Puchar Króla - zaprasza I LO
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle zaprasza do wzięcia udziału w zawodach narciarskich i snowboardowych - Puchar Króla.

Zawody kierowane są do wszystkich uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, przygotowano jednak kategorie również dla tych, którzy swoją średnią edukację już zakończyli. Co więcej, zgłosiliśmy nasze zawody do Podkarpackiego Kuratora Oświaty w celu umieszczenia ich w wykazie zawodów, które mogą być brane pod uwagę przy rekrutacji uczniów do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2016/2017. Czekamy na weryfikację.

Zawody odbędą się w czwartek, 28 stycznia na stoku narciarskim Mareszka w Świątkowej Wielkiej a koszt udziału to tylko 5zł przy zgłoszeniach do 26.01.

W zgłoszeniach, które prowadzone są w Systemie Timedo pod adresem www.system.timedo.pl warto podać w nazwie drużyny nazwę swojej szkoły, bowiem prowadzona będzie również klasyfikacja drużynowa.
Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową zawodów http://pucharkrola.pl
Do zobaczenia!
