Puchar przewodniczącego RM Jasła dla Osiedla Kopernika
13
W ramach programu feryjnego 13.02.2009 w Hali Sportowej MOSiR Jasło rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Osiedlowych o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Jasła Pana Andrzeja Dybasia.
Z inicjatywą rozegrania turnieju w ramach wypoczynku feryjnego wystąpił Zarząd osiedla Jasło Żółków. W turnieju wzięło udział osiem reprezentacji jasielskich osiedli, które po zakończeniu turnieju uplasowały się w następującej kolejności:


Turniej sędziował: Daniel Aleksander sędzia V ligi OZPN Krosno.
Ponadto w trakcie turnieju prowadzono klasyfikacje indywidualne.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Skicki - drużyna osiedla Gamrat.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Roland Kmiecik - drużyna osiedla Kopernika.

Królem strzelców turnieju został Sławek Zegarowski - drużyna osiedla Kopernika.




Pamiątkowe puchary najlepszym drużynom i zawodnikom wręczył Przewodniczący Rady Miasta Jasła Pan Andrzej Dybaś, który bacznie obserwował na trybunach zmagania osiedlowych piłkarzy i zadeklarował aby zmagania drużyn osiedlowych w okresie ferii stały się turniejem cyklicznym.
Roman Stygar
Z inicjatywą rozegrania turnieju w ramach wypoczynku feryjnego wystąpił Zarząd osiedla Jasło Żółków. W turnieju wzięło udział osiem reprezentacji jasielskich osiedli, które po zakończeniu turnieju uplasowały się w następującej kolejności:
1. Osiedla Kopernika
2. Osiedle Gamrat
3. Osiedle Niegłowice
4. Osiedle Brzyszczki
5. Osiedle Rafineria
6. Osiedle Hankówka
7. Osiedle Sobniów
8. Osiedle Żółków
Zapraszamy do <Fotorelacji> z turnieju.

2. Osiedle Gamrat
3. Osiedle Niegłowice
4. Osiedle Brzyszczki
5. Osiedle Rafineria
6. Osiedle Hankówka
7. Osiedle Sobniów
8. Osiedle Żółków
Zapraszamy do <Fotorelacji> z turnieju.



Turniej sędziował: Daniel Aleksander sędzia V ligi OZPN Krosno.
Ponadto w trakcie turnieju prowadzono klasyfikacje indywidualne.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Skicki - drużyna osiedla Gamrat.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Roland Kmiecik - drużyna osiedla Kopernika.

Królem strzelców turnieju został Sławek Zegarowski - drużyna osiedla Kopernika.




Pamiątkowe puchary najlepszym drużynom i zawodnikom wręczył Przewodniczący Rady Miasta Jasła Pan Andrzej Dybaś, który bacznie obserwował na trybunach zmagania osiedlowych piłkarzy i zadeklarował aby zmagania drużyn osiedlowych w okresie ferii stały się turniejem cyklicznym.
Roman Stygar
