Strona główna

Rowerowe starty zawodników JSC

2
Napisany dnia: 06.06.2019, 08:59 , Tagi: Brak

1 czerwca zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów startowali w kolejnej edycji maratonów rowerowych MTB „Cyklokarpaty”. Tym razem miejscem startu była miejscowość Pruchnik na Podkarpaciu.

Jasielscy zawodnicy wybrali dwie trasy; mega i giga. Trasa mega liczyła 45 km i miała 1243 m przewyższenia. Z tą trasą zmierzyło się pięciu zawodników JSC. Najlepiej z trasą poradził sobie Artur Gorczyca, który z czasem 3h 06m, zajął w swojej kategorii wiekowej 3 miejsce. W tej samej kategorii Krzysztof Kosiek zajął 6 miejsce, Jerzy Reczek – 16, a Witold Cisło – 26. Sebastian Cyran w kategorii M3 zajął 28 miejsce.

Trasa giga liczyła 65 km i miała 1737m przewyższenia. Trzech zawodników JSC wystartowało na tej trasie, a najlepszy wynik zanotował Tomasz Leśniak, który z czasem 3h 14m zajął open 2 miejsce, a w kategorii M3 stanął na najwyższym stopniu podium. W tej samej kategorii wiekowej Jakub Gryzło zajął 7 miejsce. W kategorii M5 Marek Gorczyca zwyciężył.

Drużynowo JSC w Pruchniku zajęło 3 miejsce.

2 czerwca w Łysej Górze odbyła się kolejna edycja „Pucharu Smoka”, zawodów kolarstwa górskiego w formule XC. Zawodnicy ścigali się na pętli, która liczyła 3,7km.  W zawodach wystartowali Tomasz Leśniak i Artur Gorczyca. Tomek w kategorii Master1 zajął 2 miejsce, a Artur w kategorii Master2 zajął 3 miejsce.

Wszystkim zawodnikom JSC serdecznie gratulujemy.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ agl.
dnia 06.06.2019, 12:40
Ocena
komentarza:
6
wielkie gratulacje.
@ Rally
dnia 06.06.2019, 19:16
Ocena
komentarza:
1
Brawo Gryszu !!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Głupota, czy polityczna manifestacja?

  W miniony weekend przy wjeździe do Jasła od strony Krosna został zniszczony witacz. Wandal, który tego dokonał użył żółtej farby w spray'u malując na nim napis "#STOP447" nawołujący do manifestacji przeciwko roszczeniom żydowskim i przyjętej amerykańskiej ustawie mówiącej o zwrocie mienia ofiar Holocaustu.

 • Policjanci użyli gazu wobec agresorów

  Dwóch agresywnych mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu po tym, jak obelżywymi słowami znieważyli funkcjonariuszy i naruszyli ich nietykalność cielesną. Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas interwencji w Łężynach.

 • Tłumy na Baciarach i Brathankach

  Tegoroczne Dni Gminy Skołyszyn odbyły się pod nazwą "Prozioki 2019" na stadionie sportowym w Skołyszynie. Kilka tysięcy mieszkańców powiatu jasielskiego, krośnieńskiego oraz gorlickiego przyjechało mile spędzić czas przy muzyce zespołów Baciary i Brathanki.

 • Pszczoły w sercu miasta? To możliwe!

  W maju na dachu galerii VIVO! Krosno stanęły cztery ule. Jak się okazuje centrum miasta to dla tych pracowitych owadów doskonałe miejsce do życia. Blisko 200 tysięcy pszczół z „Pasieki VIVO!” może w ciągu roku wyprodukować aż 100 kg naturalnego miodu, o kuszącym smaku i nieocenionych walorach zdrowotnych.

 • "Pojedynek z Triceratopsem" - wyzwanie dla prawdziwych łasuchów!

   

  Zapraszamy wszystkich niestrudzonych śmiałków do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu "Pojdeynek z Triceratopsem". Zasady pojedynku są proste: 1. Zamów Triceratops Burgera, 2. Zjedz go w całości, 3. Zrób to szybciej niż Twoi rywale.

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105