Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rompey wraca z nowym klipem do utworu „Jesteś jak tlen”

36

Zespół Rompey nie pozwala o sobie zapomnieć. Dzisiaj, w serwisie YouTube odbyła się premiera teledysku do nowego utworu popularnego wykonawcy disco polo. Muzyk przekonuje, że piosenka „Jesteś jak tlen” jest najbardziej osobistą w jego dotychczasowej twórczości.

Rompey postanowił zerwać z konwencją, jaka towarzyszyła zazwyczaj klipom do jego piosenek. W teledysku do utworu „Jesteś jak tlen” nie zobaczymy zatem pięknych modelek, czy też drogich samochodów. Tym razem na pierwszym planie znalazły się prawdziwe emocje. Opowieść o wielkiej miłości w połączeniu z jesiennym, nostalgicznym klimatem z pewnością przypadną do gustu fanów formacji, której liderem jest Marcin Rąpała.

Teledysk można obejrzeć w serwisie YouTube.  

red.

Reklama

Komentarze: 36

Dodaj komentarz Widok:
5
@ Qq
dnia 03.11.2022, 18:25 · Zgłoś
Gdyby za narzekanie płacili,to znaczna część Jaślan ,oprócz pensji minimalnej z obozów pracy i dodatków MOPSu, zyskała bybtrzecie waźne źródło dochodu.
Odpowiedz
-3
@ P.
dnia 02.11.2022, 11:07 · Zgłoś
Melodyjna nuta, wpadająca w ucho, tekst też nie najgorszy. Skoro są, jak ktoś już napisał słuchacze i słuchawki, to byle do przodu. Każdy niech robi swoje najlepiej jak potrafi nie oglądając się na pseudo znawców.
Odpowiedz
1
@ Asia
dnia 02.11.2022, 13:51 · Zgłoś
Nie trzeba być żadnym znawcą... gniot to gniot i tyle
Odpowiedz
0
@ [..]
dnia 01.11.2022, 21:02 · Zgłoś
Jeśli ma słuchaczy i słuchawki to o co chodzi? A niech se cziluje do Diskorapolo...
Odpowiedz
-1
@ Dziecko
dnia 01.11.2022, 05:58 · Zgłoś
Reklama samochodu ,palety ?
Odpowiedz
6
@ Marcin.
dnia 31.10.2022, 20:12 · Zgłoś
porażka i tragedia
chyba mu tlenu zabrakło?!
Odpowiedz
1
@ Hghghghg
dnia 31.10.2022, 16:04 · Zgłoś
Każdy ma swój gust ale gusta Polaków są tragiczne... Jest tyle dobrej muzyki a ludzie [...] się disco polo. Ok to jest fajne na wesele ale nie do słuchania na co dzień. Aż tak prosty jest ten naród...?
Odpowiedz
-1
@ zrzutka.pl
dnia 31.10.2022, 09:53 · Zgłoś
Coś takiego jak internetowe zbiórki powinno być zabronione. Chcesz poprosić o pieniądze, zwróć się do kogoś, kto da ci bezpośrednio do ręki. Tak byłoby najuczciwiej wobec ofiarodawców.
Odpowiedz
-2
@ No tak
dnia 31.10.2022, 08:37 · Zgłoś
Poprawcie nazwisko lidera;)
Odpowiedz
2
@ Tysia
dnia 31.10.2022, 06:44 · Zgłoś
A ja gratuluję i ciesze się, ze wciaż dzialasz! Pozdrawiam.
Odpowiedz
3
@ A to dobre
dnia 30.10.2022, 17:17 · Zgłoś
Nawet nie wiedzą jak się nazywa...taki artysta
Odpowiedz
-8
@ dragoness
dnia 30.10.2022, 16:46 · Zgłoś
Kurcze, przestańcie się czepiać, zróbcie coś swojego, zamiast wypisywać głupoty.
Odpowiedz
2
@ Rompeja
dnia 30.10.2022, 17:42 · Zgłoś
Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.
Widocznie ta "twórczość" się nie podoba.
Może by przestać wypisywać takie bezsensowne artykuły o ludziach bez honoru?
Odpowiedz
-3
@ dragoness
dnia 30.10.2022, 18:05 · Zgłoś
Nie zauważyłam tu opinii na temat konkretnego utworu, tylko zwyczajowe bredzenie, oraz treści które docelowo spowodują zasilenie wyrokiem sądu jakiej organizacji charytatywnej.
Odpowiedz
5
@ DO MODERATORA
dnia 02.11.2022, 08:21 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
3
@ Nie
