Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Puchar burmistrza dla Skensy

12
Puchar burmistrza Jasła w Turnieju Piłki Nożnej zdobyła drużyna Skensy. Mecze rozegrane zostały 4 lipca po raz pierwszy na boisku wielofunkcyjnym przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jaśle. Celem turnieju, w którym uczestniczyło 5 drużyn, była popularyzacja aktywnych form spędzania wolnego czasu.









Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Poniżej wyniki poszczególnych spotkań:

 1.Skensy - Osiedle Mickiewicza  4-1
 2.Karczma u Edwarda - Clasthorna 5-5
 3.Galaktyczni Gamrat-Skensy 1-2
 4.Osiedle Mickiewicza - Karczma u Edwarda 4-2
 5.Clasthorna-Galaktyczni Gamrat 2-5
 6.Skensy -Karczma u Edwarda 0-5
 7.Osiedle Mickiewicza - Clasthorna 4-5
 8.Karczma u Edwarda - Galaktyczni Gamrat 2-6
 9.Skensy - Clasthorna 12-4
10.Osiedle Mickiewicza - Galaktyczni Gamrat 1-0











W ostatecznej rozgrywce zwyciężyła drużyna Skensy. Miejsce drugie zajął zespół z Osiedla Mickiewicza, trzecie wywalczyli Galaktyczni Gamrat, miejsce czwarte zdobyła drużyna z Karczmy u Edwarda, a pozycję piątą zajął zespół Clasthorna.

Przyznano także tytuł króla strzelców, którym został Arkadiusz Dubiel, zawodnik Skensy. Najlepszym bramkarzem okazał się Roland Kmiecik z Osiedla Mickiewicza, a najlepszym zawodnikiem turnieju został Oktawian Flis z Galaktyczni Gamrat.
 

(omega)

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ SkenS nL
dnia 10.07.2009, 16:15 · Zgłoś
Ohoho już tyle ich wygrali, że nie pamiętają hehe. Normalne Chlopaki, Nie Żadne Odmieńce <[...]>
Odpowiedz
0
@ meffiu
dnia 10.07.2009, 15:31 · Zgłoś
dobre chlopaki i tyle hehe
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 10.07.2009, 00:57 · Zgłoś
który to już turniej wygrywają Skensy pod rząd??? co to za chłopaki ???
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 07.07.2009, 15:50 · Zgłoś
Meffiu ja bym tam sie nie obraził:P
Odpowiedz
0
@ meffiu
dnia 06.07.2009, 19:33 · Zgłoś
Dlaczego 'Puchar burmistrza dla SKENSY'? a nie skensow?:| tak jakby bylo puchar burmistrza dla KARCZMA ;)
Odpowiedz
0
@ SkenS nL
dnia 06.07.2009, 12:54 · Zgłoś
Super SkenSy!!! Pozdro z nL <[...]>
Odpowiedz
0
@ dzik
dnia 06.07.2009, 12:44 · Zgłoś
skens lets dens! [...] [...]!
Odpowiedz
0
@ pjatnicaaaa
dnia 06.07.2009, 10:31 · Zgłoś
skens ju ken dens :)
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 05.07.2009, 19:58 · Zgłoś
hahahahhaha "galaktyczni Gamrat", co tak słabo??
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 05.07.2009, 18:24 · Zgłoś
to jeden mecz byl tylko???
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 05.07.2009, 17:46 · Zgłoś
ole!:)
Odpowiedz
0
@ ML Z 3LC
dnia 05.07.2009, 17:12 · Zgłoś
Szacunek dla Skensów ;)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.