Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Puchar Jasła w Triathlonie - wyczerpujące zawody, niestety przy niskiej frekwencji

10

Zawody organizowane przez MOSiR w Jaśle odbyły się w sobotę przed południem. Wszystkie etapy turnieju rozgrywano w pobliżu hali MOSiR.



Najdłuższe odległości do pokonania mieli zawodnicy w grupach starszych juniorów, seniorów i masters. Walczyli oni na dystansie sprinterskim: 750 m pływania, 20 km jazdy na rowerze i 5 km biegu.  

Palące słońce, wysoka temperatura i wilgotność nie ułatwiały zmagań w skądinąd i tak wymagającej dyscyplinie. A jednak, podczas pływania to sędziowie i asystenci startujących zazdrośnie spoglądali w stronę przebywających w wodzie zawodników.

Z powodu niskiej frekwencji - zawody ukończyło tylko 12 osób - połączono starty wszystkich kategorii wiekowych. Mała liczba zawodników mogła być związana z faktem, iż zawodnicy z Jasła (m. in. Łukasz Szumiec, Wojciech Walaszczyk, Ireneusz Sajdak) startowali tego samego dnia w triatlonie na Węgrzech. Dodajmy, iż startowali na nieco innych dystansach, bowiem węgierskie zawody rozgrywano w formule Iron Man (3800 metrów pływania, 180 km na rowerze, 42,191 km biegu).

 
Kategoria Juniorka Starsza

1.    Edyta Garbacik        czas  1.00.30

Kategoria Seniorka

1.    Teresa Czernicka        czas  44.37.08

Kategoria Junior Starszy

1.    Marcin Mokrzycki     czas 1.20.00
2.    Piotr Habrat            czas 1.22.48
3.    Kamil Kozioł        czas 1.33.45

Kategoria Senior

1.    Jacek Staroń         czas 1.12.55
2.    Hubert Wierdak         czas 1.15.31
3.    Kamil Paluch         czas 1.22.22
4.    Piotr Stańko        czas 1.26.40

Kategoria Masters

1.    Wojciech Borek         czas 1.22.47

Kategoria Masters II

1.    Aleksander Radzik     czas   38.06.46
2.    Wojciech Krokowski    czas   40.30.00


Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ PEPEMASTER
dnia 23.08.2010, 09:00 · Zgłoś
Mało było osób, bo słabo rozleklamowane to było. Ja nigdzie nie znalazłem wcześniej info na ten temat, a pewnie bym przyjechał.
Odpowiedz
1
@ kroku
dnia 17.08.2010, 21:54 · Zgłoś
Kroku stary ale jary:D
Odpowiedz
0
@ Taka nijaka
dnia 17.08.2010, 20:37 · Zgłoś
"sil" to czegoś nie był zdechlaku? Aha - [...]!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 17.08.2010, 12:01 · Zgłoś
Te jaslanin, gdybyś [...] ruszyl od kompa, to by bylo jednego wiecej (nietomnego) ha,ha. A ilu kibicow byś miał Ho,ho...[...] drogą by szło hi,hi,hi
Odpowiedz
0
@ as
dnia 17.08.2010, 09:13 · Zgłoś
byly problemy z opuszczeniem parkingow przed blokami,droga zablokowana brak info o objazdach
Odpowiedz
0
@ do sil
dnia 16.08.2010, 09:23 · Zgłoś
nie byc tylko ukonczyc ;)
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 15.08.2010, 19:10 · Zgłoś
Nie udała się imprezka Panu Dyrektorowi MOSIR T. B. Przykro kibiców też nie było. Na wszystko trzeba zasłużyć.Powodzenia
Odpowiedz
0
@ sil
dnia 15.08.2010, 14:25 · Zgłoś
Wystarczylo byc ...podium pewne...
Odpowiedz
0
@ Ha
dnia 15.08.2010, 11:33 · Zgłoś
Ci w kategorii masters II ciągle są na zawodach . 1. Aleksander Radzik czas 38.06.46
2. Wojciech Krokowski czas 40.30.00 a mamy obecnie godz. 11:30 niedziela
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 14.08.2010, 21:32 · Zgłoś
coś te czasy się nie zgadzają, ale to już szczegół...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.