowlanych stworzonej przez wymienioną wyżej grupę. Szeroka gama doskonałych jakościowo produktów dla domu, ogrodu, towarów polskich producentów, z pewnością stanowić będzie interesującą ofertę dla jego klientów.

Zespół złożony z właścicieli oraz pracowników firmy JAMIX przez kilka tygodni z zakasanymi rękawami robił wszystko, aby w dniu uroczystego otwarcia „Pszczółka” była w stu procentach gotowa na przyjęcie zaproszonych gości oraz klientów. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonali członkowie zarządu jasielskiej firmy oraz przedstawiciele Grupy MAJSTER BUDOWLANE ABC. Na krótkie podsumowanie niezwykle gorącego okresu, poprzedzającego wielkie otwarcie marketu pozwolił sobie Jacenty Bubenko. – Dziękuję bardzo pracownikom firmy JAMIX,  jej współpracownikom oraz zarządowi. W sposób szczególny chciałbym jednak podziękować dwóm osobom, które od 1991 roku pracują w firmie JAMIX zarządzając nią i kierując. Tymi osobami są Mirosław Drozd oraz Barbara Bubenko. Bardzo dziękuję również tym wszystkim, którzy w ostatnim okresie, zarówno w dzień, jak też w nocy ciężko pracowali, aby dzisiaj nasza „Pszczółka” była uśmiechnięta – mówił.   

Wydarzenia związane z wielkim otwarciem „Pszczółki” w Jaśle przeszły najśmielsze oczekiwania właścicieli firmy JAMIX. Swojego zadowolenia nie kryli również przedstawiciele Grupy MAJSTER BUDOWLANE ABC. Trudno się temu dziwić, skoro nowo otwarty market w ciągu zaledwie kilku godzin odwiedziło blisko pół tysiąca klientów. W samych superlatywach na temat współpracy z jasielskim partnerem mówił tego dnia Piotr Langierowicz, wiceprezes Grupy MAJSTER BUDOWLANE ABC. Jego zdaniem przed jasielską „Pszczółką” roztacza się wizja niczym niezakłóconego rozwoju. – Markety i mini markety „Pszczółka” budujemy w całej Polsce. Właściciele firmy JAMIX zwrócili się do nas z pytaniem, czy bylibyśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy, a co za tym idzie otwarciem w Jaśle „Pszczółki”. Pierwsze rozmowy odbyły się w wrześniu ubiegłego roku. Perspektywa realizacji projektu była bardzo obiecująca. Warto podkreślić, że panowie, Jacenty Bubenko oraz Mirosław Drozd są wizjonerami o bardzo mocno spersonalizowanych potrzebach. Jasło jest miastem o dużym potencjale w kontekście rozwoju tego rodzaju miejsc. W ten sposób podjęliśmy decyzję o otwarciu marketu budowlanego w pełnym tego słowa znaczeniu. Jego powierzchnia to blisko 500 m2 co pozwala nam określić go jako market budowlany w pigułce. Wyróżnia nas skondensowana oferta w każdym z działów. Z pewnością zaspokoi ona główne potrzeby przyszłych klientów jasielskiej „Pszczółki” – przekonuje.

W dniu otwarcia na klientów „PSZCZÓŁKI” zlokalizowanej przy ul. Towarowej 20 w Jaśle czekały liczne promocje. Nie zabrakło wartościowych i atrakcyjnych nagród, w tym 50 calowego telewizora, roweru, wiertarki oraz wielu innych . Dla najmłodszych przygotowano szereg zabaw i atrakcji. Klienci marketu strudzeni zakupowym szaleństwem mogli posilić się smaczną kiełbasą z grilla.

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 30.04.2019, 09:00
 • Sieklówka: Wiejski Ośrodek Zdrowia w fatalnym stanie. Czy przeniosą go do szkoły?

  Władze miasta Kołaczyc zaproponowały przeniesienie ośrodka zdrowia do budynku szkoły społecznej w Sieklówce. Koszt obecnej siedziby przekracza możliwości finansowe budżetu gminy. Mieszkańcy najpierw się zgodzili, później wycofali swoją aprobatę...

