Puchar Polski w Judo
19 kwietnia w Suchym Lesie, odbył się Puchar Polski Juniorek Młodych. Nasz klub reprezentowały siostry Marlena Gajecka i Ada Gajecka, bardzo dobrze zaprezentowały się w rozpoczynającym się sezonie startowym.

Marlena zdobyła brązowy medal w kategorii do 40 kg. Natomiast Ada uplasowała się na piątym miejscu. Gratulacje dla zawodniczek, oraz duże podziękowanie dla rodziców za transport i opiekę podczas turnieju. Dziękujemy również naszym sponsorom. Urzędowi Miasta Jasła, MPM- sieć sklepów, MGM REKLAMY oraz Kawiarenka "GRUBCIU".

www.judomosir.pl
