Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rocznik 1999 - Czarni Jasło zwycięzcami IV Turnieju Piłki Nożnej im. Andrzeja Standio

3
W dniu 16 stycznia 2010r. w Rzeszowie odbył się ogólnopolski turniej rocznika 1999 i młodsi im. Andrzeja Standio. Podopieczni trenera Damiana Kardasia po raz kolejny pokazali charakter i uplasowali się na najwyższym podium.Jako kolejna drużyna wywalczyła I miejsce na 100 Klubu JKS Czarni Jasło.



W turnieju uczestniczyło 12 drużyn: Stal Rzeszów I,II,III, Orły Rzeszów, Iglopol Dębica I,II, Tarnovia Tarnów,ŁKS Łańcut, Niedźwiadek Chełm, JKS Jarosław, Kolbuszowianka Kolbuszowa i JKS Czarni Jasło.

Czarni w składzie:
Paweł Kiszka, Patryk Szostak, Piotr Sury, Jakub Stelmach, Jakub Kołodziej, Adam Juszczyk, Jan Łętkowski, Daniel Szczepanik, Wojciech Koś , Michał Gabryel, Dawid Czyżowicz, Wojciech Mitoraj rozegrali mecze:
Tarnovia Tarnów - Czarni Jasło 1:2 (Gabryel,Sury)
Stal Rzeszów I - Czarni Jasło 0:1 (Mitoraj)
Iglopol Dębica II - Czarni Jasło 1:5 (Gabryel 2, Mitoraj 2, Juszczyk 1)
Orły Rzeszów - Czarni Jasło 3:0
Stal Rzeszów III - Czarni Jasło 1:2(Mitoraj, Juszczyk)

W finale Czarni zmierzyli się z Iglopolem Dębicą I pokonując ich 4:1 (Mitoraj 3, Juszczyk).

Najlepszym zawodnikiem został wybrany Wojciech Mitoraj.




sportowiec
Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
1
@ haha
dnia 31.07.2012, 15:09 · Zgłoś
jaki jasiu
Odpowiedz
0
@ stelmach 99
dnia 14.04.2010, 22:35 · Zgłoś
czarni jasło
Odpowiedz
0
@ ozo
dnia 19.01.2010, 12:44 · Zgłoś
No chłopaki, szacuneczek!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.