Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rozgrywki Podkarpackiej Ligi Trampkarzy Starszych

6

W efektownym stylu rozgrywki Podkarpackiej Ligi Trampkarzy Starszych zakończyła drużyna Czarnych Jasło. W swoim ostatnim meczu ligowym podopieczni trenera Ryszarda Skuby zremisowali na wyjeździe z Unią Nowa Sarzyna 2-2 , po golach Maciejczyka ( 73 minuta ) i Żygłowicza ( 75 minuta ) .

Remis ten umocnił jasielską drużynę na drugim miejscu w tabeli ( za Karpatami Krosno ) , do zajęcia którego potrzebne było 55 punktów , zdobyte w 26 meczach ( 17 wygranych , 4 remisy i 5 porażek ) , bramki 97-30 ( najwięcej zdobył Bartek Rodak - 14 ) . To duży sukces jasielskiego zespołu , który jesienią zajmował dopiero 9 miejsce w tabeli . W pokonanym polu zostały drużyny , których zawodnicy trenują na co dzień w szkołach sportowych ( Resovia , Stal Mielec , Siarka Tarnobrzeg ) , podczas gdy zawodnicy Czarnych chodzą do różnych szkół powiatu jasielskiego . W ostatnim meczu , z Unią , zagrali : Smoleń - Szot , Żychowski , Szarek , Żygłowicz - Machowski ( 41, Pisula ) , Wyderka , Mitoraj , Przewoźnik ( 55, Gajda ) , Myśliwiec ( 41, Maciejczyk ) - Rodak.

Jacek Pisula

Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
1
@ tado
dnia 01.07.2013, 07:47 · Zgłoś
Najlepsza drużyna w Czarnych,znam ją
Odpowiedz
1
@ !!
dnia 30.06.2013, 23:07 · Zgłoś
Super! Wreszcie jakiś sukces Czarnych! Szkoda że tylko młodzi maja taki zapał no i efekty widać! Gratulacje dla zawodników i trenera
Odpowiedz
1
@ kik
dnia 28.06.2013, 22:03 · Zgłoś
Gratulacje...
Odpowiedz
0
@ szkoda
dnia 28.06.2013, 20:13 · Zgłoś
stara piosenka do młodszego juniora zachwyty ...a pozniej ...wszyscy wiemy,jakies fatum czy co...
Odpowiedz
1
@ aaa
dnia 28.06.2013, 13:13 · Zgłoś
Brawa. trzon drużyny stanowią byli zawodnicy UKS Szóstka. Bardzo fajnie że grają dalej w CZARNYCH. Oby kolejne roczniki poszły w ich ślady.
Odpowiedz
1
@ BRAWO
dnia 28.06.2013, 13:04 · Zgłoś
Brawo i gratulacje dla młodych chłopców.Może na nich warto stawiać?!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.