Puchar dla Gimnazjum nr 4
12
Sukcesem siatkarek Gimnazjum nr 4 w Jaśle zakończył się rozgrywany w miniony czwartek w Zespole Szkół Miejskich nr 4 II Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Jasła.
Dziewczęta z Gimnazjum nr 4 wygrały wszystkie spotkania, a w meczu finałowym pokonały faworyzowany zespół Gimnazjum nr 1 w stosunku 2:1. Jest to już drugi sukces tych dziewcząt, które w ubiegłym roku również sięgnęły po zwycięstwo w tym turnieju.


Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczała dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 4 w Jaśle Pani Grażyna Idzik.
Serdeczne podziękowania należą się Urzędowi Miasta Jasła za pomoc finansową przy organizacji tego turnieju.
Zawody przebiegały w miłej, sportowej i przyjaznej atmosferze.
Tomasz Janusz
Dziewczęta z Gimnazjum nr 4 wygrały wszystkie spotkania, a w meczu finałowym pokonały faworyzowany zespół Gimnazjum nr 1 w stosunku 2:1. Jest to już drugi sukces tych dziewcząt, które w ubiegłym roku również sięgnęły po zwycięstwo w tym turnieju.


Serdeczne podziękowania należą się Urzędowi Miasta Jasła za pomoc finansową przy organizacji tego turnieju.
Zawody przebiegały w miłej, sportowej i przyjaznej atmosferze.
Tabela końcowa:
1. Gimnazjum nr 4 w Jaśle
2. Gimnazjum nr 1 w Jaśle
3. Gimnazjum w Osobnicy
4. Gimnazjum w Błażkowej
1. Gimnazjum nr 4 w Jaśle
2. Gimnazjum nr 1 w Jaśle
3. Gimnazjum w Osobnicy
4. Gimnazjum w Błażkowej
Do zobaczenia w przyszłym roku.
Tomasz Janusz