dnia 02.11.2022, 08:48 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
11
@ Kapitan Bomba
dnia 30.10.2022, 07:37 · Zgłoś
Gdzie ta plyta za pieniedze z zrzutki ?? To juz taka bida,że trzeba nagrywać teledysk w polach?
Odpowiedz
5
@ pawel
dnia 31.10.2022, 09:42 · Zgłoś
przeciez wydal discofolk
Odpowiedz
7
@ [...]
dnia 29.10.2022, 08:52 · Zgłoś
a gdzie manager dj bello?
Odpowiedz
-9
@ pjoter wr125
dnia 28.10.2022, 23:02 · Zgłoś
Marcin to dobry chłopak
Odpowiedz
4
@ mondrala
dnia 28.10.2022, 21:39 · Zgłoś
A skond wraca???
Odpowiedz
15
@ Rompeja
dnia 28.10.2022, 10:07 · Zgłoś
Ten [...]?
Pieniądze ze zrzutki zabrał płyty do dzisiaj nie ma.
Odpowiedz
9
@ antykwariusz
dnia 28.10.2022, 11:39 · Zgłoś
... ale za to salon sprzedaży śmieci z wystawek w Krośnie jest :-)
Odpowiedz
3
@ Jaslanin
dnia 27.10.2022, 18:48 · Zgłoś
Jak to niema drogich samochodów ? To BMW to co ?
Odpowiedz
9
@ Jaslanin
dnia 27.10.2022, 18:43 · Zgłoś
Kto to jest Rompey .Znam Rampampare z Jasła
Odpowiedz
12
@ Jaslanin
dnia 27.10.2022, 18:46 · Zgłoś
Rampampare sprzedawał koło ZUSu warzywa ,ale o Rompey nie kojarzę?
Odpowiedz
8
@ Captain Vons
dnia 27.10.2022, 18:30 · Zgłoś
Jasło to ma szczęście do tych [...] grajków.
Jak nie lolitki śpiewające o rozpadzie czwartego związku lub chłopcy bojkotujacy hetero normatywny porządek świata i rozum, albo pararaperzy, to teraz znowu ten discopoloraper.
Odpowiedz
7
@ ASTROMEGA
dnia 29.10.2022, 14:02 · Zgłoś
Jak to nie ma? Jestem ja, a to że popłuczyny są modne to inna sprawa..Dudusia też nie szanowaliscie za życia, a do tyłu filmów napisał legendarne kompozycje.
Odpowiedz
-5
@ Captain Vons
dnia 29.10.2022, 15:15 · Zgłoś
Ja nie mówię o "artystach" tworzących dla mamy, taty, cioci i kota jak ty, tylko tych, którzy przebili się do mainstreamu.
No i jacy "wy" nie szanowaliscie?
Komuna już się skończyła, nie jesteśmy w wojsku, a ja nikogo nie reprezentuję.
Odpowiedz
8
@ WY bezmyślny [...]
dnia 29.10.2022, 23:33 · Zgłoś
Towarzyszy "Wons" komuna trwa, tylko teraz ma lepszy PR...radzę się ocknąć.
Odpowiedz
3
@ ASTROMEGA
dnia 29.10.2022, 23:35 · Zgłoś
Mainstream mnie nie interesuje. Kotów i komuny nie lubię.
Odpowiedz
0
@ Captain Vons
dnia 29.10.2022, 23:36 · Zgłoś
Racja, ale z tym PR bym nie przesadzał.
Wiadomości jeszcze nigdy nie były tak niezgrabnie i grubo ciosane.
Odpowiedz
-3
@ Captain Vons
dnia 30.10.2022, 12:37 · Zgłoś
A odbiorcy nie interesuje sztuka i artysci nie opuszczająca piwnicy twojego domu tam gdzie jesteś najlepszy.
Odpowiedz
4
@ Do Wons
dnia 30.10.2022, 16:36 · Zgłoś
Nie ma się czym chwalić. Sztuka i kultura [...] nie interesuje- dlatego tak popularne jest rzempolenie typu disco polo. Wielu artystów nie było docenianych za życia, bo często wyprzedzali epokę. [...] niestety woli się nażrec, opić pieska za pobrane 500+.. [...] naród , który nie zna historię, nie szanuje sztuki. Taki naród skazany jest na wymarcie.
Odpowiedz
-2
@ Captain Vons
dnia 30.10.2022, 20:00 · Zgłoś
Wystarczy się nauczać odróżniać sztukę od popkultury i użytkowej i problem z głowy.
Niech kolega chociaż wklei linka do swoich dzieł i sprawdzając ludzie poobcują z kulturą wyzszą.
Odpowiedz
-2
@ Dla ciebie wons
dnia 03.11.2022, 21:28 · Zgłoś
Conczita Würst i Szpak, tak progresywne ; /
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.