Puchar Króla - zaprasza I LO
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle zaprasza do wzięcia udziału w zawodach narciarskich i snowboardowych - Puchar Króla.

Zawody kierowane są do wszystkich uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, przygotowano jednak kategorie również dla tych, którzy swoją średnią edukację już zakończyli.
Zawody odbędą się we czwartek, 29 stycznia na stoku narciarskim Chyrowa-ski a koszt udziału to tylko 5zł.

W zgłoszeniach, które prowadzone są w Systemie Timedo pod adresem www.system.timedo.pl warto podać w nazwie drużyny nazwę swojej szkoły, bowiem prowadzona będzie również klasyfikacja drużynowa.

Wszystkich zainteresowanych odzyłamy na stronę internetową zawodów http://pucharkrola.pl
Do zobaczenia!
