Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Roszady kadrowe w Czarnych: Mateusz Bazan w miejsce Rolanda Kmiecika

13

Przed kilkoma dniami kluby Czarni Jasło i Wisłoka Nowy Żmigród osiągnęły porozumienie w kwestii wymiany swoich zawodników. W niedzielę 2 marca podpisano dokumenty, na mocy których Roland Kmiecik powrócił do Wisłoki, a Mateusz Bazan został włączony do kadry Czarnych.

18-letni Bazan jest jednym z zawodników, którzy od początku przygotowań jasielskiej drużyny do startu rundy wiosennej IV ligi podkarpackiej trenowali z pierwszym zespołem Czarnych mając możliwość zaprezentowania posiadanych zdolności i przekonania trenera Roberta Podkulskiego o ich przydatności dla drużyny. Młody bramkarz – czego dowodem jest podpisana przed kilkoma dniami umowa – zdołał udowodnić swój piłkarski potencjał i przynajmniej do końca sezonu przebywać będzie w jasielskim klubie na zasadach wypożyczenia.

Mateusz Bazan podczas treningu Czarnych Jasło

Miejsce Mateusza Bazana w bramce grającej w klasie okręgowej Wisłoki zajmie Roland Kmiecik – zawodnik, który barwy Czarnych Jasło reprezentował przez całą rundę jesienną obecnych rozgrywek. W klubie z Nowego Żmigrodu i wśród jego sympatyków jest on osobą doskonale znaną, gdyż grał już w Wisłoce w sezonie 2012/2013 przyczyniając się awansu drużyny z A-klasy do „okręgówki”.

jh

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Fak
dnia 11.03.2014, 19:01 · Zgłoś
wisloka zrobila interes zycia po raz drugi zreszta
Odpowiedz
6
@ Obserwator
dnia 10.03.2014, 18:16 · Zgłoś
Myślałem że Czarni do mimo wszystko w jakimś stopniu profesjonalny klub , ale sprowadzenie 18 letniego celebryty do klubu zmienia postać rzeczy ...
Odpowiedz
3
@ gdzie strumyk płynie z wolna
dnia 06.03.2014, 14:25 · Zgłoś
Roland z połowy puszczał, a ty nie widziałeś co Mateusz wyprawiał chociażby w meczach z Targowiskami czy Uhercami...
Odpowiedz
5
@ do zmigrodek
dnia 06.03.2014, 09:48 · Zgłoś
zajmij się lepiej Wisłoka i módl się by Roland z połowy nie puszczał jak w Czarnych
Odpowiedz
0
@ market
dnia 05.03.2014, 22:42 · Zgłoś
hahaha kolega z byłej druzyny czy jak??!! wymień chociaż 10 argumentów dlaczego tak myslisz ;p;p;p
Odpowiedz
3
@ patriota
dnia 05.03.2014, 21:48 · Zgłoś
Czy to wybory klubowe, czy już samorządowe? Bazan, to prezes czarnych jasło, a Kmiecik, to obecny starosta. Obydwa nazwiska związane są z Nowym Żmigrodem. Czy chodzi o to, że Jasło zostanie dołączone do gminy Nowy Żmigród?
Odpowiedz
0
@ cyd
dnia 06.03.2014, 07:12 · Zgłoś
Nazwiska zawodników Czarnych nie mają żadnych powiązań z Prezesem i Starostą.
Odpowiedz
4
@ JKS
dnia 06.03.2014, 09:04 · Zgłoś
Czarni Jasło pisze sie wielką literą - [...].
Odpowiedz
2
@ cobyłoaniejest
dnia 06.03.2014, 09:52 · Zgłoś
wielka litera to sie pisało ...nie teraz jak pukaja do okregowki
Odpowiedz
0
@ cyd
dnia 06.03.2014, 11:09 · Zgłoś
puknij to Ty się "kolego" w łepetynkę
Odpowiedz
18
@ Zmigrodek
dnia 05.03.2014, 20:37 · Zgłoś
To nie bramkarz to celebryta pokroju Majdana przekonacie się z czasem
Odpowiedz
-8
@ levittowsky
dnia 06.03.2014, 08:41 · Zgłoś
Chłop broni dobrze i to jest ważne. Co do celebryty to co cie to obchodzi? Co cie obchodzi jego życie prywatne? Jesteś SSmanem czy jak? Swoją pracę w bramce wykonuje dobrze więc daj spokój z takimi komentarzami. Komuś się powodzi i od razu ból [...] u polaków. " Naród piękny tylko ludzie to kur#y " ...
Odpowiedz
7
@ Oxygen
dnia 05.03.2014, 14:32 · Zgłoś
Powodzenia w Czarnych. Roland dobry bramkarz tylko niski a Miłosz Biernacki niestety słabiutki także bramkarz potrzebny był.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.