Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Remis Czarnych Jasło w meczu z Orłem Przeworsk

9

W minioną sobotę Czarni Jasło zmierzyli się w pierwszym meczu rundy wiosennej z Orłem Przeworsk. Podopieczni Adama Domaradzkiego w wyjazdowym spotkaniu wywalczyli jeden punkt. Starcie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Jaślanie do Przeworska udali się bez kilku zawodników. W składzie Czarnych zabrakło między innymi Wojciecha Myśliwca, Wojciecha Dziedzica, Bartosza Szopy, Kamila Majki, Wojciecha Kiełtyki, Przemysława Musiała. W pierwszej odsłonie meczu Czarnym udało się umieścić piłkę w siatce. Sędzia liniowy dopatrzył się jednak w tej sytuacji pozycji spalonej.

W drugiej połowie spotkania na boisku przeważali goście. Czarni kilkukrotnie bliscy byli zdobycia bramki, w tym Marcin Krajewski, który pojawił się na murawie. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Drużyna Adama Domaradzkiego wystąpiła w składzie: Łukasz Lepucki, Krzysztof Szydło, Paweł Remut, Szymon Sabik, Paweł Setlak, Łukasz Urban (K), Rafał Mastaj, Patryk Fryc, Dawid Florian, Bartek Rodak, Maciej Sowa – Łukasz Kuryj, Marcin Krajewski, Marcel Płocica, Karol Szydło, Tomasz Pałucki.   

MD

Napisany dnia: 12.04.2021, 10:28
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Lokvenc
dnia 12.04.2021, 12:19
Ocena
komentarza:
8
Szkoda, ale remis na początku też nie jest zły. Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej. Powodzenia chłopaki.
@ jks
dnia 12.04.2021, 13:01
Ocena
komentarza:
3
4 mecze u siebie teraz...12pkt...
@ łodyniec
dnia 12.04.2021, 13:16
Ocena
komentarza:
-6
5 max ale dobre i co
@ M
dnia 12.04.2021, 15:53
Ocena
komentarza:
0
Lodyniec ty to masz coś chyba nie tak z głową proponuje izolację
@ 123
dnia 12.04.2021, 13:17
Ocena
komentarza:
-3
Co z nieobecnymi? Serio znowu muszą chłopaki można powiedzieć w 11 jeździć na mecze..
@ czarny
dnia 12.04.2021, 13:46
Ocena
komentarza:
-1
teraz będzie chwila prawdy. Serie meczów u siebie i trzeba będzie wszystko wygrywac.
@ Ghhhhh
dnia 12.04.2021, 22:48
Ocena
komentarza:
6
Mec był w sobotę a artykuł jest dopiero w poniedziałek.Szybciej gołąb pocztowy by poinformował o wyniku.
@ Monika
dnia 13.04.2021, 09:23
Ocena
komentarza:
2
Przestańcie narzekać, za rok walczymy o 3 lige.
@ Ghhhhh
dnia 13.04.2021, 09:55
Ocena
komentarza:
-3
Chyba o powrót do 4 ligi.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Rusza kolejny nabór do projektu „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”

   

  Uzyskaj dofinansowanie na wybraną Usługę Rozwojową. Nabór kandydatek/ów do projektu odbędzie się w dniach od 17.05.2021r. do 21.05.2021 r. w godz. 12.00-17.00.

 • Punkt szczepień powszechnych w JDK. Miasto nie uzyskało jeszcze decyzji wojewody na jego uruchomienie

  Początkiem maja w poradni przy ul. Szopena oraz w budynku, w którym do niedawna mieścił się rewir dzielnicowych przy ul. Kochanowskiego ruszyły masowe szczepienia zarejestrowanych pacjentów przeciw Covid-19. Mimo, iż miasto przygotowało w centrum miasta trzeci duży punkt i uzyskało pozytywną opinię NFZ, wciąż nie dopuszczono go do wykonywania szczepień.

 • Modernizacja stadionu przy ul. Śniadeckich wkracza w kolejny etap

   

  Od dnia, w którym na stadionie piłkarskim przy ul. Śniadeckich w Jaśle rozpoczęły się prace przygotowawcze w ramach modernizacji płyty głównej z naturalną nawierzchnią, minęło ponad pół roku. Na harmonogram realizacji zadania olbrzymi wpływ miały warunki atmosferyczne. Teraz jednak prace mają nabrać większego tempa. Wykonana ma zostać między innymi nawierzchnia trawiasta boiska.

