Strona główna

„Pszczółka” – jedyny taki market w Jaśle

Napisany dnia: 30.04.2019, 09:00 , Tagi: Brak

W minioną sobotę w Jaśle odbyło się wielkie otwarcie nowego marketu budowlanego. Tego dnia „Pszczółkę” odwiedziło blisko pół tysiąca klientów, na których czekało wiele promocji oraz atrakcyjne nagrody.

Otwarcie „Pszczółki” to efekt nawiązania współpracy pomiędzy firmą JAMIX, obecną na lokalnym rynku od ponad dwudziestu lat a Grupą MAJSTER BUDOWLANE ABC z Włocławka. Jasielska „Pszczółka” jest jedynym w południowo-wschodniej części Polski marketem, wchodzącym w skład sieci marketów budowlanych stworzonej przez wymienioną wyżej grupę. Szeroka gama doskonałych jakościowo produktów dla domu, ogrodu, towarów polskich producentów, z pewnością stanowić będzie interesującą ofertę dla jego klientów.

Zespół złożony z właścicieli oraz pracowników firmy JAMIX przez kilka tygodni z zakasanymi rękawami robił wszystko, aby w dniu uroczystego otwarcia „Pszczółka” była w stu procentach gotowa na przyjęcie zaproszonych gości oraz klientów. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonali członkowie zarządu jasielskiej firmy oraz przedstawiciele Grupy MAJSTER BUDOWLANE ABC. Na krótkie podsumowanie niezwykle gorącego okresu, poprzedzającego wielkie otwarcie marketu pozwolił sobie Jacenty Bubenko. – Dziękuję bardzo pracownikom firmy JAMIX,  jej współpracownikom oraz zarządowi. W sposób szczególny chciałbym jednak podziękować dwóm osobom, które od 1991 roku pracują w firmie JAMIX zarządzając nią i kierując. Tymi osobami są Mirosław Drozd oraz Barbara Bubenko. Bardzo dziękuję również tym wszystkim, którzy w ostatnim okresie, zarówno w dzień, jak też w nocy ciężko pracowali, aby dzisiaj nasza „Pszczółka” była uśmiechnięta – mówił.   

Wydarzenia związane z wielkim otwarciem „Pszczółki” w Jaśle przeszły najśmielsze oczekiwania właścicieli firmy JAMIX. Swojego zadowolenia nie kryli również przedstawiciele Grupy MAJSTER BUDOWLANE ABC. Trudno się temu dziwić, skoro nowo otwarty market w ciągu zaledwie kilku godzin odwiedziło blisko pół tysiąca klientów. W samych superlatywach na temat współpracy z jasielskim partnerem mówił tego dnia Piotr Langierowicz, wiceprezes Grupy MAJSTER BUDOWLANE ABC. Jego zdaniem przed jasielską „Pszczółką” roztacza się wizja niczym niezakłóconego rozwoju. – Markety i mini markety „Pszczółka” budujemy w całej Polsce. Właściciele firmy JAMIX zwrócili się do nas z pytaniem, czy bylibyśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy, a co za tym idzie otwarciem w Jaśle „Pszczółki”. Pierwsze rozmowy odbyły się w wrześniu ubiegłego roku. Perspektywa realizacji projektu była bardzo obiecująca. Warto podkreślić, że panowie, Jacenty Bubenko oraz Mirosław Drozd są wizjonerami o bardzo mocno spersonalizowanych potrzebach. Jasło jest miastem o dużym potencjale w kontekście rozwoju tego rodzaju miejsc. W ten sposób podjęliśmy decyzję o otwarciu marketu budowlanego w pełnym tego słowa znaczeniu. Jego powierzchnia to blisko 500 m2 co pozwala nam określić go jako market budowlany w pigułce. Wyróżnia nas skondensowana oferta w każdym z działów. Z pewnością zaspokoi ona główne potrzeby przyszłych klientów jasielskiej „Pszczółki” – przekonuje.

W dniu otwarcia na klientów „PSZCZÓŁKI” zlokalizowanej przy ul. Towarowej 20 w Jaśle czekały liczne promocje. Nie zabrakło wartościowych i atrakcyjnych nagród, w tym 50 calowego telewizora, roweru, wiertarki oraz wielu innych . Dla najmłodszych przygotowano szereg zabaw i atrakcji. Klienci marketu strudzeni zakupowym szaleństwem mogli posilić się smaczną kiełbasą z grilla.

Artykuł sponsorowany

Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • Zostań specjalistą w zakresie bezpieczeństwa! Ostatnie dni rekrutacji

 • KBBistro - ALL INCLUSIVE

   

  Wakacje dobiegły końca. Czas błogiej beztroski w nadmorskich kurortach i kąpieli słonecznych w tym sezonie minął. Żadna wakacyjna przygoda nie istnieje, jeśli nie jest podkreślona lokalną kuchnią. U nas lato nadal trwa!

 • 20-letni jaślanin w finale konkursu Mister Polski 2019

  Kamil Mierzwa z Jasła, I Wicemister Podkarpacia przeszedł do finału konkursu Mister Polski 2019. W ostatnim etapie o tytuł powalczy z 28 finalistami. Stawka jest bardzo wysoka, gdyż przez zwycięzcą otwierają się drzwi do zyskania sławy i zrobienia światowej kariery.

 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105