Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Puchar dla Gimnazjum Nr 4 w Jaśle

20
Sukcesem siatkarek Gimnazjum nr 4 w Jaśle zakończył się rozgrywany w środę 21.04.2010 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 4 III Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Jasła.



Dziewczęta z Gimnazjum nr 4 wygrały wszystkie spotkania, a w meczu finałowym pokonały  zespół Gimnazjum z Dębowca w stosunku 2:0. Jasielskie siatkarki sięgnęły już po raz trzeci z rzędu po to trofeum, które przyjęły z wielkim zadowoleniem. Zawody sędziował arbiter szczebla centralnego pan Grzegorz Janusz.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Serdeczne podziękowania należą się Urzędowi Miasta Jasła, który sfinansował całość organizacji tego turnieju.

Zawody przebiegały w miłej, sportowej i przyjaznej atmosferze.





Tabela końcowa:


   1. Gimnazjum nr 4 w Jaśle
   2. Gimnazjum w Dębowcu
   3. Gimnazjum w Osobnicy
   4. Gimnazjum w Kołaczycach

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Tomasz Janusz

Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
0
@ :D
dnia 04.05.2010, 21:47 · Zgłoś
Gratuluję wszystkim drużyną. Gimnazjum nr. 4 Jaśle jest naprawdę mocną drużyną oraz godnym przeciwnikiem. :)

Dziewczyny ,do zobaczenia na jakimś turnieju. Zawodniczka z Osieka J. ^
Odpowiedz
0
@ dave
dnia 02.05.2010, 23:04 · Zgłoś
Z tego co wiem,turniej został zorganizowany dla zespołów szkolnych, które nigdy nie brały udziału w tym turnieju.Gratulacje dla organizatora za zaproszenie zespołów,które debiutowały w tym turnieju.
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 27.04.2010, 20:07 · Zgłoś
dO `marek`
nie masz sie czego czepiaĆ.? Pan D. Myśliwiec jest bardzo dobrym trenerem . Wzrost nie świadczy o człowieku.
Więc przestań sie czepiać byle czego.
Odpowiedz
0
@ pinka
dnia 27.04.2010, 13:03 · Zgłoś
Osobnica rządzi!!;)
Ale troche nam nie wyszło;(
Odpowiedz
0
@ marek
dnia 27.04.2010, 07:26 · Zgłoś
Czy Debowiec ma wyżej zawieszoną siatkę, bo nad trenerem aż trzy oczka widać. :o
Odpowiedz
0
@ ;D
dnia 26.04.2010, 17:34 · Zgłoś
4 jest słaba , ;D ale lepszej druzyny nie bylo.:)
gim 1 w finałach wojewódzkich (gimnazjada) :)
Odpowiedz
0
@ ineSS93
dnia 26.04.2010, 16:48 · Zgłoś
osobnica kiepskooooo, postarać się następnym razem !!! bo jak nie...
Odpowiedz
0
@ anonimowaa
dnia 25.04.2010, 21:16 · Zgłoś
do "do O.o" właśnie, że nie boją. na turnieju pan T. Janusz wyraźnie powiedział, że zaprosił drużyny które jeszcze nie brały udziału w tej "imprezie" :) więc nie ma co się [...].
Odpowiedz
0
@ do haha
dnia 25.04.2010, 10:18 · Zgłoś
słusznie i poza tym mają za ładne dziewczyny :D
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 24.04.2010, 20:29 · Zgłoś
a gim 1 to nie zaprosili bo za dobre.:)
Odpowiedz
0
@ XX
dnia 24.04.2010, 19:34 · Zgłoś
[...] rules, my zawsze wygromy!! pozdrowiom dziewczyny!
Odpowiedz
0
@ kaska
dnia 24.04.2010, 12:11 · Zgłoś
Bo my jesteśmy Boskie!!!
Oczywiście Gimnazjum w Osobnicy;)))
Odpowiedz
0
@ Kopytko
dnia 24.04.2010, 10:59 · Zgłoś
Brawo Mruuuczek :D
Odpowiedz
0
@ do O.o
dnia 24.04.2010, 09:18 · Zgłoś
nie dostało zaproszenia bo wszystkie drużyny oprócz Gim 4 boją sie z nimi grać
Odpowiedz
0
@ dave
dnia 24.04.2010, 01:18 · Zgłoś
Gratulacje dla organizatora tego turnieju, jednak siatkówka w jedynce pozostała,oby tak dalej!!!
Odpowiedz
0
@ Patoli
dnia 23.04.2010, 16:22 · Zgłoś
o ja nie moge... jakie zdjęcie ;)
Odpowiedz
0
@ O.o
dnia 23.04.2010, 15:31 · Zgłoś
lol... czemu p.Żelińska jest wyższa od wszystkich??
i czemu Gim nr 1 nie grało??!!
Odpowiedz
0
@ anonimowa
dnia 23.04.2010, 15:18 · Zgłoś
hahaha. ; )
Odpowiedz
0
@ After
dnia 23.04.2010, 15:15 · Zgłoś
Gratulacje dla porucznika!!!:)
Odpowiedz
0
@ rto10
dnia 23.04.2010, 13:26 · Zgłoś
Gratuluje wszystkim wygranym !! ALE !!!.... ja wiem ze może nie tutaj o tym pisać. Ale ludzie czy nie można by przestać reformować tych nazw?? !! KO)MU O CO MÓWI ???? !!! Jakli zespół szkół miejskich ???? Jakie gimnazjum nr ...???? LUDZIE i tak wszyscy się pytają czy to 'Chemik", "Budowlanka", czy "Liceum" nigdy nikt nie będzie się pytał o numer który zresztą kolejny "GENIALNY" reformator zmieni za niemałe pieniądze w nagrodę za projekt. Skończcie z takimi nazwami. LUDZIE przecież wszyscy na całym świecie szczycą i chałą się tradycjami nazwami tradycyjnymi , a mu co 15 sekund co mądrzejszy reformator przyjdzie już zmienia. A całe Jasełko i tak "Chemik", "Budowlanka", ...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.