 • Chcą odwołać sołtysa Łask i Sobniowa

   

  Wójt Gminy Jasło zarządził przeprowadzenie głosowania w sprawie odwołania sołtysa wsi Łaski-Sobniów. To efekt wniosku złożonego przez Radę Sołecką na ręce Wojciecha Piękosia. Pismo podpisało blisko 100 mieszkańców wsi. Padają w nim poważne oskarżenia, którym jednak Mieczysław Baran stanowczo zaprzecza.

 • Jedz smacznie i tanio „U Wojtka”

 • Prokuratura kończy badać sprawę budżetu obywatelskiego. Czy radna złamała prawo?

  Wracamy do sprawy Budżetu Obywatelskiego 2019. Końcem lutego br. dowiemy się, czy prokuratura postawi zarzuty osobom podejrzanym o nieuprawnione wykorzystanie danych osobowych. Trop prowadzi również do osoby pełniącej funkcję publiczną.

 • Pacjenci są zszokowani. Lekarka opuściła dyżur na POZ

  To, co wydarzyło się dzisiaj w budynku jasielskiego szpitala było dla pacjentów olbrzymim szokiem. Nie wszyscy doczekali się bowiem pomocy lekarza dla dorosłych w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w zakresie POZ. Lekarska opuścił dyżur twierdząc, że pacjenci zachowują się jak zwierzęta.

 • Kładka na Gądkach aż prosi się o remont

   

  Kładka na osiedlu Gądki, łącząca osiedle z pozostałą częścią miasta jest w nienajlepszym stanie. Betonowe płyty w dużej części posiadają odkruszenia i liczne ubytki. Na elementach stalowych konstrukcji widoczne są z kolei ubytki powłok malarskich. Czy wkrótce doczeka się ona kompleksowego remontu?

 • Była dyrektor walczy o swoje prawa. Wojewoda złożyła skargę do sądu

  W ubiegłym roku Barbara Wierdak-Cyboroń wygrała konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Mimo to Zarząd Powiatu w Jaśle postępowanie unieważnił. Była dyrektor walczy o swoje prawa. Wkrótce sprawa rozstrzygnie się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Rzeszowie...

 • Na ścianie budynku dawnego „Sokoła” powstał mural

   

  Na ścianie budynku, który niegdyś był siedzibą Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” powstał mural. Obraz nawiązuje do historii przedwojennego Jasła. Przedstawia również postać patrona jednej z pobliskich ulic. Autorami obrazu są artyści zrzeszeni w jasielskiej nieformalnej grupie PLAJA.

 • 24-letni Adrian wpadł do studni. Jak doszło do tej tragedii?

  Wczoraj wieczorem w Brzyskach miało miejsce dramatyczne zdarzenie. Młody mężczyzna wpadł do studni na głębokość sześciu metrów. Adrian w stanie krytycznym trafił do jasielskiego szpitala. Mimo dwugodzinnej resuscytacji nie udało się go uratować.

 • Uczniowie „Chemika” szlifują swoje umiejętności

   

  W dniach 29-30 stycznia 2020 r. uczniowie klasy 2 –technikum kelner oraz klasy 1 – technik żywienia i usług gastronomicznych wzięli udział, wspólnie z  partnerską szkołą ze Słowacji - Spojena Skola w Svidniku
  w warsztatach z zakresu „Carving fruit”.  

 • „Niech się łączą dobre serca przez kolejnych wiele lat...” – Jasielskie Aniołkowe Granie

   

  W czwartek 30 stycznia br. odbyło się uroczyste podsumowanie trzeciej jasielskiej edycji „Aniołkowego Grania”. Ta piękna idea miała swój początek 16 lat temu, kiedy to jedno z wrocławskich przedszkoli zapragnęło nieść pomoc dzieciom nie tylko w rodzinach zastępczych, ale także integrować przedszkola z placówkami opiekuńczymi w coraz to większej liczbie miast w Polsce.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105