Romantyczny wieczór pod gwiazdami – kolejny seans kina plenerowego na Kwiatowej już w niedzielę
Miłośnicy kina na świeżym powietrzu mogą już rezerwować niedzielny wieczór – 20 lipca Przystanek Kwiatowa w Jaśle ponownie zamieni się w klimatyczne kino plenerowe. Tym razem organizatorzy przygotowali coś dla fanów lekkich, wzruszających historii – na dużym ekranie zobaczymy komedię romantyczną „Teraz albo nigdy” z charyzmatyczną Jennifer Lopez w roli głównej.
Film w reżyserii Petera Segala opowiada historię Mayi – pracownicy nowojorskiego supermarketu, która mimo ogromnego doświadczenia i zaangażowania, nie może awansować z powodu braku formalnego wykształcenia. Przełom następuje, gdy trafia jej się nieoczekiwana szansa: propozycja pracy w prestiżowej firmie dzięki podrasowanemu CV. Nowa posada to spełnienie marzeń, ale też ogromne wyzwanie – codzienna konieczność ukrywania prawdy zmusza Mayę do podjęcia decyzji, która zaważy na jej życiu. Czy wybierze sukces zawodowy, czy osobiste szczęście? Odpowiedź poznają widzowie podczas seansu.
Wydarzenie adresowane jest do wszystkich mieszkańców Jasła – szczególnie mile widziane są całe rodziny. Film przeznaczony jest dla widzów od 13. roku życia. Seans rozpocznie się o godzinie 21:00, a potrwa 1 godzinę i 44 minuty. Co najważniejsze – wstęp jest całkowicie bezpłatny!
Letnie kino plenerowe na Kwiatowej to nie tylko doskonała okazja do obejrzenia filmu, ale także do spędzenia czasu w miłej atmosferze, pod gołym niebem, w towarzystwie znajomych, rodziny i sąsiadów. Warto zabrać ze sobą koc, leżak i dobry humor!
Red.

