Puchar dla Gimnazjum nr 4
0
Sukcesem siatkarek Gimnazjum nr 4 w Jaśle zakończył się rozgrywany w miniony czwartek Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 4 w Jaśle.Dziewczęta z Gimnazjum nr 4 wygrały wszystkie spotkania eliminacyjne a w meczu finałowym pokonały faworyzowany zespół Gimnazjum nr 1 w stosunku 2:1.
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Turniej przebiegał w miłej, sportowej i przyjaznej atmosferze.
Tabela końcowa:
1. Gimnazjum nr 4 w Jaśle
2. Gimnazjum nr 1 w Jaśle
3. Gimnazjum w Osobnicy
4. Gimnazjum nr 5 w Jaśle
5. Gimnazjum w Brzyskach.
Do zobaczenia w przyszłym roku.
Tomasz Janusz|Gimnazjum nr 4