 • Spróbuj pysznych dań wegańskich u "Wojtka"

   

  Nie samym mięsem żyje człowiek. Coraz częściej w codziennej diecie sięgamy po potrawy wegetariańskie i wegańskie. To nie tylko moda, lecz świadomy wybór.

 • Mieszkańcy skarżą się, że dostają mandaty. Jak jest naprawdę?

  Nowy most łączący centrum miasta z osiedlem Gądki wciąż nie został oddany do użytku i wzbudza wiele kontrowersji. Mieszkańcy nie zważając na znaki zakazujące poruszanie się przez nową przeprawę korzystają z niej skracając sobie drogę. W końcu pojawiła się w mediach społecznościowych informacja o wystawianych przez policjantów mandatach. Interwencję w tej sprawie podjął radny Jan Pierzchała, który wystąpił do burmistrza Jasła oraz komendanta KPP w Jaśle z pismem w tej sprawie.

 • W gminie Kołaczyce realizowane są ważne dla mieszkańców inwestycje

  Półmetek kadencji do dobry czas na podsumowanie samorządowych dokonań. Z burmistrzem Kołaczyc Stanisławem Żygłowiczem rozmawia Ilona Dziedzic

 • Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach na rok szkolny 2021/2022

   

  Kończysz szkołę podstawową! Zapoznaj się z naszą ofertą, opracowaną z myślą właśnie o Tobie! Oprócz  sprawdzonych  form, mamy dla Ciebie  nowe rozwiązania!

 • Czy zabytkowy parowóz TKt48-102 wreszcie doczeka się renowacji?

   

  Od chwili, w której zabytkowa Lokomotywa TKt48-102 wróciła na swoje miejsce po kilkumiesięcznym pobycie w Chabówce, minął ponad rok. Można ją podziwiać ustawioną na bocznym torze naprzeciw byłego spichlerza. Od chwili, w której po raz ostatni ten pomnik historii kolejnictwa został poddany renowacji minęło już ponad dziesięć lat. Niestety, od marca ubiegłego roku wymagający interwencji parowóz wciąż czeka na remont.

 • Zdewastowali budynek Sekcji Eksploatacji w Jaśle. Trzech nieletnich za swoje czyny odpowie przez sądem

  Wczoraj tuż przed godziną 19. w Tarnowcu doszło do zniszczenia mienia. Trzech nieletnich w wieku 12 i 13 lat dokonało dewastacji budynku tzw. schroniska dla drogowców należącego do ISE w Jaśle. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

 • Przy ul. Kochanowskiego w Jaśle uruchomiono Punkt Szczepień Powszechnych

   

  Wczoraj rozpoczął działalność Punkt Szczepień Powszechnych przy ul. Kochanowskiego w Jaśle. Zaszczepiono już pierwszych chętnych. W dwóch gabinetach każdego dnia może zostać tutaj zaszczepionych aż 300 osób. Od kilku dni Punkt Szczepień Powszechnych funkcjonuje również w przychodni przy ul. Szopena. Na otwarcie wciąż czeka ten zorganizowany w budynku Jasielskiego Domu Kultury. Choć wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, władze miasta nie mogą doczekać się stosownej decyzji Narodowego Funduszu Zdrowia.

 • Polska 2050 Szymona Hołowni buduje struktury w powiecie jasielskim

   

  Z wyników sondażu opublikowanych dzisiaj na łamach internetowego serwisu dziennika „Rzeczpospolita” wynika, że Polska 2050 Szymona Hołowni może cieszyć się poparciem blisko 20 proc. wyborców. Oznacza to, że nowa siła na polskiej scenie politycznej plasuje się w tej materii jedynie za Prawem i Sprawiedliwością. Rosnąca popularność ruchu społeczno-politycznego sprawia, że jego struktury rozszerzają się na wiele regionów Polski, w tym również w na Podkarpaciu. Dzisiaj na płycie jasielskiego rynku liderzy polityczni Polski 2050 poinformowali o powołaniu do życia klubu Polski 2050 w Radzie Powiatu Jasielskiego. Jego przewodniczącym został radny Jan Urban.

 • Wizualizacja wnętrza gratis w DOMUS Jasło

   

  Szykując się do remontu łazienki, z reguły najwięcej czasu poświęcamy wyborowi płytek ceramicznych. Nic w tym dziwnego. To one bowiem nadają wnętrzu oczekiwanego przez nas charakteru. Spodziewany efekt można zobaczyć zanim przystąpimy do remontu. Taką możliwość daje swoim klientom DOMUS Jasło, gdzie projektant przygotowuje dla klientów darmową wizualizację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105