Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Puchar dla Gimnazjum nr 4

12
Sukcesem siatkarek Gimnazjum nr 4 w Jaśle zakończył się rozgrywany w miniony czwartek w Zespole Szkół Miejskich nr 4  II Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Jasła.

Dziewczęta z Gimnazjum nr 4 wygrały wszystkie spotkania, a w meczu finałowym pokonały faworyzowany zespół Gimnazjum nr 1 w stosunku 2:1. Jest to już drugi sukces tych dziewcząt, które w ubiegłym roku również sięgnęły po zwycięstwo w tym turnieju. 











            
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczała dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 4 w Jaśle Pani Grażyna Idzik.
             
Serdeczne podziękowania należą się Urzędowi Miasta Jasła za pomoc finansową przy organizacji tego turnieju.
              
Zawody przebiegały w miłej, sportowej i przyjaznej atmosferze.

Tabela końcowa:
1. Gimnazjum nr 4 w Jaśle
2. Gimnazjum nr 1 w Jaśle
3. Gimnazjum w Osobnicy
4. Gimnazjum w Błażkowej

Do zobaczenia w przyszłym roku.


Tomasz Janusz
Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ haha
dnia 06.05.2009, 19:48 · Zgłoś
i nawet Kaśka jest :D
Odpowiedz
0
@ Świadomy
dnia 06.05.2009, 19:44 · Zgłoś
W piłce siatkowej :P:D
Odpowiedz
0
@ Gośka
dnia 06.05.2009, 18:59 · Zgłoś
Kasia!!! ;D
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 06.05.2009, 16:26 · Zgłoś
o Pyśka :D
Odpowiedz
0
@ ciekawska
dnia 06.05.2009, 16:22 · Zgłoś
W piłce koszykowej,ręcznej,lekkoatletyce,biegach przełajowych,szachach,pływaniu,zarówno chłopców jak i dziewcząt nie uczestniczy Gimnazjum nr 4,więc w czym uczestniczy?:)
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 06.05.2009, 13:53 · Zgłoś
brawo osobnica jak na nasz poziom to świetnie:D
Odpowiedz
0
@ boss
dnia 06.05.2009, 11:04 · Zgłoś
są zawodniczki tyrytyty ;d
Odpowiedz
0
@ siema
dnia 05.05.2009, 19:38 · Zgłoś
Szkoda ,Ze chłopaki nie maja zawodów...:(
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 05.05.2009, 19:35 · Zgłoś
zawsze bierze ;p jak sie nie znasz to sie nie odzywaj ciekawska...
Odpowiedz
0
@ Świadomy
dnia 05.05.2009, 16:12 · Zgłoś
Ciekawska, Gimnazjum nr4 bierze udział w różnych zawodach w ramach Gimnazjady :)
Odpowiedz
0
@ Pico
dnia 05.05.2009, 16:12 · Zgłoś
Achhhh... Pieknie wyremontowali sale w SP1 =)
Odpowiedz
0
@ ciekawska
dnia 05.05.2009, 13:41 · Zgłoś
Wszystko fajnie,tylko czemu Gimnazjum nr 4 nie bierze udziału w żadnych zawodach w ramach Gimnazjady?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.