Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Relacja z turnieju piłkarskiego

10
Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Jasielskiego rozpoczął się w Gimnazjum Nr 1 w Jaśle. Organizatorami zawodów jest Zespół Szkół w Trzcinicy. Turniej odbywa się ramach uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.




W rywalizacji sportowej biorą udział drużyny szkolne z Sárospatak z Węgier, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy, Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle, Zespołu Szkół Ponadgimnazjanych w Kołaczycach, Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle, II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle, Zespołu Szkół Nr 3 w Jaśle oraz Zespołu Szkół w Trzcinicy.

Uroczystego otwarcia dokonali: Witold Lechowski Wicestarosta Jasielski, Adam Pawluś Etatowy Członek Zarządu Powiatu, Jan Muzyka Członek Zarządu Powiatu oraz Tadeusz Gorgosz Radny Rady Powiatu.

Mecze są rozgrywane w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Planowany czas trwania każdego spotkania to 20 minut.


Powiat Jasło
Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kibic
dnia 15.11.2009, 15:24 · Zgłoś
To że Trzcinica wygra było z góry przesądzone. W składzie Trzcinicy grali wszyscy chłopacy grający w Czarnych, także bez problemu sobie poradzili.
Odpowiedz
0
@ LudOmira
dnia 15.11.2009, 09:05 · Zgłoś
Trzcinica The Best !! :)))

ps. Mecz nie musial sie nawet rozgrywac bo i tak bylo wiadomo ze trzcinica wygra !!!!!!
Odpowiedz
0
@ dzuzeppe z kadry
dnia 12.11.2009, 18:16 · Zgłoś
siema co tam u was
Odpowiedz
0
@ on
dnia 12.11.2009, 17:32 · Zgłoś
1 Lo po co zeby baty zerwac?:D buahhhhaha
Odpowiedz
0
@ NP
dnia 12.11.2009, 13:17 · Zgłoś
Jesli I LO zorganizuje choc raz jakikolwiek turniej i zaprosi inne szkoły to i Wy mozecie spodziewac sie zaproszen.To tyle w temacie.Gratulacje dla Trzcinicy choc wynik był wiadomy od chwili rozpoczęcia turnieju.
Odpowiedz
0
@ Zbych
dnia 12.11.2009, 12:34 · Zgłoś
Grupy zle ustawione.
Odpowiedz
0
@ janina
dnia 12.11.2009, 12:09 · Zgłoś
Trzcinica Najlepsza!!!!!!
Odpowiedz
0
@ nico
dnia 12.11.2009, 09:00 · Zgłoś
A gdzie I LO.,,Dziękujemy" za zaproszenie
Odpowiedz
0
@ pol
dnia 11.11.2009, 20:09 · Zgłoś
w pore wrzucony post hehe
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 11.11.2009, 19:58 · Zgłoś
wszystko spoko fajnie i w ogóle gratulację..ale,żeby turniej z jedną drużyną z za granicy nazywać od razu MIĘDZYNARODOWY:)..
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.